dogresult.com
beta v0.9.7.8

FCI EO-AWC válogató II. forduló

Name
FCI Agility Világbajnokság és European Open Válogató - II. forduló
Location
Kraft SE, Tárnok Sóskúti út (Vadvirág utca mellett)
GPS: 47.3812 18.8714
Map
Date
04/22/2017 - 04/23/2017
Description Show more

Bírók:
- Stefanie Semkat, Németország
- Thomas Glabazna, Csehország (2017-es EO bíró)
Futamok:
Szombat: 2 Agility / 1 Jumping
Vasárnap: 1 Agility / 2 Jumping

... Show more
Daily application option
Daily application fee
First dog
Second dog
Application allowed in the following classes
Hivatalos
 No
 Record results Results print 
Pl. St. Handler Dog Class Time F. Ref. Tif. Tf. Q. Sp.
1 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 39.70 0 0 0.00 0.00 v 4.96
2 1 Molnár Tibor Dorka A3 39.81 0 0 0.00 0.00 v 4.95
3 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 40.12 0 0 0.00 0.00 v 4.91
4 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 41.03 0 0 0.00 0.00 v 4.80
5 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 41.13 0 0 0.00 0.00 v 4.79
6 6 Farkas Katalin Kleo A3 43.38 0 0 0.00 0.00 v 4.54
7 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 43.54 0 0 0.00 0.00 v 4.52
8 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 46.26 0 0 2.26 2.26 v 4.26
9 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 47.77 0 0 3.77 3.77 v 4.12
10 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 39.60 1 0 0.00 5.00 v 4.97
11 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 44.27 0 1 0.27 5.27 v 4.45
12 23 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 47.09 0 1 3.09 8.09 sg 4.18
13 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 43.63 2 0 0.00 10.00 sg 4.52
DIS 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 17 Alexandra Papada Erato of Argonautikh Ekstrateia "Niovi" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
Show actual run startlist&results
Attachments