Futam : Agility S A O S - 2018-06-20 08:00:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 3 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
2 4 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
3 8 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
Futam : Agility M A O M - 2018-06-20 08:00:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 5 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
2 9 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
3 10 Galla Zsuzsa Goldengirl "Süti" A3 - A3 M - Midi
4 11 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
5 12 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
6 13 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
7 19 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
8 20 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
Futam : Agility L A O L - 2018-06-20 08:00:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
2 2 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
3 6 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A1 - A1 L - Maxi
4 7 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A2 - A2 L - Maxi
5 14 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A2 - A2 L - Maxi
6 15 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
7 16 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
8 17 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
9 18 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
10 21 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
Futam : Jumping S J O S - 2018-06-20 08:00:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 3 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A2 - A2 S - Mini
2 4 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
3 8 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
Futam : Jumping M J O M - 2018-06-20 08:00:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 5 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
2 9 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
3 10 Galla Zsuzsa Goldengirl "Süti" A3 - A3 M - Midi
4 11 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
5 12 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
6 13 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
7 19 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
8 20 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
Futam : Jumping L J O L - 2018-06-20 08:00:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
2 2 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
3 6 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A1 - A1 L - Maxi
4 7 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A2 - A2 L - Maxi
5 14 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A2 - A2 L - Maxi
6 15 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
7 16 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
8 17 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
9 18 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
10 21 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi