dogresult.com
beta v0.9.7.8

Futam : II. Agility S

Pálya
Típus
Agility
Osztály
Nyílt
Méret
Mini
Bíró
Mirja Lapanja
Pálya hossza
196
m 
Szintidő
49
s 
Maximum idő
74
s 
Sebesség
4.00
m/s
Kezdési idő
2017.03.18 11:00
Szintidő számítása a 2018-as nemzetközi versenyekre vonatkozó FCI szabályok alapján
 Eredmények rögzítése Eredménylista nyomtatás 
Hely St. Felvezető Kutya Osztály Idő H. Megt. Ih. Öh. M. S.
1 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 44.34 0 0 0.00 0.00 v 4.42
2 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 45.53 0 0 0.00 0.00 v 4.30
3 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 45.81 0 0 0.00 0.00 v 4.28
4 28 Roland Kolenko Mee "Mee" A3 46.32 0 0 0.00 0.00 v 4.23
5 4 Monika Pleterski Seven "Seven" A3 46.56 0 0 0.00 0.00 v 4.21
6 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 53.09 0 0 4.09 4.09 v 3.69
7 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 45.56 1 0 0.00 5.00 v 4.30
8 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 49.04 0 1 0.04 5.04 v 4.00
9 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 50.37 1 0 1.37 6.37 sg 3.89
10 1 Molnár Tibor Dorka A3 52.03 0 1 3.03 8.03 sg 3.77
11 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 63.69 0 0 9.99 14.69 sg 3.08
DIS 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 2 Roland Kolenko Ammy "Ammy" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 6 Farkas Katalin Kleo A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 9 Pavol Vakonič MERYL MARION of Summergarden "MERYL" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
NS 21 Neža Starič Excellent Choice Up 2 You "Lun" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 ns 0.00
NS 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 ns 0.00

Segítség