Futam : A1 Agility 1. S A A1 S - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Benes Orsi Guardians of Hope Bipper "Bipper" A1 - A1 S - Mini
2 8 Haskó Tibor Enya Z Romanova Chovu "Cserke" A1 - A1 S - Mini
Futam : A1 Agility 1. M A A1 M - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 9 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
2 10 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
3 11 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A1 - A1 M - Midi
4 12 Dávid Enikő Norbu of Kari Tibetian Shine "Boo" A1 - A1 M - Midi
5 13 Rózsa Barbara Polly "Polly" A1 - A1 M - Midi
6 14 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
7 15 Péczely Tünde Jun From Golden Regia "Ácsi" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 Agility 1. M+ A A1 M+ - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 16 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A1 - A1 M+ - M+
Futam : A1 Agility 1. L A A1 L - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A1 - A1 L - Maxi
2 17 Végh Bernadett Poseidon Elfmagic Darleen "Milah" A1 - A1 L - Maxi
3 18 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
4 19 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 - A1 L - Maxi
5 20 Horváth Anikó Rien ne va Plus Born to be Wild "Sadie" A1 - A1 L - Maxi
6 21 Molnár Szabolcs Ziggy Dream Of Best "Zigi" A1 - A1 L - Maxi
7 22 Németh Viktória Katalin "Fanta" A1 - A1 L - Maxi
8 23 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A1 - A1 L - Maxi
9 24 Csató Nikolett Honey A1 - A1 L - Maxi
10 25 Rostás Katalin Marley A1 - A1 L - Maxi
11 26 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
12 27 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
13 28 Barabás Lajos Wixtra Skyward Sword "Sky" A1 - A1 L - Maxi
Futam : A1 Agility 2. S A A1 S - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Benes Orsi Guardians of Hope Bipper "Bipper" A1 - A1 S - Mini
2 8 Haskó Tibor Enya Z Romanova Chovu "Cserke" A1 - A1 S - Mini
Futam : A1 Agility 2. M A A1 M - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 9 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
2 10 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
3 11 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A1 - A1 M - Midi
4 12 Dávid Enikő Norbu of Kari Tibetian Shine "Boo" A1 - A1 M - Midi
5 13 Rózsa Barbara Polly "Polly" A1 - A1 M - Midi
6 14 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
7 15 Péczely Tünde Jun From Golden Regia "Ácsi" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 Agility 2. M+ A A1 M+ - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 16 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A1 - A1 M+ - M+
Futam : A1 Agility 2. L A A1 L - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A1 - A1 L - Maxi
2 17 Végh Bernadett Poseidon Elfmagic Darleen "Milah" A1 - A1 L - Maxi
3 18 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
4 19 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 - A1 L - Maxi
5 20 Horváth Anikó Rien ne va Plus Born to be Wild "Sadie" A1 - A1 L - Maxi
6 21 Molnár Szabolcs Ziggy Dream Of Best "Zigi" A1 - A1 L - Maxi
7 22 Németh Viktória Katalin "Fanta" A1 - A1 L - Maxi
8 23 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A1 - A1 L - Maxi
9 24 Csató Nikolett Honey A1 - A1 L - Maxi
10 25 Rostás Katalin Marley A1 - A1 L - Maxi
11 26 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
12 27 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
13 28 Barabás Lajos Wixtra Skyward Sword "Sky" A1 - A1 L - Maxi
Futam : A2 - A3 Agility 1. S A A2A3 S - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 45 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
2 29 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
3 46 Börcsök József Ribizli "Ribizli" A3 - A3 S - Mini
4 47 Varga Éva Sun of Dixieland Ghosthunter "Ghosty" A3 - A3 S - Mini
Futam : A2 - A3 Agility 1. M A A2A3 M - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 48 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
2 30 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
3 31 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A2 - A2 M - Midi
4 32 Dobó Nagy Csaba Pattogó Parázs Cecilia "Cecilia" A2 - A2 M - Midi
5 33 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A2 - A2 M - Midi
6 49 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
7 50 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
8 51 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
9 52 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
Futam : A2 - A3 Agility 1. M+ A A2A3 M+ - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 34 Dobó Nagy Zita Pattogó Parázs Akác "Lara" A2 - A2 M+ - M+
Futam : A2 - A3 Agility 1. L A A2A3 L - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 44 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
2 39 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
3 37 Czukor Kinga A Beautiful Lie 'Jazzy' "Jazzy" A2 - A2 L - Maxi
4 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
5 László Csilla Artúr "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
6 38 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
7 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
8 40 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A2 - A2 L - Maxi
9 41 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
10 42 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
