Futam : Kezdő jumping1 S J A0 S - 2018-09-01 08:00:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Csollán Péter Mák "Mák" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : Kezdő jumping1 M J A0 M - 2018-09-01 08:20:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 4 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A0 - Kezdő M - Midi
2 5 Gángó Péter Kira "Kira" A0 - Kezdő M - Midi
3 6 Csenki Vivien Csodavirág Örzse Mendy "Mendy" A0 - Kezdő M - Midi
4 7 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : Kezdő jumping1 M+ J A0 M+ - 2018-09-01 08:30:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Horváth Dzsenifer "Tiara" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő M+ - M+
4 Sallay Zsófia Redgate Joy Style "Style" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : Kezdő jumping1 L J A0 L - 2018-09-01 08:40:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 8 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A0 - Kezdő L - Maxi
2 9 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" A0 - Kezdő L - Maxi
3 10 Schubert Veronika Odi "Odi" A0 - Kezdő L - Maxi
4 11 Horvath Noémi Beauty of Mátra Chaplin "Rocky" A0 - Kezdő L - Maxi
5 12 Kovács Adrienn Hádész "Hádész" A0 - Kezdő L - Maxi
6 13 Stummer Máté Abira Zathara "Aby" A0 - Kezdő L - Maxi
7 14 Novák Tamara Perfect Sense England "Neela" A0 - Kezdő L - Maxi
8 15 Csapó Roland Perfect Sense Double Trouble "Digit" A0 - Kezdő L - Maxi
9 16 Sallay Zsófia Posseidon Elfmagic Helios "Utah" A0 - Kezdő L - Maxi
10 17 Hun Milán McPotter's Creek's Mennydörgő "Füge" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : Kezdő Jumping2 S J A0 S - 2018-09-01 09:00:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Csollán Péter Mák "Mák" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : Kezdő Jumping2 M J A0 M - 2018-09-01 09:10:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 4 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A0 - Kezdő M - Midi
2 5 Gángó Péter Kira "Kira" A0 - Kezdő M - Midi
3 6 Csenki Vivien Csodavirág Örzse Mendy "Mendy" A0 - Kezdő M - Midi
4 7 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : Kezdő Jumping2 M+ J A0 M+ - 2018-09-01 09:20:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Horváth Dzsenifer "Tiara" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő M+ - M+
4 Sallay Zsófia Redgate Joy Style "Style" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : Kezdő Jumping2 L J A0 L - 2018-09-01 09:30:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 8 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A0 - Kezdő L - Maxi
2 9 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" A0 - Kezdő L - Maxi
3 10 Schubert Veronika Odi "Odi" A0 - Kezdő L - Maxi
4 11 Horvath Noémi Beauty of Mátra Chaplin "Rocky" A0 - Kezdő L - Maxi
5 12 Kovács Adrienn Hádész "Hádész" A0 - Kezdő L - Maxi
6 13 Stummer Máté Abira Zathara "Aby" A0 - Kezdő L - Maxi
7 14 Novák Tamara Perfect Sense England "Neela" A0 - Kezdő L - Maxi
8 15 Csapó Roland Perfect Sense Double Trouble "Digit" A0 - Kezdő L - Maxi
9 16 Sallay Zsófia Posseidon Elfmagic Helios "Utah" A0 - Kezdő L - Maxi
10 17 Hun Milán McPotter's Creek's Mennydörgő "Füge" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : A1 agility S A A1 S - 2018-09-01 09:40:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 18 Györe Laura Lola "Lola" A1 - A1 S - Mini
2 19 Péntek Olivia Töpörtyű "Töpi" A1 - A1 S - Mini
3 20 Kettinger Zsuzsanna Kunhegyesi Bleki Márk- Manó "Márk" A1 - A1 S - Mini
4 22 Halász Ildikó Djiny Bergerac de Hu "Djiny" A1 - A1 S - Mini
5 23 Sabine Hamscha Yumi "Yumi" A1 - A1 S - Mini
Futam : A1 agility M A A1 M - 2018-09-01 09:50:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 25 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
2 26 Major Dóra Minka "Minka" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 agility L A A1 L - 2018-09-01 10:10:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 28 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 - A1 L - Maxi
2 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
3 30 Pethes Tiborné Nody "Nody" A1 - A1 L - Maxi
4 31 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 - A1 L - Maxi
5 33 Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" A1 - A1 L - Maxi
6 35 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
7 37 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A1 - A1 L - Maxi
8 38 Dr. Csanálosi Enikő Posseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
9 39 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
10 40 Molnár Szabolcs Ziggy Dream Of Best "Zigi" A1 - A1 L - Maxi
11 41 Németh Viktória Katalin "Fanta" A1 - A1 L - Maxi
12 42 Kronekker Veronika ASH OF FENIX Extreme speed "Akira" A1 - A1 L - Maxi
13 43 Barbara Gaal Angel´s Believe Fulfilled My Soul "Maya" A1 - A1 L - Maxi
14 44 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A1 - A1 L - Maxi
Futam : A2-Veterán-Hobby agility S A A2 S - 2018-09-01 10:20:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 46 Sipőcz Barbara Molly "Molly" V - Veterán S - Mini
2 47 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
3 48 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
4 49 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
5 50 Rajcsányi Péter Bosco "Bosco" A2 - A2 S - Mini
6 51 Kerékgyártóné Kálmán Éva Süti "Süti" A2 - A2 S - Mini
7 52 Michaela Cabadajova Dark Speedjump Life Victory "Boo" A2 - A2 S - Mini
Futam : A2-Veterán-Hobby agility M A A2 M - 2018-09-01 10:30:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 96 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
2 55 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A2 - A2 M - Midi
3 56 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
4 57 Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" A2 - A2 M - Midi
5 58 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
6 59 Kovács Lídia Fluffy "Fluffy" A2 - A2 M - Midi
7 54 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
8 61 Tóth Andrea Jolán "Jolán" V - Veterán L - Maxi
9 60 Orbán Ágnes Nico "Nico" V - Veterán L - Maxi
10 62 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Endless Endurance "Viana" V - Veterán L - Maxi
Futam : A2-Veterán-Hobby agility(01) M+ A A2 M+ - 2018-09-01 10:40:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 72 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A2 - A2 M+ - M+
Futam : A2-Veterán-Hobby agility L A A2 L - 2018-09-01 10:50:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
2 63 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
3 65 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
4 66 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A2 - A2 L - Maxi
5 67 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
6 68 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
7 69 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
8 70 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
9 71 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
10 73 Sabine Hamscha And So What About Crystal-Ized "Luke" A2 - A2 L - Maxi
11 74 Dr. Vitéz- Maros Zita Lepke "Lepke" A2 - A2 L - Maxi
12 75 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A2 - A2 L - Maxi
13 77 Marosi Melinda Daisy "Daisy" A2 - A2 L - Maxi
Futam : A3 Agility S A A3 S - 2018-09-01 11:10:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 80 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
2 86 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
3 84 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
4 81 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
5 82 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
6 83 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
7 85 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
8 79 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
Futam : A3 Agility M A A3 M - 2018-09-01 11:20:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 103 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
2 92 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
3 93 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
4 97 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A3 - A3 M - Midi
5 94 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
6 95 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
7 99 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
8 100 Thuróczy Edina Diamond Starlight Pierre "Leo" A3 - A3 M - Midi
9 96 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
10 101 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
11 98 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
12 91 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
Futam : A3 Agility L A A3 L - 2018-09-01 11:40:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 78 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
2 104 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
3 105 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
4 106 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 L - Maxi
5 107 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
6 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
7 110 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
8 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
9 112 Illyés Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A3 - A3 L - Maxi
10 113 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
11 114 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
12 115 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
13 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
14 117 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 L - Maxi
15 118 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
16 119 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
17 120 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
18 122 Karin Popovičová Flores Ferencik "Blaze" A3 - A3 L - Maxi
19 123 Szuhai Zita Csipke "Csipke" A3 - A3 L - Maxi
20 124 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A3 - A3 L - Maxi
21 125 Kovács Krisztina Bordermania Eye of the Storm "Stormy" A3 - A3 L - Maxi
22 126 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
23 127 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
24 128 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
Futam : Open Jumping(A1-A2)(01) S J A1A2 S - 2018-09-01 11:50:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 46 Sipőcz Barbara Molly "Molly" V - Veterán S - Mini
2 18 Györe Laura Lola "Lola" A1 - A1 S - Mini
3 19 Péntek Olivia Töpörtyű "Töpi" A1 - A1 S - Mini
4 20 Kettinger Zsuzsanna Kunhegyesi Bleki Márk- Manó "Márk" A1 - A1 S - Mini
5 22 Halász Ildikó Djiny Bergerac de Hu "Djiny" A1 - A1 S - Mini
6 23 Sabine Hamscha Yumi "Yumi" A1 - A1 S - Mini
7 47 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
8 48 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
9 49 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
10 50 Rajcsányi Péter Bosco "Bosco" A2 - A2 S - Mini
11 51 Kerékgyártóné Kálmán Éva Süti "Süti" A2 - A2 S - Mini
12 52 Michaela Cabadajova Dark Speedjump Life Victory "Boo" A2 - A2 S - Mini
Futam : Open Jumping(A1-A2)(01) M J A1A2 M - 2018-09-01 12:10:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 25 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
2 26 Major Dóra Minka "Minka" A1 - A1 M - Midi
3 55 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A2 - A2 M - Midi
4 57 Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" A2 - A2 M - Midi
5 56 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
6 58 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
7 59 Kovács Lídia Fluffy "Fluffy" A2 - A2 M - Midi
8 54 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
9 61 Tóth Andrea Jolán "Jolán" V - Veterán L - Maxi
10 60 Orbán Ágnes Nico "Nico" V - Veterán L - Maxi
11 62 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Endless Endurance "Viana" V - Veterán L - Maxi
Futam : Open Jumping(A1-A2)(01) M+ J A1 M+ - 2018-09-01 12:20:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 72 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A2 - A2 M+ - M+
Futam : Open Jumping(A1-A2)(01) L J A1A2 L - 2018-09-01 12:30:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 45 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A1 - A1 L - Maxi
2 28 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 - A1 L - Maxi
3 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
4 30 Pethes Tiborné Nody "Nody" A1 - A1 L - Maxi
5 31 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 - A1 L - Maxi
6 33 Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" A1 - A1 L - Maxi
7 35 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
8 37 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A1 - A1 L - Maxi
9 38 Dr. Csanálosi Enikő Posseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
10 39 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
11 40 Molnár Szabolcs Ziggy Dream Of Best "Zigi" A1 - A1 L - Maxi
12 41 Németh Viktória Katalin "Fanta" A1 - A1 L - Maxi
13 42 Kronekker Veronika ASH OF FENIX Extreme speed "Akira" A1 - A1 L - Maxi
14 43 Barbara Gaal Angel´s Believe Fulfilled My Soul "Maya" A1 - A1 L - Maxi
15 44 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A1 - A1 L - Maxi
16 63 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
17 65 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
18 66 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A2 - A2 L - Maxi
19 67 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
20 68 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
21 69 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
22 70 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
23 71 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
24 73 Sabine Hamscha And So What About Crystal-Ized "Luke" A2 - A2 L - Maxi
25 74 Dr. Vitéz- Maros Zita Lepke "Lepke" A2 - A2 L - Maxi
26 75 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A2 - A2 L - Maxi
27 77 Marosi Melinda Daisy "Daisy" A2 - A2 L - Maxi
Futam : A3 Jumping(01) S J A3 S - 2018-09-01 12:40:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 80 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
2 86 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
3 84 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
4 81 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
5 82 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
6 83 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
7 85 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
8 79 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
Futam : A3 Jumping(01) M J A3 M - 2018-09-01 12:50:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 103 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
2 92 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
3 93 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
4 97 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A3 - A3 M - Midi
5 94 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
6 99 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
7 95 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
8 100 Thuróczy Edina Diamond Starlight Pierre "Leo" A3 - A3 M - Midi
9 96 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
10 101 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
11 98 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
12 91 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
Futam : A3 Jumping(01) L J A3 L - 2018-09-01 13:10:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 78 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
2 104 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
3 105 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
4 106 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 L - Maxi
5 107 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
6 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
7 110 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
8 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
9 112 Illyés Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A3 - A3 L - Maxi
10 113 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
11 114 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
12 115 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
13 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
14 117 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 L - Maxi
15 118 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
16 119 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
17 120 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
18 122 Karin Popovičová Flores Ferencik "Blaze" A3 - A3 L - Maxi
19 123 Szuhai Zita Csipke "Csipke" A3 - A3 L - Maxi
20 124 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A3 - A3 L - Maxi
21 125 Kovács Krisztina Bordermania Eye of the Storm "Stormy" A3 - A3 L - Maxi
22 126 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
23 127 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
24 128 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
Futam : 2.Kezdő jumping1 S J A0 S - 2018-09-02 08:01:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Csollán Péter Mák "Mák" A0 - Kezdő S - Mini
2 1 Orbán Dorottya Nubes Singiduni's Charisma "MissLik" A0 - Kezdő S - Mini
3 2 Farkas Virág Határvölgyi Ezüstcsillag Odin "Odin" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : 2.Kezdő jumping1 M J A0 M - 2018-09-02 08:10:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 4 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A0 - Kezdő M - Midi
2 5 Gángó Péter Kira "Kira" A0 - Kezdő M - Midi
3 6 Csenki Vivien Csodavirág Örzse Mendy "Mendy" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : 2.Kezdő jumping1 M+ J A0 M+ - 2018-09-02 08:20:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Sallay Zsófia Redgate Joy Style "Style" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : 2.Kezdő jumping1 L J A0 L - 2018-09-02 08:30:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 8 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A0 - Kezdő L - Maxi
2 9 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" A0 - Kezdő L - Maxi
3 11 Horvath Noémi Beauty of Mátra Chaplin "Rocky" A0 - Kezdő L - Maxi
4 12 Kovács Adrienn Hádész "Hádész" A0 - Kezdő L - Maxi
5 13 Stummer Máté Abira Zathara "Aby" A0 - Kezdő L - Maxi
6 14 Novák Tamara Perfect Sense England "Neela" A0 - Kezdő L - Maxi
7 16 Sallay Zsófia Posseidon Elfmagic Helios "Utah" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : 2.Kezdő jumping2 S J A0 S - 2018-09-02 08:40:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Csollán Péter Mák "Mák" A0 - Kezdő S - Mini
2 1 Orbán Dorottya Nubes Singiduni's Charisma "MissLik" A0 - Kezdő S - Mini
3 2 Farkas Virág Határvölgyi Ezüstcsillag Odin "Odin" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : 2.Kezdő jumping2 M J A0 M - 2018-09-02 08:50:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 4 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A0 - Kezdő M - Midi
2 5 Gángó Péter Kira "Kira" A0 - Kezdő M - Midi
3 6 Csenki Vivien Csodavirág Örzse Mendy "Mendy" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : 2.Kezdő jumping2 M+ J A0 M+ - 2018-09-02 09:00:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Sallay Zsófia Redgate Joy Style "Style" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : 2.Kezdő jumping2 L J A0 L - 2018-09-02 09:10:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 8 Bartalis Viktória Wixtra Expecto Patronum "Annie" A0 - Kezdő L - Maxi
2 9 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" A0 - Kezdő L - Maxi
3 11 Horvath Noémi Beauty of Mátra Chaplin "Rocky" A0 - Kezdő L - Maxi
4 12 Kovács Adrienn Hádész "Hádész" A0 - Kezdő L - Maxi
5 13 Stummer Máté Abira Zathara "Aby" A0 - Kezdő L - Maxi
6 14 Novák Tamara Perfect Sense England "Neela" A0 - Kezdő L - Maxi
7 16 Sallay Zsófia Posseidon Elfmagic Helios "Utah" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : A1 jumping S (02) J A1 S - 2018-09-02 09:20:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 19 Péntek Olivia Töpörtyű "Töpi" A1 - A1 S - Mini
2 20 Kettinger Zsuzsanna Kunhegyesi Bleki Márk- Manó "Márk" A1 - A1 S - Mini
3 21 Horváth Patrik Teodor "Teodor" A1 - A1 S - Mini
4 22 Halász Ildikó Djiny Bergerac de Hu "Djiny" A1 - A1 S - Mini
5 23 Sabine Hamscha Yumi "Yumi" A1 - A1 S - Mini
6 24 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
Futam : A1 jumping M (02) J A1 M - 2018-09-02 09:30:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 25 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
2 26 Major Dóra Minka "Minka" A1 - A1 M - Midi
3 27 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 jumping M+(02) J A1 M+ - 2018-09-02 09:40:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Csiszár László Viktor Árkosligeti Kócos Konkoly "Koni" A1 - A1 M+ - M+
2 Horváthné Pusztai Ágota Terelő - Tekergő Pocok "Marci" A1 - A1 M+ - M+
Futam : A1 jumping L (02) J A1 L - 2018-09-02 09:50:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 45 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A1 - A1 L - Maxi
2 28 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 - A1 L - Maxi
3 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
4 30 Pethes Tiborné Nody "Nody" A1 - A1 L - Maxi
5 31 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 - A1 L - Maxi
6 33 Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" A1 - A1 L - Maxi
7 34 Erháth Vivien Mazsii "Mazsi" A1 - A1 L - Maxi
8 35 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
9 36 Árkiné Bors Tünde Dilly "Dilly" A1 - A1 L - Maxi
10 38 Dr. Csanálosi Enikő Posseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
11 39 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
12 40 Molnár Szabolcs Ziggy Dream Of Best "Zigi" A1 - A1 L - Maxi
13 41 Németh Viktória Katalin "Fanta" A1 - A1 L - Maxi
14 42 Kronekker Veronika ASH OF FENIX Extreme speed "Akira" A1 - A1 L - Maxi
15 43 Barbara Gaal Angel´s Believe Fulfilled My Soul "Maya" A1 - A1 L - Maxi
16 44 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A1 - A1 L - Maxi
17 32 Csiszár László Viktor Nyírségfia Vargánya "Vari" A1 - A1 L - Maxi
Futam : A2 Veterán-Hobby jumping(02) S J A2 S - 2018-09-02 10:00:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 47 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
2 48 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
3 49 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
4 50 Rajcsányi Péter Bosco "Bosco" A2 - A2 S - Mini
5 51 Kerékgyártóné Kálmán Éva Süti "Süti" A2 - A2 S - Mini
6 52 Michaela Cabadajova Dark Speedjump Life Victory "Boo" A2 - A2 S - Mini
7 53 Popelka Andrea Kabala Brandy "Neo" V - Veterán M - Midi
Futam : A2 Veterán-Hobby jumping(02) M J A2 M - 2018-09-02 10:10:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 54 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
2 55 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A2 - A2 M - Midi
3 56 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
4 57 Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" A2 - A2 M - Midi
5 58 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
6 60 Orbán Ágnes Nico "Nico" V - Veterán L - Maxi
7 61 Tóth Andrea Jolán "Jolán" V - Veterán L - Maxi
8 62 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Endless Endurance "Viana" V - Veterán L - Maxi
Futam : A2 Veterán-Hobby jumping(02) M+ J A2 M+ - 2018-09-02 10:20:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 72 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A2 - A2 M+ - M+
Futam : A2 Veterán-Hobby jumping(02) L J A2 L - 2018-09-02 10:30:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 63 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
2 64 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
3 65 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
4 66 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A2 - A2 L - Maxi
5 67 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
6 68 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
7 69 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
8 70 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
9 71 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
10 73 Sabine Hamscha And So What About Crystal-Ized "Luke" A2 - A2 L - Maxi
11 74 Dr. Vitéz- Maros Zita Lepke "Lepke" A2 - A2 L - Maxi
12 75 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A2 - A2 L - Maxi
13 76 Vass Péter Botswana vom Quassenberg Wald "Lora" A2 - A2 L - Maxi
Futam : A3 jumping(02) S J A3 S - 2018-09-02 10:40:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 80 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
2 86 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
3 84 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
4 81 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
5 87 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
6 88 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
7 89 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
8 90 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
9 82 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
10 83 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
11 85 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
12 79 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
Futam : A3 jumping(02) M J A3 M - 2018-09-02 10:50:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 103 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
2 92 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
3 93 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
4 97 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A3 - A3 M - Midi
5 94 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
6 95 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
7 99 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
8 100 Thuróczy Edina Diamond Starlight Pierre "Leo" A3 - A3 M - Midi
9 102 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
10 96 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
11 101 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
12 98 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
13 91 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
Futam : A3 jumping(02) L J A3 L - 2018-09-02 11:10:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 78 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
2 104 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
3 105 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
4 106 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 L - Maxi
5 107 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
6 108 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
7 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
8 110 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
9 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
10 112 Illyés Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A3 - A3 L - Maxi
11 113 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
12 114 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
13 115 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
14 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
15 118 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
16 119 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
17 120 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
18 121 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
19 122 Karin Popovičová Flores Ferencik "Blaze" A3 - A3 L - Maxi
20 124 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A3 - A3 L - Maxi
21 126 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
22 127 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
23 128 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
Futam : Open agility(A1-A2)(02) S A A1A2 S - 2018-09-02 11:20:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 19 Péntek Olivia Töpörtyű "Töpi" A1 - A1 S - Mini
2 20 Kettinger Zsuzsanna Kunhegyesi Bleki Márk- Manó "Márk" A1 - A1 S - Mini
3 21 Horváth Patrik Teodor "Teodor" A1 - A1 S - Mini
4 22 Halász Ildikó Djiny Bergerac de Hu "Djiny" A1 - A1 S - Mini
5 23 Sabine Hamscha Yumi "Yumi" A1 - A1 S - Mini
6 24 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
7 47 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
8 48 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
9 49 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
10 50 Rajcsányi Péter Bosco "Bosco" A2 - A2 S - Mini
11 51 Kerékgyártóné Kálmán Éva Süti "Süti" A2 - A2 S - Mini
12 52 Michaela Cabadajova Dark Speedjump Life Victory "Boo" A2 - A2 S - Mini
13 53 Popelka Andrea Kabala Brandy "Neo" V - Veterán M - Midi
Futam : Open agility(A1-A2)(02) M A A1A2 M - 2018-09-02 11:30:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 96 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
2 25 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
3 26 Major Dóra Minka "Minka" A1 - A1 M - Midi
4 27 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
5 55 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A2 - A2 M - Midi
6 56 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
7 57 Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" A2 - A2 M - Midi
8 58 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
9 54 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
Futam : Open agility(A1-A2)(02) M+ A A1A2 M+ - 2018-09-02 11:40:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Csiszár László Viktor Árkosligeti Kócos Konkoly "Koni" A1 - A1 M+ - M+
2 Horváthné Pusztai Ágota Terelő - Tekergő Pocok "Marci" A1 - A1 M+ - M+
3 72 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A2 - A2 M+ - M+
Futam : Open agility(A1-A2)(02) L A A1A2 L - 2018-09-02 11:50:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
2 28 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 - A1 L - Maxi
3 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
4 30 Pethes Tiborné Nody "Nody" A1 - A1 L - Maxi
5 31 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 - A1 L - Maxi
6 33 Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" A1 - A1 L - Maxi
7 34 Erháth Vivien Mazsii "Mazsi" A1 - A1 L - Maxi
8 35 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
9 36 Árkiné Bors Tünde Dilly "Dilly" A1 - A1 L - Maxi
10 38 Dr. Csanálosi Enikő Posseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
11 39 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
12 40 Molnár Szabolcs Ziggy Dream Of Best "Zigi" A1 - A1 L - Maxi
13 41 Németh Viktória Katalin "Fanta" A1 - A1 L - Maxi
14 42 Kronekker Veronika ASH OF FENIX Extreme speed "Akira" A1 - A1 L - Maxi
15 43 Barbara Gaal Angel´s Believe Fulfilled My Soul "Maya" A1 - A1 L - Maxi
16 44 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A1 - A1 L - Maxi
17 32 Csiszár László Viktor Nyírségfia Vargánya "Vari" A1 - A1 L - Maxi
18 63 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
19 64 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
20 65 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
21 66 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A2 - A2 L - Maxi
22 67 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
23 68 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
24 69 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
25 70 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
26 71 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
27 73 Sabine Hamscha And So What About Crystal-Ized "Luke" A2 - A2 L - Maxi
28 74 Dr. Vitéz- Maros Zita Lepke "Lepke" A2 - A2 L - Maxi
29 75 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A2 - A2 L - Maxi
30 76 Vass Péter Botswana vom Quassenberg Wald "Lora" A2 - A2 L - Maxi
Futam : A3 agility(02) S A A3 S - 2018-09-02 12:00:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 80 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
2 86 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
3 84 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
4 81 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
5 87 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
6 88 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
7 89 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
8 90 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
9 82 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
10 83 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
11 85 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
12 79 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
Futam : A3 agility(02) M A A3 M - 2018-09-02 12:10:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 103 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
2 92 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
3 93 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
4 97 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A3 - A3 M - Midi
5 94 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
6 95 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
7 99 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
8 100 Thuróczy Edina Diamond Starlight Pierre "Leo" A3 - A3 M - Midi
9 102 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
10 96 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
11 101 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
12 98 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
13 91 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
Futam : A3 agility(02) L A A3 L - 2018-09-02 12:30:00 Bíró : Pirity Árpád
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 78 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
2 104 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
3 105 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
4 106 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 L - Maxi
5 107 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
6 108 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
7 109 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
8 110 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
9 111 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
10 112 Illyés Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A3 - A3 L - Maxi
11 113 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
12 114 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
13 115 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
14 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
15 118 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
16 119 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
17 120 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
18 121 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
19 122 Karin Popovičová Flores Ferencik "Blaze" A3 - A3 L - Maxi
20 124 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A3 - A3 L - Maxi
21 126 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
22 127 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
23 128 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
Futam : Finálé(02) S A O S - 2018-09-02 12:40:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 19 Péntek Olivia Töpörtyű "Töpi" A1 - A1 S - Mini
2 20 Kettinger Zsuzsanna Kunhegyesi Bleki Márk- Manó "Márk" A1 - A1 S - Mini
3 24 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
4 47 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
5 48 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
6 51 Kerékgyártóné Kálmán Éva Süti "Süti" A2 - A2 S - Mini
7 52 Michaela Cabadajova Dark Speedjump Life Victory "Boo" A2 - A2 S - Mini
8 80 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
9 81 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
10 82 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
11 83 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
12 85 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
13 89 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
14 90 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
Futam : Finálé(02) M A O M - 2018-09-02 12:50:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 25 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
2 27 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A1 - A1 M - Midi
3 55 Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A2 - A2 M - Midi
4 57 Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" A2 - A2 M - Midi
5 58 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
6 56 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
7 92 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
8 99 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
9 95 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
10 100 Thuróczy Edina Diamond Starlight Pierre "Leo" A3 - A3 M - Midi
11 101 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
12 98 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
Futam : Finálé(02) M+ A O M+ - 2018-09-02 13:00:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 72 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A2 - A2 M+ - M+
Futam : Finálé(02) L A O L - 2018-09-02 14:00:00 Bíró : Tráj Tamás
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 28 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 - A1 L - Maxi
2 35 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
3 42 Kronekker Veronika ASH OF FENIX Extreme speed "Akira" A1 - A1 L - Maxi
4 44 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A1 - A1 L - Maxi
5 63 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 - A2 L - Maxi
6 65 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
7 64 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
8 66 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A2 - A2 L - Maxi
9 67 Bartalis Viktória Happy "Happy" A2 - A2 L - Maxi
10 71 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
11 78 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
12 112 Illyés Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A3 - A3 L - Maxi
13 116 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
14 118 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
15 120 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
16 122 Karin Popovičová Flores Ferencik "Blaze" A3 - A3 L - Maxi
17 123 Szuhai Zita Csipke "Csipke" A3 - A3 L - Maxi
18 126 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
19 127 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi