Futam : Senior 1 Agility S A S1 S - 2019-08-24 09:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 11 Hidvégi Géza Boby "Boby" S1 - Szenior 1 S - Mini
2 15 Kocsis Katalin Brúnó "Brúnó" S1 - Szenior 1 S - Mini
Futam : Senior 1 Agility M A S1 M - 2019-08-24 09:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 6 Osskó Krisztina Jumping Wallaby Cadwgawn "Sanyi" S1 - Szenior 1 M - Midi
2 14 Román Gabriella Abyghell "Abyghell" S1 - Szenior 1 M - Midi
3 18 Deák Orsolya Vöröskői-Kondacsipkedő Menta "Menta" S1 - Szenior 1 M - Midi
4 26 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " S1 - Szenior 1 M - Midi
5 27 Szabó Andrea Csilla Veresi Akácos Gemenc "Sió" S1 - Szenior 1 M - Midi
Futam : Senior 1 Agility M+ A S1 M+ - 2019-08-24 09:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 28 Urbán Zsolt Árkosligeti Kócos Mitévő "Buksi" S1 - Szenior 1 M+ - M+
Futam : Senior 1 Agility L A S1 L - 2019-08-24 09:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" S1 - Szenior 1 L - Maxi
2 8 Berta József Red Sentinel of Kon-Tiki Betty "Ziggy" S1 - Szenior 1 L - Maxi
3 10 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" S1 - Szenior 1 L - Maxi
4 12 Halász Judit Pamacs "Pamacs" S1 - Szenior 1 L - Maxi
5 16 Iványiné Batta Beáta Lizi Fekete "Lizi" S1 - Szenior 1 L - Maxi
6 17 Rittgasszer Attila Deep River at Sylvan Moonlight "Dera" S1 - Szenior 1 L - Maxi
7 19 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" S1 - Szenior 1 L - Maxi
8 24 Román Gabriella Poseidon Elmagic Felicitas "Fédra" S1 - Szenior 1 L - Maxi
9 25 Liliom Barbara Mucius Dakota "Dakota" S1 - Szenior 1 L - Maxi
Futam : Senior 2 Agility S A S2 S - 2019-08-24 09:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 4 Ötvös József Lare's Sen Vol Bukfenc "Gina" S2 - Szenior 2 S - Mini
2 20 Pataki Rita Döcög "Döcög" S2 - Szenior 2 S - Mini
3 21 Budainé Mezei Zita Lili "Lili" S2 - Szenior 2 S - Mini
4 22 Ötvös József Lare's Sen Vol Hero "Hero" S2 - Szenior 2 S - Mini
5 23 Pataki Rita Dió "Dió" S2 - Szenior 2 S - Mini
Futam : Senior 2 Agility M A S2 M - 2019-08-24 09:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 5 Fekete Gábor Toboz "Toboz" S2 - Szenior 2 M - Midi
2 7 Galla Zsuzsa Süti S2 - Szenior 2 M - Midi
3 9 Zöld Lajosné Ménesvölgyi Timur Csuri "Csuri" S2 - Szenior 2 M - Midi
4 29 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" S2 - Szenior 2 M - Midi
Futam : Senior 2 Agility M+ A S2 M+ - 2019-08-24 09:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
Futam : Senior 2 Agility L A S2 L - 2019-08-24 09:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 2 Bokor Aranka Aida S2 - Szenior 2 L - Maxi
2 3 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" S2 - Szenior 2 L - Maxi
3 13 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" S2 - Szenior 2 L - Maxi
Futam : Senior 2 Jumping S J S2 S - 2019-08-24 11:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 4 Ötvös József Lare's Sen Vol Bukfenc "Gina" S2 - Szenior 2 S - Mini
2 20 Pataki Rita Döcög "Döcög" S2 - Szenior 2 S - Mini
3 21 Budainé Mezei Zita Lili "Lili" S2 - Szenior 2 S - Mini
4 22 Ötvös József Lare's Sen Vol Hero "Hero" S2 - Szenior 2 S - Mini
5 23 Pataki Rita Dió "Dió" S2 - Szenior 2 S - Mini
Futam : Senior 2 Jumping M J S2 M - 2019-08-24 11:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 5 Fekete Gábor Toboz "Toboz" S2 - Szenior 2 M - Midi
2 7 Galla Zsuzsa Süti S2 - Szenior 2 M - Midi
3 9 Zöld Lajosné Ménesvölgyi Timur Csuri "Csuri" S2 - Szenior 2 M - Midi
4 29 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" S2 - Szenior 2 M - Midi
Futam : Senior 2 Jumping M+ J S2 M+ - 2019-08-24 11:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
Futam : Senior 2 Jumping L J S2 L - 2019-08-24 11:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 2 Bokor Aranka Aida S2 - Szenior 2 L - Maxi
2 3 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" S2 - Szenior 2 L - Maxi
3 13 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" S2 - Szenior 2 L - Maxi
Futam : Senior 1 Jumping S J S1 S - 2019-08-24 11:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 11 Hidvégi Géza Boby "Boby" S1 - Szenior 1 S - Mini
2 15 Kocsis Katalin Brúnó "Brúnó" S1 - Szenior 1 S - Mini
Futam : Senior 1 Jumping M J S1 M - 2019-08-24 11:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 6 Osskó Krisztina Jumping Wallaby Cadwgawn "Sanyi" S1 - Szenior 1 M - Midi
2 14 Román Gabriella Abyghell "Abyghell" S1 - Szenior 1 M - Midi
3 18 Deák Orsolya Vöröskői-Kondacsipkedő Menta "Menta" S1 - Szenior 1 M - Midi
4 26 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " S1 - Szenior 1 M - Midi
5 27 Szabó Andrea Csilla Veresi Akácos Gemenc "Sió" S1 - Szenior 1 M - Midi
Futam : Senior 1 Jumping M+ J S1 M+ - 2019-08-24 11:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 28 Urbán Zsolt Árkosligeti Kócos Mitévő "Buksi" S1 - Szenior 1 M+ - M+
Futam : Senior 1 Jumping L J S1 L - 2019-08-24 11:00:00 Bíró : Naggyőr Dalma Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" S1 - Szenior 1 L - Maxi
2 8 Berta József Red Sentinel of Kon-Tiki Betty "Ziggy" S1 - Szenior 1 L - Maxi
3 10 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" S1 - Szenior 1 L - Maxi
4 12 Halász Judit Pamacs "Pamacs" S1 - Szenior 1 L - Maxi
5 16 Iványiné Batta Beáta Lizi Fekete "Lizi" S1 - Szenior 1 L - Maxi
6 17 Rittgasszer Attila Deep River at Sylvan Moonlight "Dera" S1 - Szenior 1 L - Maxi
7 19 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" S1 - Szenior 1 L - Maxi
8 24 Román Gabriella Poseidon Elmagic Felicitas "Fédra" S1 - Szenior 1 L - Maxi
9 25 Liliom Barbara Mucius Dakota "Dakota" S1 - Szenior 1 L - Maxi