dogresult.com
beta v0.9.7.8

Futam : I. Jumping - Midi

Rendezvény
Típus
Jumping
Osztály
Nyílt
Méret
Midi
Bíró
Petr Pupik
Pálya hossza
174
m 
Szintidő
36
s 
Maximum idő
69
s 
Sebesség
4.83
m/s
Kezdési idő
2018.02.24 12:20
Szintidő számítása a 2018-as nemzetközi versenyekre vonatkozó FCI szabályok alapján
 Eredmények rögzítése Eredménylista nyomtatás 
Hely St. Felvezető Kutya Osztály Idő H. Megt. Ih. Öh. M. S.
1 52 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 30.57 0 0 0.00 0.00 v 5.69
2 91 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 31.81 0 0 0.00 0.00 v 5.47
3 53 Ugrin Babunski Arkosligeti Kocos Zsindely "Zin" A3 32.44 0 0 0.00 0.00 v 5.36
4 34 Barbara Członkowska MIRA Willa Mora "Rudzia" A3 32.93 0 0 0.00 0.00 v 5.28
5 47 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 33.04 0 0 0.00 0.00 v 5.27
6 89 Bögre András Luca "Luca" A3 34.42 0 0 0.00 0.00 v 5.06
7 63 Veronika Krupková Veresi Akácos Ezüst "Fífa" A3 34.63 0 0 0.00 0.00 v 5.02
8 70 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 35.75 0 0 0.00 0.00 v 4.87
9 35 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 35.99 0 0 0.00 0.00 v 4.83
10 58 Esther Seiler Rocky "Rocky" A3 38.65 0 0 2.65 2.65 v 4.50
11 56 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 37.46 1 0 1.46 6.46 sg 4.64
12 38 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 42.81 0 0 6.81 6.81 sg 4.06
13 51 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 38.57 0 1 2.57 7.57 sg 4.51
14 90 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 40.79 0 1 4.79 9.79 sg 4.27
15 65 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 45.84 0 0 9.84 9.84 sg 3.80
16 64 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 42.63 0 1 6.63 11.63 sg 4.08
17 39 Anabella Kokalj Presevon der Granzsmuegle "Zen" A3 42.91 0 2 6.91 16.91 g 4.05
DIS 22 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 33 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 36 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 41 Magdalena Gadomska KUDEŁ from Golden Regia "Kudel" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 48 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 49 Szépfalusi Noémi Zengő "Zengő" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 54 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 57 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 59 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 60 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 61 Takács Liza Szösz "Szösz" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 62 Soós Péter Billy A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 67 Franky Vanroy Ilya "Ilya" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 68 Urška Kramar Crazy Goblins Aristoteles "Ari" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 69 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 105 Domanska Magdalena Mora Willa Mora "Mora" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00

Segítség