dogresult.com
beta v0.9.7.8

Futam : Open Agility 2 L

Rendezvény
Típus
Agility
Osztály
Nyílt
Méret
Maxi
Bíró
Vittorio Papavero
Pálya hossza
209
m 
Szintidő
49
s 
Maximum idő
95
s 
Sebesség
0.00
m/s
Kezdési idő
2019.06.14 14:00
Szintidő számítása a 2018-as nemzetközi versenyekre vonatkozó FCI szabályok alapján
Eredménylista nyomtatás 
Hely St. Felvezető Kutya Osztály Idő H. Megt. Ih. Öh. M. S.
1 20 Jekaterina Akimova Flyland Crazy Cinnamon "Shori" A3 42.55 0 0 0.00 0.00 v 4.91
2 46 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 43.64 0 0 0.00 0.00 v 4.79
3 19 Pierre Yves Millan Astra Safir "Zafir" A3 44.44 0 0 0.00 0.00 v 4.70
4 91 Pierre Yves Millan Fantastic Eshai Quick angel "Eshai" A3 44.67 0 0 0.00 0.00 v 4.68
5 90 Renata Millan kralova A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu "Ziggy" A3 48.40 0 0 0.00 0.00 v 4.32
6 74 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 49.64 0 0 0.64 0.64 v 4.21
7 88 Sona Matulova Aisha z Krojcenku "AiA" A3 50.00 0 0 1.00 1.00 v 4.18
8 75 Bögre András Pitta "Pitta" A3 52.20 0 0 3.20 3.20 v 4.00
9 37 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A2 40.77 1 0 0.00 5.00 v 5.13
10 94 Jekaterina Akimova Manitu iz Strany Kutha "Meni" A3 51.27 1 0 2.27 7.27 sg 4.08
11 35 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 47.99 2 0 0.00 10.00 sg 4.36
12 87 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 43.06 3 0 0.00 15.00 sg 4.85
13 72 Natalia Dindova Atomic Apple Czech Fan "J.T." A3 48.53 2 1 0.00 15.00 sg 4.31
14 71 Armin Parschau Lu A3 64.27 0 1 15.27 20.27 g 3.25
DIS 5 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 13 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 14 Sona Matulova Absolutely perfect in Extreme speed "illy" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 15 Kovács Emese Dangerous Love Rebell Represent "Nova " A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 17 Renata Millan kralova Amaya Anjelska Straz "Maja" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 26 Iwona Golab NNL Sayonara "SeeYa" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 34 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 38 Novák Tamara Perfect Sense England "Neela" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 42 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 43 Halász Ildikó Lego Bergerac de Hu "Lego" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 44 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 45 Elizabeta Ferk Ulix "Ulix" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 68 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 69 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 76 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 77 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 78 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 79 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 80 Román Gabriella Poseidon Elmagic Felicitas "Fédra" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 82 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 83 Kornelia Parschau Midnigt Lovers Freykja "Freykja" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 84 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 85 Hámori Péter Füli "Füli" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 86 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 89 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
DIS 95 Iwona Golab Shadow of Aire Ovation "Applause" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis
NS 39 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 ns
NS 40 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 ns
NS 41 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 ns
NS 70 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 ns
NS 73 Rasa Kolendaite Raznas Do IT fast "Tucis" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 ns
NS 81 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 ns

Segítség