11 43 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A2 - A2 L - Maxi
12 55 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
13 54 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
14 53 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
15 56 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
Futam : A2 - A3 Agility 2. S A A2A3 S - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 45 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
2 29 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
3 46 Börcsök József Ribizli "Ribizli" A3 - A3 S - Mini
4 47 Varga Éva Sun of Dixieland Ghosthunter "Ghosty" A3 - A3 S - Mini
Futam : A2 - A3 Agility 2. M A A2A3 M - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 48 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
2 30 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
3 31 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A2 - A2 M - Midi
4 32 Dobó Nagy Csaba Pattogó Parázs Cecilia "Cecilia" A2 - A2 M - Midi
5 33 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A2 - A2 M - Midi
6 49 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
7 50 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
8 51 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
9 52 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
Futam : A2 - A3 Agility 2. M+ A A2A3 M+ - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 34 Dobó Nagy Zita Pattogó Parázs Akác "Lara" A2 - A2 M+ - M+
Futam : A2 - A3 Agility 2. L A A2A3 L - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 44 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
2 39 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
3 37 Czukor Kinga A Beautiful Lie 'Jazzy' "Jazzy" A2 - A2 L - Maxi
4 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
5 László Csilla Artúr "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
6 38 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
7 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
8 40 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A2 - A2 L - Maxi
9 41 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
10 42 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
11 43 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A2 - A2 L - Maxi
12 55 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
13 54 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
14 53 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
15 56 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
Futam : Kezdő Jumping 1. S J A0 S - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Baráth Zoé Luna (Baráth) "Luna" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : Kezdő Jumping 1. M J A0 M - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A0 - Kezdő M - Midi
2 1 Baráth Zoé Luna (Baráth) "Luna" A0 - Kezdő S - Mini
3 2 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : Kezdő Jumping 1. M+ J A0 M+ - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : Kezdő Jumping 1. M M+ L J A0 L - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kulcsár Edina Határvölgyi Ezüstcsillag Colors of Summer "Alice" A0 - Kezdő L - Maxi
2 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A0 - Kezdő M - Midi
3 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A0 - Kezdő M+ - M+
4 1 Baráth Zoé Luna (Baráth) "Luna" A0 - Kezdő S - Mini
5 2 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A0 - Kezdő M - Midi
6 3 Homolyai Márta Legendary of Jet Black "Mithos" A0 - Kezdő L - Maxi
7 4 Pintér Andrea Khyannes Breakaway "Kenzie" A0 - Kezdő L - Maxi
8 5 Molnár Adrienn Lucky Summer Spumante "ASTI" A0 - Kezdő L - Maxi
9 6 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" A0 - Kezdő L - Maxi
10 7 Szőr Vivien Flower of Old Hill Never Enough "Colin" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : Kezdő Jumping 2. S J A0 S - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Baráth Zoé Luna (Baráth) "Luna" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : Kezdő Jumping 2. M J A0 M - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A0 - Kezdő M - Midi
2 2 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : Kezdő Jumping 2. M+ J A0 M+ - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : Kezdő Jumping 2. M M+ L J A0 SMM+L - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A0 - Kezdő M - Midi
2 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Kulcsár Edina Határvölgyi Ezüstcsillag Colors of Summer "Alice" A0 - Kezdő L - Maxi
4 1 Baráth Zoé Luna (Baráth) "Luna" A0 - Kezdő S - Mini
5 2 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A0 - Kezdő M - Midi
6 3 Homolyai Márta Legendary of Jet Black "Mithos" A0 - Kezdő L - Maxi
7 4 Pintér Andrea Khyannes Breakaway "Kenzie" A0 - Kezdő L - Maxi
8 5 Molnár Adrienn Lucky Summer Spumante "ASTI" A0 - Kezdő L - Maxi
9 6 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" A0 - Kezdő L - Maxi
10 7 Szőr Vivien Flower of Old Hill Never Enough "Colin" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : Veterán 1. L A V L - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 35 Osskó Krisztina Jumping Wallaby Cadwgawn "Sanyi" V - Veterán L - Maxi
2 36 Tóth Andrea Jolán "Jolán" V - Veterán L - Maxi
Futam : Veterán 2. L A V L - 2018-10-20 08:00:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 35 Osskó Krisztina Jumping Wallaby Cadwgawn "Sanyi" V - Veterán L - Maxi
2 36 Tóth Andrea Jolán "Jolán" V - Veterán L - Maxi