dogresult.com
beta v0.9.7.8

Futam : Open Jumping L

Pálya
Típus
Agility
Osztály
Nyílt
Méret
Maxi
Bíró
Herendy Veronika
Pálya hossza
170
m 
Szintidő
37
s 
Maximum idő
0
s 
Sebesség
0.00
m/s
Kezdési idő
2018.09.15 11:05
Szintidő számítása a 2018-as nemzetközi versenyekre vonatkozó FCI szabályok alapján
 Eredmények rögzítése Eredménylista nyomtatás 
Hely St. Felvezető Kutya Osztály Idő H. Megt. Ih. Öh. M. S.
1 171 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 31.70 0 0 0.00 0.00 v 5.36
2 191 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 32.40 0 0 0.00 0.00 v 5.25
3 168 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 33.80 0 0 0.00 0.00 v 5.03
4 188 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 34.90 0 0 0.00 0.00 v 4.87
5 178 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 38.30 0 0 1.30 1.30 v 4.44
6 181 Bögre András Pitta "Pitta" A3 39.50 0 0 2.50 2.50 v 4.30
7 185 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 41.20 0 0 4.20 4.20 v 4.13
8 183 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A3 41.30 0 0 4.30 4.30 v 4.12
9 170 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 32.50 1 0 0.00 5.00 v 5.23
10 173 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 35.20 1 0 0.00 5.00 v 4.83
11 190 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 36.40 0 1 0.00 5.00 v 4.67
12 180 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 36.60 1 0 0.00 5.00 v 4.64
13 73 Bankó Bettina Mazsi "Mazsi" A1 43.87 0 0 6.87 6.87 sg 3.88
14 176 Nagy Zoltán Rutger Hauer "Tutti" A3 38.90 0 1 1.90 6.90 sg 4.37
15 80 Nagy Enikő Diego "Diego" A1 47.62 0 0 10.62 10.62 sg 3.57
16 68 Glocz Adrienn Roxy "Roxy" A1 54.00 0 0 17.00 17.00 g 3.15
17 65 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 54.28 0 0 17.28 17.28 g 3.13
18 179 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 48.54 0 2 11.54 21.54 g 3.50
19 66 Kárász Edit VITALITY AUSSIES CHEERING UP "JOEY" A1 54.13 0 2 17.13 27.13 nc 3.14
20 175 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 55.10 1 1 18.10 28.10 nc 3.09
DIS Erháth Vivien Mazsii "Mazsi" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS Arany-Tihanyi Cintia Angels Never Die Annabelle "Disney" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 60 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 62 Pethes Tiborné Nody "Nody" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 63 Hámori Péter Füli "Füli" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 64 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 67 Nagy Tímea Killinworth Black Princess "Zulu" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 69 Kiss Nikolett Atlas von Drevil "Kenzo" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 70 Polonyi Melinda Legendary Stardust Happy "Polka" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 72 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 74 Balla Katalin Melinda Maláta "Maláta" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 75 Végh Bernadett Poseidon Elfmagic Darleen "Milah" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 76 Kővári-Horváth Ágnes Bariguard Fire-Dragon "Guru" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 77 Dr. Csanálosi Enikő Posseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 78 Marsovszki Tekla Caina Venator D' Ursus "Aida" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 79 Lovró Szilvia Demi z Halmova dvora "Demi" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 82 Szabó Alexandra Caesar "Caesar" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 85 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 112 Vágó Judit Black Label Bohemia Grant "Crush" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 130 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 169 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 174 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 184 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 186 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 187 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 189 Pauler Petra Milka "Milka" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 193 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 194 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 195 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
NS Számfira Eszter Zoé "Zoé" A0 0.00 0 0 0.00 0.00 ns 0.00
NS 172 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 ns 0.00
NS 177 Kovács Krisztina Bordermania Eye of the Storm "Stormy" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 ns 0.00
NS 192 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 ns 0.00
61 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1
71 Vizi Dóra Darwin "Darwin" A1
81 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3
83 Kovácsné Szabó Györgyi Mátravölgyi Morcos Csoda "Sharon" A1
111 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3
113 Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2
114 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2
115 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2
116 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2
118 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A2
119 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2
120 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2
121 Fekete Regina Miló "Miló" A2
122 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A2
123 Juhász Zsófi Latte "Latte" A2
124 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2
125 Csúcs Bernadett Babóca "Babóca" A2
126 Marosi Melinda Daisy "Daisy" A2
127 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2
128 Vass Péter Botswana vom Quassenberg Wald "Lora" A2
129 László Csilla Artúr "Artúr" A2
131 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2
165 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A2
166 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2
167 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2
182 Illyés Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A3

Segítség