dogresult.com
beta v0.9.7.8

FCI EO-AWC válogató I. forduló

Name
FCI Agility Világbajnokság és European Open Válogató - I. forduló
Location
Főnix Gold FC, Székesfehérvár ​Gombócleső u.
GPS: 47.2073 18.4063
Map
Date
03/18/2017 - 03/19/2017
Description Show more

Sok szeretettel várunk mindenkit az idei FCI EO-AWC válogató I. fordulójára!

Időpont:
2017. március 18-19. 
Helyszín:
Főnix Gold FC, Székesfehérvár 
​Gombócleső u.
GPS 47.207108, 18.406667
Bírók: 
- Mirja Lapanja, Szlovénia (2017-es VB bíró)
- Petr Pupík, Csehország (2017-es VB bíró)
Futamok:
- Szombat: 2 Agility / 1 Jumping
- Vasárnap: 1 Agility / 2 Jumping

Részletes nevezési felhívás: http://www.agility-sportbizottsag.com/
Nevezők listája: https://goo.gl/fFUqAZ

///

We kindly invite you to the I. round of the Hungarian Qualification Series! 

Date:
18-19 March 2017
Place: 
Főnix Gold FC, Székesfehérvár (Heated hall with artificial grass)
​Gombócleső u.
GPS 47.207108, 18.406667
Judges:
​- Mirja Lapanja, SLO (2017 AWC judge)
- Petr Pupík, CZE (2017 AWC judge)
Runs:
- Saturday: 2 Agility / 1 Jumping
- Sunday: 1 Agility / 2 Jumping

Entry fee:
- 18 € / dog / day
- when competing on both days 16 € / dog / day
Payment will be asked at the competition during registration.

Entries closed at 1 March 0:00.
List of accepted entries: https://goo.gl/fFUqAZ

... Show more
Daily application option
Daily application fee
First dog
Second dog
Application allowed in the following classes
Hivatalos
 No
 Record results Results print 
Pl. St. Handler Dog Class Time F. Ref. Tif. Tf. Q. Sp.
1 2 Roland Kolenko Ammy "Ammy" A3 37.92 0 0 0.00 0.00 v 5.06
2 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 39.03 0 0 0.00 0.00 v 4.92
3 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 39.97 0 0 0.00 0.00 v 4.80
4 6 Farkas Katalin Kleo A3 44.18 0 0 0.00 0.00 v 4.35
5 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 46.62 0 0 1.62 1.62 v 4.12
6 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 38.88 1 0 0.00 5.00 v 4.94
7 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 44.04 1 0 0.00 5.00 v 4.36
8 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 47.65 0 1 2.65 7.65 sg 4.03
9 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 41.83 2 1 0.00 15.00 sg 4.59
10 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 57.09 0 1 9.99 17.09 g 3.36
DIS 1 Molnár Tibor Dorka A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 4 Monika Pleterski Seven "Seven" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 9 Pavol Vakonič MERYL MARION of Summergarden "MERYL" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 28 Roland Kolenko Mee "Mee" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
DIS 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 dis 0.00
NS 21 Neža Starič Excellent Choice Up 2 You "Lun" A3 0.00 0 0 0.00 0.00 ns 0.00
Show actual run startlist&results
Attachments