Futam : I. Jumping - Maxi J O L - 2018-03-24 09:20:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
2 2 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
3 3 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
5 5 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
6 6 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
7 7 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
8 8 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
9 9 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
13 13 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
14 14 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
15 15 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
16 16 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
17 17 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
18 18 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
19 19 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
20 20 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 24 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
25 25 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
26 26 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
28 28 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
29 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
30 30 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A2 - A2 L - Maxi
31 31 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
32 32 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
33 33 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
34 34 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
35 35 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
36 36 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
37 37 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
38 38 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
39 39 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
40 40 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
41 41 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 42 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
43 43 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
44 44 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
45 45 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
46 46 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
47 47 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
48 48 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
49 49 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
50 50 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
51 51 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
52 52 Sabina Stastna Taiva A2 - A2 L - Maxi
53 53 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
54 54 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
55 55 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
56 56 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
57 57 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
58 58 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
59 59 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
60 60 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
61 61 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
62 62 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A1 - A1 L - Maxi
63 63 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
64 64 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
65 65 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
66 66 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
67 67 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
68 68 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
69 69 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
70 70 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
71 71 Sandra Belko Black Gale Monpeja A2 - A2 L - Maxi
Futam : I. Jumping - Midi J O M - 2018-03-24 10:35:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 75 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
2 76 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
3 77 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
4 78 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
5 79 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 80 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
7 81 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
8 82 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
9 83 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
10 84 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
11 85 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
12 86 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 87 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
14 88 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
15 89 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
16 90 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
17 91 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
18 92 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
19 93 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
20 94 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
21 95 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
22 96 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
23 97 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
24 98 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
25 99 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
26 100 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 101 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
28 102 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
29 103 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 104 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
31 105 Kárpáti Dalma Amadeus dog from wonderland "Marley" A2 - A2 M - Midi
32 106 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A2 - A2 M - Midi
Futam : I. Jumping - Mini J O S - 2018-03-24 11:10:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 110 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
2 111 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
3 112 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
4 113 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 113 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 114 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
7 115 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
8 116 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
9 117 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
10 118 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
11 119 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
12 120 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
13 121 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
14 122 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
15 123 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
16 124 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
17 125 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
18 126 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
19 127 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
20 128 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
21 129 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
22 130 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
23 131 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
24 132 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
25 134 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
26 135 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
27 136 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : I. Agilty - Maxi A O L - 2018-03-24 12:40:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
2 2 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
3 3 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
5 5 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
6 6 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
7 7 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
8 8 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
9 9 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
13 13 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
14 14 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
15 15 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
16 16 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
17 17 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
18 18 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
19 19 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
20 20 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 24 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
25 25 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
26 26 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
28 28 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
29 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
30 30 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A2 - A2 L - Maxi
31 31 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
32 32 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
33 33 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
34 34 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
35 35 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
36 36 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
37 37 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
38 38 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
39 39 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
40 40 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
41 41 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 42 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
43 43 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
44 44 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
45 45 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
46 46 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
47 47 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
48 48 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
49 49 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
50 50 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
51 51 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
52 52 Sabina Stastna Taiva A2 - A2 L - Maxi
53 53 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
54 54 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
55 55 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
56 56 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
57 57 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
58 58 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
59 59 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
60 60 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
61 61 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
62 62 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A1 - A1 L - Maxi
63 63 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
64 64 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
65 65 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
66 66 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
67 67 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
68 68 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
69 69 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
70 70 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
71 71 Sandra Belko Black Gale Monpeja A2 - A2 L - Maxi
Futam : I. Agilty - Midi A O M - 2018-03-24 14:10:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 75 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
2 76 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
3 77 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
4 78 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
5 79 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 80 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
7 81 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
8 82 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
9 83 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
10 84 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
11 85 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
12 86 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 87 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
14 88 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
15 89 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
16 90 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
17 91 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
18 92 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
19 93 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
20 94 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
21 95 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
22 96 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
23 97 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
24 98 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
25 99 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
26 100 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 101 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
28 102 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
29 103 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 104 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
31 105 Kárpáti Dalma Amadeus dog from wonderland "Marley" A2 - A2 M - Midi
32 106 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A2 - A2 M - Midi
Futam : I. Agilty - Mini A O S - 2018-03-24 14:50:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 110 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
2 111 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
3 112 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
4 113 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 113 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 114 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
7 115 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
8 116 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
9 117 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
10 118 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
11 119 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
12 120 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
13 121 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
14 122 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
15 123 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
16 124 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
17 125 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
18 126 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
19 127 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
20 128 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
21 129 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
22 130 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
23 131 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
24 132 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
25 134 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
26 135 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
27 136 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : II. Jumping - Maxi J O L - 2018-03-24 16:20:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
2 2 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
3 3 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
5 5 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
6 6 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
7 7 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
8 8 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
9 9 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
13 13 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
14 14 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
15 15 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
16 16 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
17 17 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
18 18 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
19 19 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
20 20 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 24 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
25 25 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
26 26 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
28 28 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
29 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
30 30 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A2 - A2 L - Maxi
31 31 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
32 32 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
33 33 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
34 34 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
35 35 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
36 36 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
37 37 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
38 38 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
39 39 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
40 40 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
41 41 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 42 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
43 43 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
44 44 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
45 45 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
46 46 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
47 47 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
48 48 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
49 49 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
50 50 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
51 51 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
52 52 Sabina Stastna Taiva A2 - A2 L - Maxi
53 53 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
54 54 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
55 55 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
56 56 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
57 57 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
58 58 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
59 59 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
60 60 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
61 61 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
62 62 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A1 - A1 L - Maxi
63 63 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
64 64 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
65 65 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
66 66 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
67 67 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
68 68 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
69 69 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
70 70 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
71 71 Sandra Belko Black Gale Monpeja A2 - A2 L - Maxi
Futam : II. Jumping - Midi J O M - 2018-03-24 17:35:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 75 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
2 76 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
3 77 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
4 78 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
5 79 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 80 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
7 81 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
8 82 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
9 83 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
10 84 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
11 85 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
12 86 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 87 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
14 88 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
15 89 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
16 90 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
17 91 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
18 92 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
19 93 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
20 94 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
21 95 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
22 96 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
23 97 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
24 98 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
25 99 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
26 100 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 101 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
28 102 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
29 103 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 104 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
31 105 Kárpáti Dalma Amadeus dog from wonderland "Marley" A2 - A2 M - Midi
32 106 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A2 - A2 M - Midi
Futam : II. Jumping - Mini J O S - 2018-03-24 18:10:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 110 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
2 111 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
3 112 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
4 113 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 113 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 114 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
7 115 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
8 116 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
9 117 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
10 118 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
11 119 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
12 120 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
13 121 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
14 122 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
15 123 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
16 124 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
17 125 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
18 126 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
19 127 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
20 128 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
21 129 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
22 130 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
23 131 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
24 132 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
25 134 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
26 135 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
27 136 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : III. Jumping - Maxi J O L - 2018-03-25 09:05:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
2 2 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
3 3 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
5 5 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
6 6 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
7 7 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
8 8 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
9 9 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
13 13 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
14 14 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
15 15 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
16 16 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
17 17 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
18 18 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
19 19 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
20 20 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 24 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
25 25 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
26 26 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
28 28 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
29 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
30 30 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A2 - A2 L - Maxi
31 31 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
32 32 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
33 33 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
34 34 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
35 35 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
36 36 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
37 37 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
38 38 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
39 39 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
40 40 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
41 41 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 42 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
43 43 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
44 44 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
45 45 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
46 46 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
47 47 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
48 48 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
49 49 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
50 50 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
51 51 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
52 52 Sabina Stastna Taiva A2 - A2 L - Maxi
53 53 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
54 54 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
55 55 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
56 56 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
57 57 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
58 58 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
59 59 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
60 60 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
61 61 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
62 62 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A1 - A1 L - Maxi
63 63 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
64 64 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
65 65 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
66 66 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
67 67 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
68 68 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
69 69 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
Futam : III. Jumping - Midi J O M - 2018-03-25 10:20:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 75 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
2 76 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
3 77 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
4 78 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
5 79 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 80 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
7 81 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
8 82 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
9 83 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
10 84 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
11 85 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
12 86 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 87 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
14 88 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
15 89 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
16 90 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
17 91 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
18 92 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
19 93 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
20 94 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
21 95 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
22 96 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
23 97 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
24 98 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
25 99 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
26 100 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 101 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
28 102 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
29 103 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 104 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
Futam : III. Jumping - Mini J O S - 2018-03-25 10:55:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 110 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
2 111 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
3 112 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
4 113 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
5 113 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
6 114 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
7 115 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
8 116 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
9 117 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
10 118 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
11 119 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
12 120 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
13 121 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
14 122 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
15 123 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
16 124 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
17 125 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
18 126 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
19 127 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
20 128 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
21 129 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
22 130 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
23 131 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
24 132 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
25 134 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
26 135 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
27 136 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : II. Agility - Maxi A O L - 2018-03-25 12:25:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
2 2 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
3 3 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
5 5 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
6 6 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
7 7 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
8 8 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
9 9 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
13 13 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
14 14 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
15 15 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
16 16 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
17 17 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
18 18 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
19 19 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
20 20 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 24 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
25 25 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
26 26 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
28 28 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
29 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
30 30 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A2 - A2 L - Maxi
31 31 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
32 32 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
33 33 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
34 34 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
35 35 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
36 36 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
37 37 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
38 38 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
39 39 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
40 40 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
41 41 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 42 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
43 43 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
44 44 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
45 45 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
46 46 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
47 47 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
48 48 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
49 49 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
50 50 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
51 51 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
52 52 Sabina Stastna Taiva A2 - A2 L - Maxi
53 53 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
54 54 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
55 55 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
56 56 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
57 57 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
58 58 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
59 59 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
60 60 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
61 61 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
62 62 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A1 - A1 L - Maxi
63 63 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
64 64 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
65 65 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
66 66 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
67 67 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
68 68 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
69 69 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
Futam : II. Agility - Midi A O M - 2018-03-25 13:55:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 75 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
2 76 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
3 77 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
4 78 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
5 79 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 80 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
7 81 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
8 82 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
9 83 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
10 84 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
11 85 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
12 86 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 87 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
14 88 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
15 89 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
16 90 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
17 91 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
18 92 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
19 93 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
20 94 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
21 95 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
22 96 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
23 97 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
24 98 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
25 99 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
26 100 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 101 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
28 102 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
29 103 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 104 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
Futam : II. Agility - Mini A O S - 2018-03-25 14:35:00 Bíró : Jari Suomalainen
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 110 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
2 111 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
3 112 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
4 113 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
5 115 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
6 114 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
7 116 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
8 117 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
9 118 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
10 119 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
11 120 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
12 121 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
13 122 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
14 123 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
15 124 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
16 125 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
17 126 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
18 127 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
19 128 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
20 129 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
21 130 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
22 131 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
23 132 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
24 113 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
25 134 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
26 135 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
27 136 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : III. Agility - Maxi A O L - 2018-03-25 16:10:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Köböl Szabina Bo A2 - A2 L - Maxi
2 2 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
3 3 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
5 5 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
6 6 Perge Nóra Lucky Summer Wonder Rhea "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
7 7 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
8 8 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
9 9 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
11 11 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 12 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
13 13 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World of Mine "Yelle" A1 - A1 L - Maxi
14 14 Sallay Zsófia Ríra "Ríra" A1 - A1 L - Maxi
15 15 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
16 16 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
17 17 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
18 18 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
19 19 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
20 20 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
22 22 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
23 23 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
24 24 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
25 25 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 - A2 L - Maxi
26 26 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
27 27 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
28 28 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
29 29 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
30 30 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A2 - A2 L - Maxi
31 31 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
32 32 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
33 33 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
34 34 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
35 35 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
36 36 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
37 37 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
38 38 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
39 39 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
40 40 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
41 41 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
42 42 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
43 43 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
44 44 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
45 45 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
46 46 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
47 47 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
48 48 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A2 - A2 L - Maxi
49 49 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
50 50 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
51 51 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
52 52 Sabina Stastna Taiva A2 - A2 L - Maxi
53 53 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
54 54 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A2 - A2 L - Maxi
55 55 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
56 56 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
57 57 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
58 58 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
59 59 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
60 60 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
61 61 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
62 62 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A1 - A1 L - Maxi
63 63 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
64 64 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
65 65 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
66 66 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
67 67 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
68 68 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
69 69 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
Futam : III. Agility - Midi A O M - 2018-03-25 17:40:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 75 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
2 76 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
3 77 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
4 78 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
5 79 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
6 80 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
7 81 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
8 82 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
9 83 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
10 84 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
11 85 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A2 - A2 M - Midi
12 86 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
13 87 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A2 - A2 M - Midi
14 88 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
15 89 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
16 90 Czukor Kinga Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A2 - A2 M - Midi
17 91 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
18 92 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
19 93 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
20 94 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
21 95 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
22 96 Kovács Borbála Homokháti Fürge Zengő "Bojtár" A3 - A3 M - Midi
23 97 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
24 98 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
25 99 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
26 100 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
27 101 Tóth Csilla Rasztari-Duci Grafit "Csali" A1 - A1 M - Midi
28 102 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
29 103 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 - A2 M - Midi
30 104 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
Futam : III. Agility - Mini A O S - 2018-03-25 18:20:00 Bíró : Jirina Mackova
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 110 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
2 111 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
3 112 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
4 113 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
5 115 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
6 114 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
7 116 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
8 117 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
9 118 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
10 119 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
11 120 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
12 121 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
13 122 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
14 123 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
15 124 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
16 125 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
17 126 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
18 127 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
19 128 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
20 129 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
21 130 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
22 131 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
23 132 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
24 113 Virág Andrea Bácskautcai Milton "Raptor" A1 - A1 S - Mini
25 134 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A2 - A2 S - Mini
26 135 László Zsombor Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
27 136 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini