Futam : IV. Agility A O M - 2019-04-27 08:35:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
2 2 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
3 3 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
4 4 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
5 5 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
6 6 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
7 7 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A2 - A2 M - Midi
8 8 Kaszás Vera Kolon-Tó Széli Vadász Zuzmó "Zuzmó" A1 - A1 M - Midi
9 9 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
10 10 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A2 - A2 M - Midi
11 11 Kundler Anita Mira "Mira" A2 - A2 M - Midi
12 12 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
13 13 Végh Cecilia Joker "Joker" A2 - A2 M - Midi
14 14 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A3 - A3 M - Midi
15 15 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
16 16 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
17 17 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
18 18 Vicze Fanni Numa "Numa" A2 - A2 M - Midi
19 19 Fekete Gábor Toboz "Toboz" A2 - A2 M - Midi
20 20 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
21 21 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A3 - A3 M - Midi
22 22 Edina Keskeny Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
23 23 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A2 - A2 M - Midi
24 24 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A3 - A3 M - Midi
25 25 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
26 26 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
27 27 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A3 - A3 M - Midi
28 28 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
29 29 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
30 30 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
31 31 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
32 32 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
33 33 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
34 34 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
35 35 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
36 36 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
Futam : IV. Agility A O S - 2019-04-27 09:20:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 40 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A2 - A2 S - Mini
2 41 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A2 - A2 S - Mini
3 42 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
4 44 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
5 45 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
6 46 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
7 47 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
8 48 Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
9 49 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
10 50 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
11 51 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
12 52 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
13 53 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
14 54 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
15 55 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A2 - A2 S - Mini
16 56 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
17 57 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
18 58 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
Futam : IV. Agility A O M+ - 2019-04-27 09:45:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 64 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
Futam : IV. Agility A O L - 2019-04-27 09:50:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
2 65 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A2 - A2 L - Maxi
3 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
4 68 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
6 70 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
7 71 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
8 72 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
9 73 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
10 74 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A2 - A2 L - Maxi
11 75 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
12 76 Iwona Golab Shadow of Aire Ovation "Applause" A3 - A3 L - Maxi
13 77 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
14 78 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
15 79 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
16 82 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
17 83 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
18 84 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
19 85 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
20 88 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
21 89 Juhászné Szoboszlay Erika Llanfarian Yes "Yes" A2 - A2 L - Maxi
22 90 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A2 - A2 L - Maxi
23 91 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 93 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A1 - A1 L - Maxi
25 93 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
26 95 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
27 96 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
28 97 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
29 98 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
30 99 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
31 100 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
32 101 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
33 102 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
34 104 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A3 - A3 L - Maxi
35 105 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
36 106 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
37 107 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
38 108 Iwona Golab NNL Sayonara "SeeYa" A2 - A2 L - Maxi
39 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
40 110 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
41 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 112 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
43 113 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 114 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
45 115 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
46 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 117 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
48 118 Traj Tamas Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
49 119 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
50 120 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A2 - A2 L - Maxi
51 121 Jelinek Zita Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
52 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
53 123 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
54 124 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
55 125 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
56 126 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
57 127 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
58 128 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
Futam : V. Agility A O M - 2019-04-27 12:25:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
2 2 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
3 3 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
4 5 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 6 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
6 7 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A2 - A2 M - Midi
7 8 Kaszás Vera Kolon-Tó Széli Vadász Zuzmó "Zuzmó" A1 - A1 M - Midi
8 9 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
9 10 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A2 - A2 M - Midi
10 11 Kundler Anita Mira "Mira" A2 - A2 M - Midi
11 12 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
12 13 Végh Cecilia Joker "Joker" A2 - A2 M - Midi
13 14 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A3 - A3 M - Midi
14 15 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
15 16 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
16 17 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
17 18 Vicze Fanni Numa "Numa" A2 - A2 M - Midi
18 19 Fekete Gábor Toboz "Toboz" A2 - A2 M - Midi
19 20 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
20 21 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A3 - A3 M - Midi
21 22 Edina Keskeny Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
22 23 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A2 - A2 M - Midi
23 24 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A3 - A3 M - Midi
24 25 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
25 26 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
26 27 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A3 - A3 M - Midi
27 28 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
28 29 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
29 30 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
30 31 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
31 32 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
32 33 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
33 34 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
34 35 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
35 36 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
Futam : V. Agility A O S - 2019-04-27 13:10:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 40 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A2 - A2 S - Mini
2 41 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A2 - A2 S - Mini
3 42 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
4 44 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
5 45 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
6 46 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
7 47 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
8 48 Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
9 49 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
10 50 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
11 51 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
12 52 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
13 53 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
14 54 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
15 55 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A2 - A2 S - Mini
16 56 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
17 57 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
18 58 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
Futam : V. Agility A O M+ - 2019-04-27 13:35:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 64 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
Futam : V. Agility A O L - 2019-04-27 13:40:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
2 65 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A2 - A2 L - Maxi
3 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
4 68 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
6 70 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
7 71 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
8 72 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
9 73 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
10 74 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A2 - A2 L - Maxi
11 75 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
12 76 Iwona Golab Shadow of Aire Ovation "Applause" A3 - A3 L - Maxi
13 77 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
14 78 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
15 79 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
16 82 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
17 83 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
18 84 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
19 85 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
20 88 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
21 89 Juhászné Szoboszlay Erika Llanfarian Yes "Yes" A2 - A2 L - Maxi
22 90 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A2 - A2 L - Maxi
23 91 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 93 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A1 - A1 L - Maxi
25 93 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
26 95 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
27 96 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
28 97 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
29 98 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
30 99 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
31 100 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
32 101 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
33 102 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
34 104 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A3 - A3 L - Maxi
35 105 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
36 106 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
37 107 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
38 108 Iwona Golab NNL Sayonara "SeeYa" A2 - A2 L - Maxi
39 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
40 110 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
41 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 112 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
43 113 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 114 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
45 115 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
46 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 117 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
48 118 Traj Tamas Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
49 119 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
50 120 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A2 - A2 L - Maxi
51 121 Jelinek Zita Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
52 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
53 123 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
54 124 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
55 125 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
56 126 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
57 127 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
58 128 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
Futam : IV. Jumping J O M - 2019-04-27 16:20:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
2 3 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
3 4 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
4 5 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 6 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
6 7 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A2 - A2 M - Midi
7 8 Kaszás Vera Kolon-Tó Széli Vadász Zuzmó "Zuzmó" A1 - A1 M - Midi
8 9 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
9 10 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A2 - A2 M - Midi
10 11 Kundler Anita Mira "Mira" A2 - A2 M - Midi
11 12 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
12 13 Végh Cecilia Joker "Joker" A2 - A2 M - Midi
13 14 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A3 - A3 M - Midi
14 15 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
15 16 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
16 17 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
17 18 Vicze Fanni Numa "Numa" A2 - A2 M - Midi
18 19 Fekete Gábor Toboz "Toboz" A2 - A2 M - Midi
19 20 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
20 21 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A3 - A3 M - Midi
21 22 Edina Keskeny Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
22 23 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A2 - A2 M - Midi
23 24 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A3 - A3 M - Midi
24 25 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
25 26 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
26 27 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A3 - A3 M - Midi
27 28 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
28 29 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
29 30 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
30 31 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
31 32 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
32 33 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
33 34 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
34 35 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
35 36 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
Futam : IV. Jumping J O S - 2019-04-27 17:00:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 40 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A2 - A2 S - Mini
2 41 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A2 - A2 S - Mini
3 42 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
4 44 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
5 45 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
6 46 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
7 47 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
8 48 Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
9 49 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
10 50 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
11 51 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
12 52 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
13 53 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
14 54 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
15 55 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A2 - A2 S - Mini
16 56 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
17 57 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
18 58 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
Futam : IV. Jumping J O M+ - 2019-04-27 17:25:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 64 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
Futam : IV. Jumping J O L - 2019-04-27 17:30:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
2 65 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A2 - A2 L - Maxi
3 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
4 68 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
6 71 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
7 72 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
8 73 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
9 74 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A2 - A2 L - Maxi
10 75 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
11 76 Iwona Golab Shadow of Aire Ovation "Applause" A3 - A3 L - Maxi
12 77 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
13 78 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
14 79 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
15 81 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A2 - A2 L - Maxi
16 82 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
17 83 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
18 84 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
19 85 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
20 87 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A2 - A2 L - Maxi
21 88 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
22 90 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A2 - A2 L - Maxi
23 91 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 93 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A1 - A1 L - Maxi
25 93 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
26 95 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
27 96 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
28 97 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
29 98 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
30 99 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
31 100 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
32 101 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
33 102 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
34 104 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A3 - A3 L - Maxi
35 105 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
36 106 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
37 107 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
38 108 Iwona Golab NNL Sayonara "SeeYa" A2 - A2 L - Maxi
39 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
40 110 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
41 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 112 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
43 113 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 114 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
45 115 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
46 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 117 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
48 118 Traj Tamas Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
49 119 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
50 120 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A2 - A2 L - Maxi
51 121 Jelinek Zita Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
52 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
53 123 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
54 124 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
55 125 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
56 126 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
57 127 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
58 128 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
Futam : VI. Agility A O M - 2019-04-28 08:35:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
2 3 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
3 4 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
4 5 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 6 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
6 7 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A2 - A2 M - Midi
7 8 Kaszás Vera Kolon-Tó Széli Vadász Zuzmó "Zuzmó" A1 - A1 M - Midi
8 9 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
9 10 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A2 - A2 M - Midi
10 12 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
11 13 Végh Cecilia Joker "Joker" A2 - A2 M - Midi
12 15 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
13 16 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
14 17 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
15 18 Vicze Fanni Numa "Numa" A2 - A2 M - Midi
16 20 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
17 21 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A3 - A3 M - Midi
18 22 Edina Keskeny Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
19 23 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A2 - A2 M - Midi
20 24 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A3 - A3 M - Midi
21 25 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
22 26 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
23 27 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A3 - A3 M - Midi
24 28 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
25 29 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
26 30 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
27 31 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
28 32 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
29 33 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
30 34 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
31 35 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
32 36 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
Futam : VI. Agility A O S - 2019-04-28 09:20:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 40 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A2 - A2 S - Mini
2 42 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
3 44 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
4 45 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
5 46 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
6 47 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
7 48 Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
8 49 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
9 50 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
10 51 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
11 52 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
12 53 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
13 54 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
14 55 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A2 - A2 S - Mini
15 56 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
16 57 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
17 58 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
Futam : VI. Agility A O M+ - 2019-04-28 09:45:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 63 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A1 - A1 M+ - M+
2 64 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
Futam : VI. Agility A O L - 2019-04-28 09:50:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
2 67 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A3 - A3 L - Maxi
3 68 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
4 71 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
5 70 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
6 72 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
7 73 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
8 74 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A2 - A2 L - Maxi
9 75 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
10 76 Iwona Golab Shadow of Aire Ovation "Applause" A3 - A3 L - Maxi
11 77 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
12 78 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
13 79 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
14 80 Mezei Dalma Chilly Wind of Real Shepherds "Menta" A1 - A1 L - Maxi
15 82 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
16 83 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
17 84 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
18 85 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
19 87 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A2 - A2 L - Maxi
20 88 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
21 89 Juhászné Szoboszlay Erika Llanfarian Yes "Yes" A2 - A2 L - Maxi
22 90 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A2 - A2 L - Maxi
23 91 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 92 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
25 93 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
26 95 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
27 96 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
28 97 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
29 98 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
30 99 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
31 100 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
32 101 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
33 102 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
34 104 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A3 - A3 L - Maxi
35 105 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
36 106 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
37 107 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
38 108 Iwona Golab NNL Sayonara "SeeYa" A2 - A2 L - Maxi
39 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
40 110 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
41 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 112 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
43 113 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 114 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
45 115 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
46 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 117 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
48 118 Traj Tamas Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
49 119 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
50 120 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A2 - A2 L - Maxi
51 121 Jelinek Zita Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
52 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
53 123 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
54 124 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
55 125 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
56 126 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
57 127 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
58 128 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
Futam : V. Jumping J O M - 2019-04-28 12:25:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
2 3 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
3 5 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
4 6 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
5 7 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A2 - A2 M - Midi
6 9 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
7 10 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A2 - A2 M - Midi
8 12 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
9 13 Végh Cecilia Joker "Joker" A2 - A2 M - Midi
10 15 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
11 16 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
12 17 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
13 18 Vicze Fanni Numa "Numa" A2 - A2 M - Midi
14 20 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
15 21 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A3 - A3 M - Midi
16 22 Edina Keskeny Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
17 23 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A2 - A2 M - Midi
18 24 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A3 - A3 M - Midi
19 25 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
20 26 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
21 27 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A3 - A3 M - Midi
22 28 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
23 29 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
24 30 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
25 31 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
26 32 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
27 33 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
28 34 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
29 35 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
30 36 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
Futam : V. Jumping J O S - 2019-04-28 13:05:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 40 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A2 - A2 S - Mini
2 42 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
3 44 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
4 45 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
5 46 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
6 47 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
7 48 Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
8 49 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
9 50 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
10 51 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
11 52 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
12 53 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
13 54 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
14 55 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A2 - A2 S - Mini
15 56 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
16 57 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
17 58 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
Futam : V. Jumping J O M+ - 2019-04-28 13:30:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 63 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A1 - A1 M+ - M+
2 64 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
Futam : V. Jumping J O L - 2019-04-28 13:35:00 Bíró : Veres Zsuzsa
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
2 67 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A3 - A3 L - Maxi
3 68 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
4 70 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
5 71 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
6 72 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
7 73 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
8 74 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A2 - A2 L - Maxi
9 75 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
10 76 Iwona Golab Shadow of Aire Ovation "Applause" A3 - A3 L - Maxi
11 77 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
12 78 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
13 79 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
14 80 Mezei Dalma Chilly Wind of Real Shepherds "Menta" A1 - A1 L - Maxi
15 81 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A2 - A2 L - Maxi
16 82 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
17 83 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
18 84 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
19 85 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
20 87 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A2 - A2 L - Maxi
21 88 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
22 89 Juhászné Szoboszlay Erika Llanfarian Yes "Yes" A2 - A2 L - Maxi
23 90 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A2 - A2 L - Maxi
24 91 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
25 92 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
26 93 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
27 95 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
28 96 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
29 97 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
30 98 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
31 99 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
32 100 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
33 101 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
34 102 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
35 104 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A3 - A3 L - Maxi
36 105 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
37 106 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
38 107 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
39 108 Iwona Golab NNL Sayonara "SeeYa" A2 - A2 L - Maxi
40 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
41 110 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
42 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
43 112 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
44 113 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
45 114 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
46 115 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
47 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
48 117 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
49 118 Traj Tamas Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
50 119 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
51 120 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A2 - A2 L - Maxi
52 121 Jelinek Zita Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
53 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
54 123 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
55 124 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
56 125 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
57 126 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
58 127 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
59 128 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
Futam : VI. Jumping J O M - 2019-04-28 15:40:00 Bíró : Sari Mikkila
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
2 2 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
3 3 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
4 5 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 6 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
6 7 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A2 - A2 M - Midi
7 9 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
8 10 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A2 - A2 M - Midi
9 12 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
10 13 Végh Cecilia Joker "Joker" A2 - A2 M - Midi
11 15 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
12 16 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
13 17 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
14 18 Vicze Fanni Numa "Numa" A2 - A2 M - Midi
15 20 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
16 21 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A3 - A3 M - Midi
17 22 Edina Keskeny Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
18 23 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A2 - A2 M - Midi
19 24 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A3 - A3 M - Midi
20 25 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
21 26 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
22 27 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A3 - A3 M - Midi
23 28 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
24 29 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
25 30 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
26 31 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
27 32 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
28 33 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
29 34 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
30 35 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
31 36 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
Futam : VI. Jumping J O S - 2019-04-28 16:20:00 Bíró : Sari Mikkila
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 40 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A2 - A2 S - Mini
2 42 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
3 44 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
4 45 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
5 47 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
6 48 Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
7 49 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
8 50 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
9 51 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
10 52 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
11 53 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
12 54 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
13 55 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A2 - A2 S - Mini
14 56 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
15 57 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
16 58 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
Futam : VI. Jumping J O M+ - 2019-04-28 16:45:00 Bíró : Sari Mikkila
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 63 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A1 - A1 M+ - M+
2 64 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
Futam : VI. Jumping J O L - 2019-04-28 16:50:00 Bíró : Sari Mikkila
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
2 67 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A3 - A3 L - Maxi
3 68 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
4 70 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
5 71 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
6 72 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
7 73 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
8 74 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A2 - A2 L - Maxi
9 75 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
10 76 Iwona Golab Shadow of Aire Ovation "Applause" A3 - A3 L - Maxi
11 77 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
12 78 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
13 79 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
14 80 Mezei Dalma Chilly Wind of Real Shepherds "Menta" A1 - A1 L - Maxi
15 81 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A2 - A2 L - Maxi
16 82 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
17 83 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
18 84 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
19 85 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
20 87 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A2 - A2 L - Maxi
21 88 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
22 89 Juhászné Szoboszlay Erika Llanfarian Yes "Yes" A2 - A2 L - Maxi
23 90 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A2 - A2 L - Maxi
24 91 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
25 92 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
26 93 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
27 95 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
28 96 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
29 97 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
30 98 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
31 99 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
32 101 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
33 102 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
34 104 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A3 - A3 L - Maxi
35 105 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
36 106 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
37 107 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
38 108 Iwona Golab NNL Sayonara "SeeYa" A2 - A2 L - Maxi
39 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
40 110 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
41 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 112 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
43 113 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 114 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
45 115 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
46 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 117 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
48 118 Traj Tamas Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
49 119 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
50 120 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A2 - A2 L - Maxi
51 121 Jelinek Zita Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
52 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
53 123 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
54 124 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
55 125 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
56 126 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
57 127 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
58 128 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi