dogresult.com
beta v0.9.7.8

Futam : II. Jumping - Mini

Rendezvény
Típus
Jumping
Osztály
Nyílt
Méret
Mini
Bíró
Petr Pupik
Pálya hossza
190
m 
Szintidő
40
s 
Maximum idő
70
s 
Sebesség
4.75
m/s
Kezdési idő
2018.02.25 08:40
Szintidő számítása a 2018-as nemzetközi versenyekre vonatkozó FCI szabályok alapján
 Eredmények rögzítése Eredménylista nyomtatás 
Hely St. Felvezető Kutya Osztály Idő H. Megt. Ih. Öh. M. S.
1 12 Denisa Lajmarová The Roadrunners Unreal Ladykiller "Rally" A3 34.43 0 0 0.00 0.00 v 0.00
2 30 Roland Kolenko Mee "Mee" A3 35.29 0 0 0.00 0.00 v 0.00
3 6 Roland Kolenko Ammy "Ammy" A3 36.40 0 0 0.00 0.00 v 0.00
4 7 Barbara Członkowska AISZA u Gagi "Łata" A3 36.69 0 0 0.00 0.00 v 0.00
5 20 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans "Pepe" A3 36.69 0 0 0.00 0.00 v 0.00
6 22 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 37.05 0 0 0.00 0.00 v 0.00
7 14 Bönisch Holger Dana "Dana" A3 38.96 0 0 0.00 0.00 v 0.00
8 25 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 39.46 0 0 0.00 0.00 v 0.00
9 8 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 43.48 0 0 3.48 3.48 v 0.00
10 32 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 39.24 0 1 0.00 5.00 v 0.00
11 4 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 40.39 0 1 0.39 5.39 v 0.00
12 9 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 42.28 1 0 2.28 7.28 sg 0.00
13 3 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 43.02 0 1 3.02 8.02 sg 0.00
14 24 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 40.54 1 1 0.54 10.54 sg 0.00
15 18 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 41.97 1 1 1.97 11.97 sg 0.00
16 16 Anna Woroniecka Indirica Peppers Tiger Paw "Taco" A2 49.47 0 2 9.47 19.47 g 0.00
17 28 Monika Fojtíkova Cherokee Krásná Louka "Lola" A2 56.22 1 0 16.22 21.22 g 0.00
DIS 1 Börcsök József Ribizli "Ribizli" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 2 Magdalena Ziolkowska Go Mad Genius Via Bohemica "Mad" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 5 Małgorzata Górska-Guzowska PEPSI Pirackie Oblicze "Pepsi" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 10 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 11 Davide Codebue VonDavidBillyTheKid "Billy" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 13 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 15 Zvonko Valencak Nafardi Guba "Oscar" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 17 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 19 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 21 Iztok Vide Fevy's Fear Jr. "Fear" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 26 Molnár Tibor Dorka A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 27 Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans "Eliot" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 29 Małgorzata Górska-Guzowska COLA Mały Zawadiaka "Cola" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 31 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00

Segítség