Futam : A1 Agility A A1 S - 2018-10-26 17:40:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Benes Orsi Guardians of Hope Bipper "Bipper" A1 - A1 S - Mini
2 3 Kalóz Noémi Sunny "Sunny" A1 - A1 S - Mini
3 4 Sirokai Judit Totó "Totó" A1 - A1 S - Mini
4 5 Haskó Tibor Enya Z Romanova Chovu "Cserke" A1 - A1 S - Mini
5 6 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
6 27 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
Futam : A1 Agility A A1 M - 2018-10-26 17:50:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 3 Vicze Fanni Numa "Numa" A1 - A1 M - Midi
2 4 Végh Cecilia Joker "Joker" A1 - A1 M - Midi
3 6 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
4 7 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
5 11 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A1 - A1 M - Midi
6 21 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
7 54 Róth Ágnes Csunyatelepi Pillangó "Böbe" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 Agility A A1 M+ - 2018-10-26 18:00:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Ember Katalin Irhaberki Páratlan Jóság "Jojó" A1 - A1 M+ - M+
2 2 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A1 - A1 M+ - M+
3 4 Benedek Viktória Naty "Naty" A1 - A1 M+ - M+
Futam : A1 Agility A A1 L - 2018-10-26 18:05:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Vizi Dóra Darwin "Darwin" A1 - A1 L - Maxi
2 3 Pauler Petra Milka "Milka" A1 - A1 L - Maxi
3 4 Matula László Future Hope Don't Stop Doris "Doris" A1 - A1 L - Maxi
4 6 Polonyi Melinda Legendary Stardust Happy "Polka" A1 - A1 L - Maxi
5 7 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 - A1 L - Maxi
6 8 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
7 9 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
8 11 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
9 12 Tóth Gábor Niara "Niara" A1 - A1 L - Maxi
10 13 Kővári-Horváth Ágnes Bariguard Fire-Dragon "Guru" A1 - A1 L - Maxi
11 14 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A1 - A1 L - Maxi
12 15 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
13 16 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
14 17 Glocz Adrienn Roxy "Roxy" A1 - A1 L - Maxi
15 18 Bankó Bettina Mazsi "Mazsi" A1 - A1 L - Maxi
16 20 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
17 21 Erháth Vivien Mazsii "Mazsi" A1 - A1 L - Maxi
18 48 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
19 54 Horváth Anikó Rien ne va Plus Born to be Wild "Sadie" A1 - A1 L - Maxi
20 64 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A1 - A1 L - Maxi
Futam : A1 Agility II. A A1 S - 2018-10-26 19:20:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Benes Orsi Guardians of Hope Bipper "Bipper" A1 - A1 S - Mini
2 3 Kalóz Noémi Sunny "Sunny" A1 - A1 S - Mini
3 4 Sirokai Judit Totó "Totó" A1 - A1 S - Mini
4 5 Haskó Tibor Enya Z Romanova Chovu "Cserke" A1 - A1 S - Mini
5 6 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
6 27 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
Futam : A1 Agility II. A A1 M - 2018-10-26 19:30:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 3 Vicze Fanni Numa "Numa" A1 - A1 M - Midi
2 4 Végh Cecilia Joker "Joker" A1 - A1 M - Midi
3 6 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
4 7 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
5 11 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A1 - A1 M - Midi
6 21 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
7 54 Róth Ágnes Csunyatelepi Pillangó "Böbe" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 Agility II. A A1 M+ - 2018-10-26 19:40:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Ember Katalin Irhaberki Páratlan Jóság "Jojó" A1 - A1 M+ - M+
2 2 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A1 - A1 M+ - M+
3 4 Benedek Viktória Naty "Naty" A1 - A1 M+ - M+
Futam : A1 Agility II. A A1 L - 2018-10-26 19:45:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Vizi Dóra Darwin "Darwin" A1 - A1 L - Maxi
2 3 Pauler Petra Milka "Milka" A1 - A1 L - Maxi
3 4 Matula László Future Hope Don't Stop Doris "Doris" A1 - A1 L - Maxi
4 6 Polonyi Melinda Legendary Stardust Happy "Polka" A1 - A1 L - Maxi
5 7 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 - A1 L - Maxi
6 8 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
7 9 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
8 11 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
9 12 Tóth Gábor Niara "Niara" A1 - A1 L - Maxi
10 13 Kővári-Horváth Ágnes Bariguard Fire-Dragon "Guru" A1 - A1 L - Maxi
11 14 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A1 - A1 L - Maxi
12 15 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
13 16 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
14 17 Glocz Adrienn Roxy "Roxy" A1 - A1 L - Maxi
15 18 Bankó Bettina Mazsi "Mazsi" A1 - A1 L - Maxi
16 20 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
17 21 Erháth Vivien Mazsii "Mazsi" A1 - A1 L - Maxi
18 48 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
19 54 Horváth Anikó Rien ne va Plus Born to be Wild "Sadie" A1 - A1 L - Maxi
20 64 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A1 - A1 L - Maxi
Futam : Open Agility A A2A3 S - 2018-10-27 09:25:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Ötvös József Lare's Sen Vol Hero "Hero" A3 - A3 S - Mini
2 2 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
3 3 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
4 4 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
5 5 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
6 6 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
7 7 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A2 - A2 S - Mini
8 8 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi A2 - A2 S - Mini
9 9 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
10 10 Börcsök József Ribizli "Ribizli" A3 - A3 S - Mini
11 11 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
12 13 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
13 14 Székelyhidi Dorottya Dottie "Dottie" A3 - A3 S - Mini
14 15 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
15 17 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
16 18 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
17 19 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
18 20 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
19 22 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
20 23 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
21 25 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A3 - A3 S - Mini
22 26 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
23 27 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
24 28 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
25 29 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
26 30 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
Futam : Open Agility A A2A3 M - 2018-10-27 10:10:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 2 Noficzer Eszter Turbó A3 - A3 M - Midi
2 3 Reinhartzné Kata Bigi "Bigi" A3 - A3 M - Midi
3 4 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
4 5 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A3 - A3 M - Midi
5 6 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 7 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
7 8 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A2 - A2 M - Midi
8 9 Dobó Nagy Csaba Pattogó Parázs Cecilia "Cecilia" A2 - A2 M - Midi
9 10 Szabó Andrea Csilla Veresi Akácos Gemenc "Sió" A2 - A2 M - Midi
10 11 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A1 - A1 M - Midi
11 12 Gáti Katalin Theo A2 - A2 M - Midi
12 13 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
13 14 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
14 15 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A2 - A2 M - Midi
15 16 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
16 17 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
17 18 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
18 19 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
19 20 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
20 21 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
21 22 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
22 23 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A2 - A2 M - Midi
23 24 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
24 26 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
25 27 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A3 - A3 M - Midi
26 28 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A2 - A2 M - Midi
27 29 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
28 31 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
29 32 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A2 - A2 M - Midi
30 33 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
31 34 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A2 - A2 M - Midi
32 36 Zöld Lajosné Ménesvölgyi Timur Csuri "Csuri" A2 - A2 M - Midi
33 38 Szabó Eszter Cseri-Subás Sári "Sári" A2 - A2 M - Midi
34 39 Kovács Lídia Fluffy "Fluffy" A2 - A2 M - Midi
35 40 Dávid Enikő Norbu of Kari Tibetian Shine "Boo" A2 - A2 M - Midi
36 41 Kundler Anita Mira "Mira" A2 - A2 M - Midi
37 42 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
38 43 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
39 44 Péczely Tünde Jun From Golden Regia "Ácsi" A2 - A2 M - Midi
40 45 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
41 46 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
42 47 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
43 48 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
44 49 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A3 - A3 M - Midi
45 50 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A3 - A3 M - Midi
46 51 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
47 52 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
48 53 Sallay Zsófia Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
49 54 Róth Ágnes Csunyatelepi Pillangó "Böbe" A1 - A1 M - Midi
Futam : Open Agility A A2A3 M+ - 2018-10-27 12:10:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Nagy Zoltán Rutger Hauer "Tutti" A3 - A3 M+ - M+
2 2 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A3 - A3 M+ - M+
3 3 Dobó Nagy Zita Pattogó Parázs Akác "Lara" A2 - A2 M+ - M+
4 4 Benedek Viktória Naty "Naty" A1 - A1 M+ - M+
Futam : Open Agility A A2A3 L - 2018-10-27 12:15:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
2 2 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A2 - A2 L - Maxi
3 3 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
5 5 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
6 6 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
7 7 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
8 8 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
9 9 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
13 13 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
14 14 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
15 15 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
16 16 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
17 17 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
18 18 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
19 19 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
20 20 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Kovács Krisztina Bordermania Eye of the Storm "Stormy" A3 - A3 L - Maxi
24 24 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
25 25 Tráj Tamás Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
26 26 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
28 28 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
29 29 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
30 30 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
31 31 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
32 32 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
33 33 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
34 34 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
35 35 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
36 36 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
37 37 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
38 38 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
39 39 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
40 40 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 L - Maxi
41 41 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
42 42 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
43 43 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
44 44 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
45 45 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A2 - A2 L - Maxi
46 46 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 L - Maxi
47 47 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
48 48 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
49 48 Kiss Nikolett Huntitan Bambino "Tiara" A3 - A3 L - Maxi
50 49 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
51 50 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
52 51 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
53 52 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
54 53 Sirokai Judit Maci "Maci" A2 - A2 L - Maxi
55 54 Horváth Anikó Rien ne va Plus Born to be Wild "Sadie" A1 - A1 L - Maxi
56 55 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
57 56 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
58 57 Szabó Adél Poseidon Atlantis Blue Magic "Tio" A2 - A2 L - Maxi
59 58 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A2 - A2 L - Maxi
60 59 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
61 60 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A2 - A2 L - Maxi
62 61 Juhász Zsófi Latte "Latte" A2 - A2 L - Maxi
63 62 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A2 - A2 L - Maxi
64 63 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
65 64 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A1 - A1 L - Maxi
66 65 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
67 66 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
68 67 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
69 70 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
70 71 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
71 72 Vágó Zoltán Need for Speed Black Chevers "Sam" A3 - A3 L - Maxi
72 73 Tóth Ágnes Lucky Summer Z'Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
73 74 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
74 75 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
75 76 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
76 78 Kiss Nikolett Atlas von Drevil "Kenzo" A2 - A2 L - Maxi
Futam : Open Jumping J A2A3 S - 2018-10-27 14:55:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Ötvös József Lare's Sen Vol Hero "Hero" A3 - A3 S - Mini
2 2 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
3 3 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
4 4 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
5 5 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
6 6 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
7 7 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A2 - A2 S - Mini
8 8 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi A2 - A2 S - Mini
9 9 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
10 10 Börcsök József Ribizli "Ribizli" A3 - A3 S - Mini
11 11 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
12 13 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
13 14 Székelyhidi Dorottya Dottie "Dottie" A3 - A3 S - Mini
14 15 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
15 17 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
16 18 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
17 19 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
18 20 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
19 22 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
20 23 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
21 25 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A3 - A3 S - Mini
22 26 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
23 27 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
24 28 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
25 29 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
26 30 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
Futam : Open Jumping J A2A3 M - 2018-10-27 15:25:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 2 Noficzer Eszter Turbó A3 - A3 M - Midi
2 3 Reinhartzné Kata Bigi "Bigi" A3 - A3 M - Midi
3 4 Benedek Viktória Naty "Naty" A1 - A1 M+ - M+
4 4 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
5 5 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A3 - A3 M - Midi
6 6 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
7 7 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
8 8 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A2 - A2 M - Midi
9 9 Dobó Nagy Csaba Pattogó Parázs Cecilia "Cecilia" A2 - A2 M - Midi
10 10 Szabó Andrea Csilla Veresi Akácos Gemenc "Sió" A2 - A2 M - Midi
11 11 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A1 - A1 M - Midi
12 12 Gáti Katalin Theo A2 - A2 M - Midi
13 13 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
14 14 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
15 15 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A2 - A2 M - Midi
16 16 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
17 17 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
18 18 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
19 19 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
20 20 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
21 21 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
22 22 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
23 23 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A2 - A2 M - Midi
24 24 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
25 26 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
26 27 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A3 - A3 M - Midi
27 28 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A2 - A2 M - Midi
28 29 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
29 31 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
30 32 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A2 - A2 M - Midi
31 33 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
32 34 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A2 - A2 M - Midi
33 36 Zöld Lajosné Ménesvölgyi Timur Csuri "Csuri" A2 - A2 M - Midi
34 38 Szabó Eszter Cseri-Subás Sári "Sári" A2 - A2 M - Midi
35 39 Kovács Lídia Fluffy "Fluffy" A2 - A2 M - Midi
36 40 Dávid Enikő Norbu of Kari Tibetian Shine "Boo" A2 - A2 M - Midi
37 41 Kundler Anita Mira "Mira" A2 - A2 M - Midi
38 42 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
39 43 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
40 44 Péczely Tünde Jun From Golden Regia "Ácsi" A2 - A2 M - Midi
41 45 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
42 46 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
43 47 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
44 48 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
45 49 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A3 - A3 M - Midi
46 50 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A3 - A3 M - Midi
47 51 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
48 52 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
49 53 Sallay Zsófia Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
50 54 Róth Ágnes Csunyatelepi Pillangó "Böbe" A1 - A1 M - Midi
Futam : Open Jumping J A2A3 M+ - 2018-10-27 17:10:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Nagy Zoltán Rutger Hauer "Tutti" A3 - A3 M+ - M+
2 2 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A3 - A3 M+ - M+
3 3 Dobó Nagy Zita Pattogó Parázs Akác "Lara" A2 - A2 M+ - M+
4 4 Benedek Viktória Naty "Naty" A1 - A1 M+ - M+
Futam : Open Jumping J A2A3 L - 2018-10-27 17:15:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
2 2 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A2 - A2 L - Maxi
3 3 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
5 5 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
6 6 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
7 7 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
8 8 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
9 9 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
13 13 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
14 14 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
15 15 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
16 16 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
17 17 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
18 18 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
19 19 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
20 20 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Kovács Krisztina Bordermania Eye of the Storm "Stormy" A3 - A3 L - Maxi
24 24 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
25 25 Tráj Tamás Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
26 26 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
28 28 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
29 29 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
30 30 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
31 31 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
32 32 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
33 33 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
34 34 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
35 35 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
36 36 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
37 37 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
38 38 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
39 39 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
40 40 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 L - Maxi
41 41 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
42 42 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
43 43 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
44 44 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
45 45 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A2 - A2 L - Maxi
46 46 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 L - Maxi
47 47 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
48 48 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
49 48 Kiss Nikolett Huntitan Bambino "Tiara" A3 - A3 L - Maxi
50 49 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
51 50 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
52 51 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
53 52 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
54 53 Sirokai Judit Maci "Maci" A2 - A2 L - Maxi
55 54 Horváth Anikó Rien ne va Plus Born to be Wild "Sadie" A1 - A1 L - Maxi
56 55 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
57 56 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
58 57 Szabó Adél Poseidon Atlantis Blue Magic "Tio" A2 - A2 L - Maxi
59 58 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A2 - A2 L - Maxi
60 59 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
61 60 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A2 - A2 L - Maxi
62 61 Juhász Zsófi Latte "Latte" A2 - A2 L - Maxi
63 62 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A2 - A2 L - Maxi
64 63 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
65 64 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A1 - A1 L - Maxi
66 65 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
67 66 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
68 67 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
69 70 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
70 71 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
71 72 Vágó Zoltán Need for Speed Black Chevers "Sam" A3 - A3 L - Maxi
72 73 Tóth Ágnes Lucky Summer Z'Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
73 74 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
74 75 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
75 76 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
76 78 Kiss Nikolett Atlas von Drevil "Kenzo" A2 - A2 L - Maxi
Futam : Finálé S A A2A3 S - 2018-10-28 13:55:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
2 2 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
3 3 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
4 4 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
5 5 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
6 6 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
7 7 Börcsök József Ribizli "Ribizli" A3 - A3 S - Mini
8 8 Ötvös József Lare's Sen Vol Hero "Hero" A3 - A3 S - Mini
9 9 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
10 10 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
11 11 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
12 12 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
13 13 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
14 14 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
15 15 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
16 16 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
17 17 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
Futam : Finálé M A A2A3 M - 2018-10-28 14:15:00 Bíró : Biro Zsofi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
2 2 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
3 3 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
4 4 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
5 5 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
6 6 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A1 - A1 M - Midi
7 7 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
8 8 Noficzer Eszter Turbó A3 - A3 M - Midi
9 9 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
10 10 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
11 11 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
12 12 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
13 13 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
14 14 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
15 15 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
16 16 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
Futam : Finálé - M+ A A2A3 M+ - 2018-10-28 15:10:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A3 - A3 M+ - M+
Futam : Finálé - L A A2A3 L - 2018-10-28 15:15:00 Bíró : Alex Beitl
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
2 2 Tóth Ágnes Lucky Summer Z'Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
3 3 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
5 5 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
6 6 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
7 7 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A2 - A2 L - Maxi
8 8 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
9 9 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
13 13 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
14 14 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
15 15 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
16 16 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
17 17 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
18 18 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
19 19 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
20 20 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 - A2 L - Maxi
24 24 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
25 25 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
26 26 Tráj Tamás Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A1 - A1 L - Maxi
28 28 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi