Futam : IV. Jumping - Mini J O S - 2018-04-21 08:55:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
2 2 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
3 3 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
4 4 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 5 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 8 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
8 9 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
9 10 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
10 11 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
11 12 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
12 13 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
13 14 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
14 15 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
15 16 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
16 17 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
17 18 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
18 20 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
19 21 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
20 22 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
21 23 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
22 24 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
23 25 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
24 26 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A2 - A2 S - Mini
Futam : IV. Jumping - Midi J O M - 2018-04-21 09:30:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
2 31 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
3 32 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
4 33 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 34 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 35 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
7 36 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
8 37 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
9 38 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
10 39 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
11 40 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
12 41 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 42 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
14 43 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
15 44 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
16 45 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
17 46 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
18 47 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
19 48 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
20 49 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
21 50 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
22 51 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
23 52 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
24 53 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
25 54 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
26 55 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 56 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
28 57 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
29 58 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 59 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
31 60 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
32 61 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A2 - A2 M - Midi
33 62 Takács Liza Szösz "Szösz" A2 - A2 M - Midi
Futam : IV. Jumping - Maxi J O L - 2018-04-21 10:10:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
2 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
3 67 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
4 68 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
6 70 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
7 71 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
8 72 Alar Kivilo NNL G'Whirlaway "Tuffy" A3 - A3 L - Maxi
9 73 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
10 74 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
11 75 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
12 76 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
13 77 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
14 78 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
15 79 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
16 80 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
17 81 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
18 82 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
19 83 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
20 84 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
21 85 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
22 86 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
23 87 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
24 88 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
25 89 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
26 90 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
27 91 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
28 92 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
29 93 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
30 94 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
31 95 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
32 96 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
33 97 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
34 98 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy "Edi" A3 - A3 L - Maxi
36 100 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
38 102 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
39 103 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
40 104 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
41 105 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
42 106 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
43 107 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 108 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
45 109 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
46 110 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 111 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
48 112 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
49 113 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
50 114 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
51 115 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
52 116 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
53 117 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
54 118 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
55 119 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
56 120 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
57 121 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
58 122 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
59 123 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
60 124 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
61 125 Alar Kivilo Trygg "Trygg" A3 - A3 L - Maxi
62 126 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
63 127 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
64 128 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
65 129 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
66 130 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
67 131 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
68 132 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
69 133 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
70 134 Pauler Petra Milka "Milka" A1 - A1 L - Maxi
Futam : IV. Agility - Mini A O S - 2018-04-21 12:40:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
2 2 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
3 3 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
4 4 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 5 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 8 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
8 9 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
9 10 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
10 11 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
11 12 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
12 13 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
13 14 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
14 15 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
15 16 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
16 17 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
17 18 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
18 19 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
19 20 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
20 21 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
21 22 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
22 23 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
23 24 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
24 25 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
25 26 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A2 - A2 S - Mini
Futam : IV. Agility -Midi A O M - 2018-04-21 13:10:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
2 31 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
3 32 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
4 33 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 34 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 35 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
7 36 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
8 37 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
9 38 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
10 39 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
11 40 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
12 40 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
13 41 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
14 42 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
15 43 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
16 44 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
17 45 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
18 46 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
19 47 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
20 48 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
21 49 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
22 50 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
23 51 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
24 52 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
25 53 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
26 54 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
27 55 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
28 56 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
29 57 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
30 58 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
31 59 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
32 60 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
33 61 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A2 - A2 M - Midi
34 62 Takács Liza Szösz "Szösz" A2 - A2 M - Midi
Futam : IV. Agility - Maxi A O L - 2018-04-21 14:00:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
2 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
3 67 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
4 68 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
6 70 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
7 71 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
8 72 Alar Kivilo NNL G'Whirlaway "Tuffy" A3 - A3 L - Maxi
9 73 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
10 74 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
11 75 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
12 76 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
13 77 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
14 78 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
15 79 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
16 80 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
17 81 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
18 82 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
19 83 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
20 84 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
21 85 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
22 86 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
23 87 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
24 88 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
25 89 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
26 90 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
27 91 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
28 92 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
29 93 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
30 94 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
31 95 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
32 96 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
33 97 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
34 98 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy "Edi" A3 - A3 L - Maxi
36 100 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
38 102 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
39 103 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
40 104 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
41 105 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
42 106 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
43 107 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 108 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
45 109 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
46 110 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 111 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
48 112 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
49 113 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
50 114 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
51 115 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
52 116 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
53 117 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
54 118 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
55 119 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
56 120 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
57 121 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
58 122 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
59 123 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
60 124 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
61 125 Alar Kivilo Trygg "Trygg" A3 - A3 L - Maxi
62 126 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
63 127 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
64 128 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
65 129 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
66 130 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
67 131 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
68 132 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
69 133 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
70 134 Pauler Petra Milka "Milka" A1 - A1 L - Maxi
Futam : V. Agility - Mini A O S - 2018-04-21 16:25:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
2 2 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
3 3 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
4 4 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 5 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 8 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
8 9 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
9 10 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
10 11 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
11 12 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
12 13 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
13 14 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
14 15 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
15 16 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
16 17 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
17 18 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
18 19 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
19 20 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
20 21 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
21 22 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
22 23 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
23 24 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
24 25 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
25 26 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A2 - A2 S - Mini
Futam : V. Agility - Midi A O M - 2018-04-21 16:50:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
2 31 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
3 32 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
4 33 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 34 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 35 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
7 36 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
8 37 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
9 38 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
10 39 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
11 40 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
12 41 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 42 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
14 43 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
15 44 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
16 45 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
17 46 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
18 47 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
19 48 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
20 49 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
21 50 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
22 51 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
23 52 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
24 53 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
25 54 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
26 55 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 56 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
28 57 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
29 58 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 59 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
31 60 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
32 61 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A2 - A2 M - Midi
33 62 Takács Liza Szösz "Szösz" A2 - A2 M - Midi
Futam : V. Agility - Maxi A O L - 2018-04-21 17:20:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
2 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
3 67 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
4 68 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
6 70 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
7 71 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
8 72 Alar Kivilo NNL G'Whirlaway "Tuffy" A3 - A3 L - Maxi
9 73 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
10 74 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
11 75 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
12 76 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
13 77 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
14 78 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
15 79 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
16 80 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
17 81 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
18 82 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
19 83 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
20 84 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
21 85 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
22 86 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
23 87 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
24 88 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
25 89 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
26 90 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
27 91 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
28 92 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
29 93 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
30 94 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
31 95 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
32 96 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
33 97 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
34 98 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy "Edi" A3 - A3 L - Maxi
36 100 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
38 102 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
39 103 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
40 104 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
41 105 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
42 106 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
43 107 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 108 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
45 109 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
46 110 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 111 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
48 112 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
49 113 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
50 114 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
51 115 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
52 116 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
53 117 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
54 118 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
55 119 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
56 120 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
57 121 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
58 122 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
59 123 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
60 124 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
61 125 Alar Kivilo Trygg "Trygg" A3 - A3 L - Maxi
62 126 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
63 127 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
64 128 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
65 129 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
66 130 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
67 131 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
68 132 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
69 133 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
70 134 Pauler Petra Milka "Milka" A1 - A1 L - Maxi
Futam : V. Jumping - Mini J O S - 2018-04-22 08:55:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
2 2 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
3 3 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
4 4 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 5 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 8 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
8 9 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
9 10 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
10 11 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
11 12 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
12 13 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
13 14 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
14 15 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
15 16 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
16 17 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
17 18 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
18 19 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
19 20 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
20 21 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
21 22 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
22 23 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
23 24 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
24 25 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
Futam : V. Jumping - Midi J O M - 2018-04-22 09:20:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
2 31 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
3 32 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
4 33 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 34 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 35 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
7 36 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
8 37 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
9 38 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
10 39 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
11 40 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
12 41 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 42 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
14 43 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
15 44 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
16 45 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
17 46 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
18 47 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
19 48 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
20 49 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
21 50 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
22 51 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
23 52 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
24 53 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
25 54 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
26 55 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 56 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
28 57 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
29 58 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 59 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
31 60 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
Futam : V. Jumping - Maxi J O L - 2018-04-22 10:00:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
2 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
3 67 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
4 68 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
6 70 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
7 71 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
8 72 Alar Kivilo NNL G'Whirlaway "Tuffy" A3 - A3 L - Maxi
9 73 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
10 74 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
11 75 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
12 76 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
13 77 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
14 78 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
15 79 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
16 80 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
17 81 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
18 82 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
19 83 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
20 84 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
21 85 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
22 86 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
23 87 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
24 88 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
25 89 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
26 90 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
27 91 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
28 92 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
29 93 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
30 94 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
31 95 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
32 96 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
33 97 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
34 98 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy "Edi" A3 - A3 L - Maxi
36 100 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
38 102 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
39 103 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
40 104 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
41 105 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
42 106 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
43 107 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 108 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
45 109 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
46 110 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 111 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
48 112 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
49 113 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
50 114 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
51 115 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
52 116 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
53 117 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
54 118 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
55 119 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
56 120 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
57 121 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
58 122 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
59 123 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
60 124 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
61 125 Alar Kivilo Trygg "Trygg" A3 - A3 L - Maxi
62 126 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
63 127 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
64 128 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
65 129 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
66 130 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
67 131 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
68 132 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
69 133 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
Futam : VI. Jumping - Mini J O S - 2018-04-22 12:40:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
2 2 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
3 3 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
4 4 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 5 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 8 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
8 9 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
9 10 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
10 11 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
11 12 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
12 13 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
13 14 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
14 15 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
15 16 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
16 17 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
17 18 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
18 19 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
19 20 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
20 21 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
21 22 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
22 23 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
23 24 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
24 25 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
Futam : VI. Jumping - Midi J O M - 2018-04-22 13:10:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
2 31 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
3 32 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
4 33 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 34 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 35 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
7 36 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
8 37 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
9 38 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
10 39 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
11 40 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
12 41 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 42 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
14 43 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
15 44 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
16 45 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
17 46 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
18 47 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
19 48 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
20 49 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
21 50 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
22 51 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
23 52 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
24 53 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
25 54 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
26 55 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 56 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
28 57 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
29 58 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 59 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
31 60 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
Futam : VI. Jumping - Maxi J O L - 2018-04-22 14:00:00 Bíró : Svetlana Zolotnikova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
2 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
3 67 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
4 68 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
6 70 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
7 71 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
8 72 Alar Kivilo NNL G'Whirlaway "Tuffy" A3 - A3 L - Maxi
9 73 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
10 74 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
11 75 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
12 76 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
13 77 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
14 78 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
15 79 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
16 80 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
17 81 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
18 82 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
19 83 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
20 84 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
21 85 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
22 86 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
23 87 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
24 88 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
25 89 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
26 90 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
27 91 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
28 92 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
29 93 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
30 94 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
31 95 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
32 96 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
33 97 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
34 98 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy "Edi" A3 - A3 L - Maxi
36 100 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
38 102 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
39 103 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
40 104 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
41 105 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
42 106 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
43 107 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 108 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
45 109 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
46 110 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 111 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
48 112 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
49 113 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
50 114 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
51 115 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
52 116 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
53 117 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
54 118 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
55 119 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
56 120 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
57 121 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
58 122 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
59 123 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
60 124 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
61 125 Alar Kivilo Trygg "Trygg" A3 - A3 L - Maxi
62 126 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
63 127 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
64 128 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
65 129 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
66 130 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
67 131 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
68 132 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
69 133 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
Futam : VI. Agility - Mini A O S - 2018-04-22 15:55:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
2 2 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
3 3 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
4 4 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 5 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 8 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
8 9 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
9 10 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
10 11 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
11 12 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
12 13 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
13 14 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
14 15 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
15 16 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
16 17 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
17 18 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
18 19 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
19 20 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
20 21 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
21 22 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
22 23 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
23 24 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
24 25 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
Futam : VI. Agility - Midi A O M - 2018-04-22 16:20:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
2 31 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
3 32 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
4 33 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
5 34 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 35 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
7 36 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
8 37 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
9 38 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
10 39 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
11 40 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
12 41 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 42 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
14 43 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
15 44 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
16 45 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
17 46 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
18 47 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
19 48 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
20 49 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
21 50 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
22 51 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
23 52 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
24 53 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
25 54 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 M - Midi
26 55 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 56 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
28 57 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
29 58 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 59 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
31 60 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
Futam : VI. Agility - Maxi A O L - 2018-04-22 17:00:00 Bíró : Nicolas Renauld
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 65 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
2 66 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
3 67 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
4 68 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
5 69 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
6 70 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
7 71 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
8 72 Alar Kivilo NNL G'Whirlaway "Tuffy" A3 - A3 L - Maxi
9 73 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
10 74 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
11 75 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
12 76 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
13 77 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
14 78 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
15 79 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
16 80 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
17 81 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
18 82 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
19 83 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
20 84 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
21 85 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
22 86 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
23 87 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
24 88 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
25 89 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
26 90 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
27 91 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
28 92 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
29 93 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
30 94 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
31 95 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
32 96 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
33 97 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
34 98 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy "Edi" A3 - A3 L - Maxi
36 100 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
38 102 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
39 103 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
40 104 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
41 105 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
42 106 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
43 107 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
44 108 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
45 109 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
46 110 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
47 111 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
48 112 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
49 113 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
50 114 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
51 115 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
52 116 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
53 117 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
54 118 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
55 119 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
56 120 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
57 121 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
58 122 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
59 123 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
60 124 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
61 125 Alar Kivilo Trygg "Trygg" A3 - A3 L - Maxi
62 126 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
63 127 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
64 128 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
65 129 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
66 130 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
67 131 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
68 132 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
69 133 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi