Futam : I. Kezdő Jumping S J A0 S - 2018-01-20 09:15:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Kuti Péter The South's Star Amidala "Bodza" A0 - Kezdő S - Mini
2 2 Petrik Katalin Lia "Lia" A0 - Kezdő S - Mini
3 3 Orbán Alexandra Niina A0 - Kezdő S - Mini
4 4 Horváth Patrik Teodor "Teo" A0 - Kezdő S - Mini
5 5 Zelei Fruzsina Zephyr "Zephyr" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : I. Kezdő Jumping M J A0 M - 2018-01-20 09:20:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 12 Stieber Anett Shining Dawn of Amidala Felamo "Amidala" A0 - Kezdő M - Midi
2 8 Kiss Anna Boróka Of The Sporty Heroes A0 - Kezdő M - Midi
3 9 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A0 - Kezdő M - Midi
4 11 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : I. Kezdő Jumping L J A0 L - 2018-01-20 09:25:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 24 Gulyás László Awesome and Able to Extreme Speed "Able" A0 - Kezdő L - Maxi
2 29 Németh Viktória Legendary Stardust Kimi "Pixie" A0 - Kezdő L - Maxi
3 14 Monoki Melinda Wixtra Ocarina of Time "Navi" A0 - Kezdő L - Maxi
4 15 Almás Gergő Dalton A0 - Kezdő L - Maxi
5 18 Vattai Balázs Zoraa A0 - Kezdő L - Maxi
6 20 Kronekker Veronika ASH OF FENIX Extreme speed "Akira" A0 - Kezdő L - Maxi
7 21 Vass Péter Botswana vom Quassenberg Wald "Lora" A0 - Kezdő L - Maxi
8 22 Lóth Kata Beauty of Mátra Chase "Chase" A0 - Kezdő L - Maxi
9 23 Lantos Melinda Deni "Deni" A0 - Kezdő L - Maxi
10 25 Takács Gizella Garde de la Vie Independance "Indy" A0 - Kezdő L - Maxi
11 26 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő L - Maxi
12 30 Szőr Vivien Flower of Old Hill Never Enough "Colin" A0 - Kezdő L - Maxi
13 27 Gulyás László Vital Balance Arn "Arn" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : II. Kezdő Jumping S J A0 S - 2018-01-20 09:58:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Kuti Péter The South's Star Amidala "Bodza" A0 - Kezdő S - Mini
2 2 Petrik Katalin Lia "Lia" A0 - Kezdő S - Mini
3 3 Orbán Alexandra Niina A0 - Kezdő S - Mini
4 4 Horváth Patrik Teodor "Teo" A0 - Kezdő S - Mini
5 5 Zelei Fruzsina Zephyr "Zephyr" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : II. Kezdő Jumping M J A0 M - 2018-01-20 10:04:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 12 Stieber Anett Shining Dawn of Amidala Felamo "Amidala" A0 - Kezdő M - Midi
2 8 Kiss Anna Boróka Of The Sporty Heroes A0 - Kezdő M - Midi
3 9 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A0 - Kezdő M - Midi
4 11 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : II. Kezdő Jumping L J A0 L - 2018-01-20 10:10:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 24 Gulyás László Awesome and Able to Extreme Speed "Able" A0 - Kezdő L - Maxi
2 29 Németh Viktória Legendary Stardust Kimi "Pixie" A0 - Kezdő L - Maxi
3 14 Monoki Melinda Wixtra Ocarina of Time "Navi" A0 - Kezdő L - Maxi
4 15 Almás Gergő Dalton A0 - Kezdő L - Maxi
5 18 Vattai Balázs Zoraa A0 - Kezdő L - Maxi
6 20 Kronekker Veronika ASH OF FENIX Extreme speed "Akira" A0 - Kezdő L - Maxi
7 21 Vass Péter Botswana vom Quassenberg Wald "Lora" A0 - Kezdő L - Maxi
8 22 Lóth Kata Beauty of Mátra Chase "Chase" A0 - Kezdő L - Maxi
9 23 Lantos Melinda Deni "Deni" A0 - Kezdő L - Maxi
10 25 Takács Gizella Garde de la Vie Independance "Indy" A0 - Kezdő L - Maxi
11 26 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő L - Maxi
12 30 Szőr Vivien Flower of Old Hill Never Enough "Colin" A0 - Kezdő L - Maxi
13 27 Gulyás László Vital Balance Arn "Arn" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : I. A1 Agility S A A1 S - 2018-01-20 10:28:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A1 - A1 S - Mini
2 33 Csenki Vivien Jessyka "Jessyka" A1 - A1 S - Mini
3 36 Füzesi Hajni Lakeside Fellow Especially Eyeline "Icey" A1 - A1 S - Mini
4 37 Fodor Kornélia Bogyó "Bogyó" A1 - A1 S - Mini
5 41 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 - A1 S - Mini
6 38 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
7 39 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
8 40 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A1 - A1 S - Mini
9 42 Ivánné Frey Krisztina Molly "Molly" A1 - A1 S - Mini
10 34 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
Futam : I. A1 Agility M A A1 M - 2018-01-20 10:38:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 43 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A1 - A1 M - Midi
2 44 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
3 45 Végh Cecilia Joker "Joker" A1 - A1 M - Midi
4 46 Kecskeméti Zsani Lujzi "Lujzi" A1 - A1 M - Midi
5 47 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
6 7 Kundler Anita Mira "Mira" A1 - A1 M - Midi
Futam : I. A1 Agility L A A1 L - 2018-01-20 10:48:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 63 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
2 48 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
3 66 Kovácsné Szabó Györgyi Mátravölgyi Morcos Csoda "Sharon" A1 - A1 L - Maxi
4 65 Juhász Zsófi Latte "Latte" A1 - A1 L - Maxi
5 57 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
6 61 Marina Sinobad Jilloc of Dalmawords "Storm" A1 - A1 L - Maxi
7 49 Slánitz Adél Duck N'Drake of Daiquincy "Keylee" A1 - A1 L - Maxi
8 50 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A1 - A1 L - Maxi
9 51 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A1 - A1 L - Maxi
10 52 Csilla Nagy Apollo pod Mlynskym kopcem "Jovi" A1 - A1 L - Maxi
11 53 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A1 - A1 L - Maxi
12 54 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
13 55 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
14 56 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
15 59 Bokor Aranka Aida A1 - A1 L - Maxi
16 60 Renata Millan kralova Amaya Anjelska Straz "Maja" A1 - A1 L - Maxi
17 62 Natalija Celic ASK HER DANCE IN Extreme speed "Iv" A1 - A1 L - Maxi
18 64 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
19 68 Schmikli Hajnalka Jana "Jana" A1 - A1 L - Maxi
20 69 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
21 70 Bartalis Viktória Happy A1 - A1 L - Maxi
22 72 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 - A1 L - Maxi
23 73 Milena Cvorovic Blur Bardick Magick Border Collies "Blur " A1 - A1 L - Maxi
24 76 Radosai Mark Füge "Füge" A1 - A1 L - Maxi
25 77 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
26 74 Stieber Anett Kelly Granting Pleasure "Detox" A1 - A1 L - Maxi
27 75 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
28 67 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A1 - A1 L - Maxi
Futam : I. A2 Agility S A A2 S - 2018-01-20 11:15:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 176 Fazekas Ágnes Mogyi "Mogyi" V - Veterán S - Mini
2 80 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
3 78 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
4 79 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
5 83 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
6 82 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Goia" A2 - A2 S - Mini
7 81 Marton Márta Epistylium Calvus Dog Alma "Alma" A2 - A2 S - Mini
Futam : I. A2 Agility M A A2 M - 2018-01-20 11:23:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 95 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
2 88 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
3 94 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A2 - A2 M - Midi
4 84 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
5 85 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A2 - A2 M - Midi
6 86 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
7 87 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
8 91 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
9 92 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
10 93 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
11 96 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
12 90 Korbeák Eszter Maszat "Maszat" A2 - A2 M - Midi
13 89 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
14 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
15 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
16 180 Kiss Gábor Magna Hungaria Árnika "Árnika" V - Veterán L - Maxi
17 182 Kovácsné Szabó Györgyi Bambusz "Bambusz" H - Hobbi L - Maxi
Futam : II. A1 Agility S A A1 S - 2018-01-20 12:08:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 33 Csenki Vivien Jessyka "Jessyka" A1 - A1 S - Mini
2 36 Füzesi Hajni Lakeside Fellow Especially Eyeline "Icey" A1 - A1 S - Mini
3 37 Fodor Kornélia Bogyó "Bogyó" A1 - A1 S - Mini
4 41 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 - A1 S - Mini
5 38 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
6 39 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
7 40 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A1 - A1 S - Mini
8 42 Ivánné Frey Krisztina Molly "Molly" A1 - A1 S - Mini
9 34 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
Futam : II. A1 Agility M A A1 M - 2018-01-20 12:15:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 43 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A1 - A1 M - Midi
2 44 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
3 45 Végh Cecilia Joker "Joker" A1 - A1 M - Midi
4 46 Kecskeméti Zsani Lujzi "Lujzi" A1 - A1 M - Midi
5 47 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
6 7 Kundler Anita Mira "Mira" A1 - A1 M - Midi
Futam : I. A2 Agility L A A2 L - 2018-01-20 12:15:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 110 Pierre Yves Millan Astra Safir "Zafir" A2 - A2 L - Maxi
2 97 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
3 98 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
4 102 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
5 104 Adele Paris Hadrian Auksine Zvaigzde "Kasu" A2 - A2 L - Maxi
6 105 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
7 106 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
8 107 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
9 100 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
10 109 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
11 111 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
12 112 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
13 113 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
14 114 Köböl Szabina Bo "Bo" A2 - A2 L - Maxi
15 115 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
16 159 Pierre Yves Millan A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu "Ziggy" A2 - A2 L - Maxi
17 116 Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2 - A2 L - Maxi
18 103 Marina Sinobad Spotted Angels Cloud Dancer "Cloud" A2 - A2 L - Maxi
19 108 Korbeák Eszter Perfect Sense Darshil "Spin" A2 - A2 L - Maxi
20 101 Dr. Csanálosi Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A2 - A2 L - Maxi
Futam : II. A1 Agility L A A1 L - 2018-01-20 13:00:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 63 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
2 48 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
3 66 Kovácsné Szabó Györgyi Mátravölgyi Morcos Csoda "Sharon" A1 - A1 L - Maxi
4 65 Juhász Zsófi Latte "Latte" A1 - A1 L - Maxi
5 57 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
6 61 Marina Sinobad Jilloc of Dalmawords "Storm" A1 - A1 L - Maxi
7 49 Slánitz Adél Duck N'Drake of Daiquincy "Keylee" A1 - A1 L - Maxi
8 50 Sajben Szilvi Poseidon Elfmagic Diablo "Tripp" A1 - A1 L - Maxi
9 51 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A1 - A1 L - Maxi
10 52 Csilla Nagy Apollo pod Mlynskym kopcem "Jovi" A1 - A1 L - Maxi
11 53 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A1 - A1 L - Maxi
12 54 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
13 55 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
14 56 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
15 59 Bokor Aranka Aida A1 - A1 L - Maxi
16 60 Renata Millan kralova Amaya Anjelska Straz "Maja" A1 - A1 L - Maxi
17 62 Natalija Celic ASK HER DANCE IN Extreme speed "Iv" A1 - A1 L - Maxi
18 64 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
19 68 Schmikli Hajnalka Jana "Jana" A1 - A1 L - Maxi
20 69 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
21 70 Bartalis Viktória Happy A1 - A1 L - Maxi
22 72 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 - A1 L - Maxi
23 73 Milena Cvorovic Blur Bardick Magick Border Collies "Blur " A1 - A1 L - Maxi
24 76 Radosai Mark Füge "Füge" A1 - A1 L - Maxi
25 77 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
26 74 Stieber Anett Kelly Granting Pleasure "Detox" A1 - A1 L - Maxi
27 75 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
28 67 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A1 - A1 L - Maxi
Futam : II. A2 Agility S A A2 S - 2018-01-20 13:15:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 176 Fazekas Ágnes Mogyi "Mogyi" V - Veterán S - Mini
2 80 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
3 78 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
4 79 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
5 83 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
6 82 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Goia" A2 - A2 S - Mini
7 81 Marton Márta Epistylium Calvus Dog Alma "Alma" A2 - A2 S - Mini
Futam : II. A2 Agility M A A2 M - 2018-01-20 13:23:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 95 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
2 88 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
3 94 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A2 - A2 M - Midi
4 84 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
5 85 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A2 - A2 M - Midi
6 86 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
7 87 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
8 91 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
9 92 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
10 93 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
11 96 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
12 90 Korbeák Eszter Maszat "Maszat" A2 - A2 M - Midi
13 89 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
14 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
15 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
16 180 Kiss Gábor Magna Hungaria Árnika "Árnika" V - Veterán L - Maxi
17 182 Kovácsné Szabó Györgyi Bambusz "Bambusz" H - Hobbi L - Maxi
Futam : II. A2 Agility L A A2 L - 2018-01-20 14:15:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 110 Pierre Yves Millan Astra Safir "Zafir" A2 - A2 L - Maxi
2 97 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
3 98 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
4 102 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
5 104 Adele Paris Hadrian Auksine Zvaigzde "Kasu" A2 - A2 L - Maxi
6 105 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
7 106 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
8 107 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
9 100 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
10 109 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
11 111 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
12 112 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
13 113 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
14 114 Köböl Szabina Bo "Bo" A2 - A2 L - Maxi
15 159 Pierre Yves Millan A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu "Ziggy" A2 - A2 L - Maxi
16 115 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
17 116 Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2 - A2 L - Maxi
18 103 Marina Sinobad Spotted Angels Cloud Dancer "Cloud" A2 - A2 L - Maxi
19 108 Korbeák Eszter Perfect Sense Darshil "Spin" A2 - A2 L - Maxi
20 101 Dr. Csanálosi Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A2 - A2 L - Maxi
Futam : Open Jumping S J O S - 2018-01-20 14:30:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 124 Davide Codebue VonDavidBillyTheKid "Billy" A3 - A3 S - Mini
2 120 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
3 119 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
4 122 Michaela Cabadajova goldjump aus. Simply the best "Dee" A3 - A3 S - Mini
5 131 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
6 127 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
7 123 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
8 117 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
9 125 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
10 129 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
11 121 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
12 132 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
13 126 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
14 176 Fazekas Ágnes Mogyi "Mogyi" V - Veterán S - Mini
15 80 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
16 34 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
17 33 Csenki Vivien Jessyka "Jessyka" A1 - A1 S - Mini
18 36 Füzesi Hajni Lakeside Fellow Especially Eyeline "Icey" A1 - A1 S - Mini
19 37 Fodor Kornélia Bogyó "Bogyó" A1 - A1 S - Mini
20 41 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 - A1 S - Mini
21 38 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
22 39 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
23 40 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A1 - A1 S - Mini
24 42 Ivánné Frey Krisztina Molly "Molly" A1 - A1 S - Mini
25 78 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
26 79 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
27 83 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
28 82 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Goia" A2 - A2 S - Mini
29 81 Marton Márta Epistylium Calvus Dog Alma "Alma" A2 - A2 S - Mini
Futam : Open Jumping M J O M - 2018-01-20 14:45:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 137 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
2 133 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
3 138 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
4 139 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
5 140 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
6 136 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
7 141 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
8 143 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
9 135 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
10 134 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
11 145 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
12 142 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
13 144 Budainé Mezei Zita Lili "Lili" A3 - A3 M - Midi
14 182 Kovácsné Szabó Györgyi Bambusz "Bambusz" H - Hobbi L - Maxi
15 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
16 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
17 180 Kiss Gábor Magna Hungaria Árnika "Árnika" V - Veterán L - Maxi
18 43 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A1 - A1 M - Midi
19 44 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
20 45 Végh Cecilia Joker "Joker" A1 - A1 M - Midi
21 46 Kecskeméti Zsani Lujzi "Lujzi" A1 - A1 M - Midi
22 7 Kundler Anita Mira "Mira" A1 - A1 M - Midi
23 95 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
24 94 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A2 - A2 M - Midi
25 84 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
26 85 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A2 - A2 M - Midi
27 86 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
28 87 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
29 91 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
30 92 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
31 93 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
32 96 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
33 90 Korbeák Eszter Maszat "Maszat" A2 - A2 M - Midi
34 89 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
35 88 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
36 146 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
37 47 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
Futam : Open Jumping L J O L - 2018-01-20 15:00:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 151 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
2 172 Claudia Frühwirth Case for Hailey of Blue Angeldust "Samantha" A3 - A3 L - Maxi
3 175 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
4 147 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
5 148 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
6 149 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
7 150 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
8 153 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
9 159 Pierre Yves Millan A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu "Ziggy" A2 - A2 L - Maxi
10 154 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
11 155 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
12 156 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
13 158 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
14 160 Renata Millan kralova Crash Quick angel "Crash" A3 - A3 L - Maxi
15 161 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
16 162 Lucia Fialová Sarah "Sarah" A3 - A3 L - Maxi
17 168 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
18 164 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
19 167 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
20 169 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
21 165 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
22 170 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
23 163 Davide Codebue Aragorn "Bomber" A3 - A3 L - Maxi
24 152 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
25 173 Claudia Frühwirth Amazing Macintosh of Styrian Westpoint "Mac" A3 - A3 L - Maxi
26 166 Pierre Yves Millan Astra DAphie "Duffy" A3 - A3 L - Maxi
27 171 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
28 174 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A3 - A3 L - Maxi
29 23 Lantos Melinda Deni "Deni" A0 - Kezdő L - Maxi
30 63 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
31 27 Gulyás László Vital Balance Arn "Arn" A0 - Kezdő L - Maxi
32 48 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
33 66 Kovácsné Szabó Györgyi Mátravölgyi Morcos Csoda "Sharon" A1 - A1 L - Maxi
34 65 Juhász Zsófi Latte "Latte" A1 - A1 L - Maxi
35 57 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
36 61 Marina Sinobad Jilloc of Dalmawords "Storm" A1 - A1 L - Maxi
37 200 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
38 52 Csilla Nagy Apollo pod Mlynskym kopcem "Jovi" A1 - A1 L - Maxi
39 53 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A1 - A1 L - Maxi
40 54 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
41 55 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
42 56 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
43 59 Bokor Aranka Aida A1 - A1 L - Maxi
44 60 Renata Millan kralova Amaya Anjelska Straz "Maja" A1 - A1 L - Maxi
45 24 Gulyás László Awesome and Able to Extreme Speed "Able" A0 - Kezdő L - Maxi
46 62 Natalija Celic ASK HER DANCE IN Extreme speed "Iv" A1 - A1 L - Maxi
47 64 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
48 68 Schmikli Hajnalka Jana "Jana" A1 - A1 L - Maxi
49 69 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
50 70 Bartalis Viktória Happy A1 - A1 L - Maxi
51 72 Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 - A1 L - Maxi
52 73 Milena Cvorovic Blur Bardick Magick Border Collies "Blur " A1 - A1 L - Maxi
53 76 Radosai Mark Füge "Füge" A1 - A1 L - Maxi
54 77 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
55 74 Stieber Anett Kelly Granting Pleasure "Detox" A1 - A1 L - Maxi
56 75 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
57 67 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A1 - A1 L - Maxi
58 110 Pierre Yves Millan Astra Safir "Zafir" A2 - A2 L - Maxi
59 97 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
60 98 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
61 102 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
62 104 Adele Paris Hadrian Auksine Zvaigzde "Kasu" A2 - A2 L - Maxi
63 105 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
64 106 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
65 107 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
66 100 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
67 109 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
68 111 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
69 112 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
70 113 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
71 114 Köböl Szabina Bo "Bo" A2 - A2 L - Maxi
72 115 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
73 116 Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2 - A2 L - Maxi
74 103 Marina Sinobad Spotted Angels Cloud Dancer "Cloud" A2 - A2 L - Maxi
75 108 Korbeák Eszter Perfect Sense Darshil "Spin" A2 - A2 L - Maxi
76 101 Dr. Csanálosi Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A2 - A2 L - Maxi
Futam : I. A3 Agility S A A3 S - 2018-01-20 15:21:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 124 Davide Codebue VonDavidBillyTheKid "Billy" A3 - A3 S - Mini
2 120 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
3 119 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
4 131 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
5 123 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
6 117 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
7 122 Michaela Cabadajova goldjump aus. Simply the best "Dee" A3 - A3 S - Mini
8 125 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
9 129 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
10 121 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
11 132 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
12 127 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
Futam : I. A3 Agility M A A3 M - 2018-01-20 15:36:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 137 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
2 133 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
3 138 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
4 139 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
5 136 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
6 140 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
7 141 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
8 135 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
9 143 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
10 134 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
11 145 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
12 142 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
13 144 Budainé Mezei Zita Lili "Lili" A3 - A3 M - Midi
14 146 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
Futam : I. A3 Agility L A A3 L - 2018-01-20 16:16:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 172 Claudia Frühwirth Case for Hailey of Blue Angeldust "Samantha" A3 - A3 L - Maxi
2 151 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
3 158 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
4 147 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
5 148 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
6 149 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
7 150 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
8 153 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
9 154 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
10 155 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
11 156 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
12 160 Renata Millan kralova Crash Quick angel "Crash" A3 - A3 L - Maxi
13 161 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
14 162 Lucia Fialová Sarah "Sarah" A3 - A3 L - Maxi
15 164 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
16 167 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
17 168 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
18 169 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
19 170 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
20 174 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A3 - A3 L - Maxi
21 165 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
22 163 Davide Codebue Aragorn "Bomber" A3 - A3 L - Maxi
23 175 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
24 171 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
25 173 Claudia Frühwirth Amazing Macintosh of Styrian Westpoint "Mac" A3 - A3 L - Maxi
26 152 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
27 166 Pierre Yves Millan Astra DAphie "Duffy" A3 - A3 L - Maxi
Futam : II. A3 Agility S A A3 S - 2018-01-20 17:35:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 120 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
2 119 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
3 122 Michaela Cabadajova goldjump aus. Simply the best "Dee" A3 - A3 S - Mini
4 131 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
5 123 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
6 117 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
7 125 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
8 129 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
9 121 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
10 127 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
11 132 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
12 124 Davide Codebue VonDavidBillyTheKid "Billy" A3 - A3 S - Mini
Futam : II. A3 Agility M A A3 M - 2018-01-20 17:50:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 133 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
2 137 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
3 138 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
4 139 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
5 140 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
6 136 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
7 141 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
8 135 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
9 143 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
10 134 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
11 145 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
12 146 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
13 142 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
14 144 Budainé Mezei Zita Lili "Lili" A3 - A3 M - Midi
Futam : II. A3 Agility L A A3 L - 2018-01-20 18:05:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 172 Claudia Frühwirth Case for Hailey of Blue Angeldust "Samantha" A3 - A3 L - Maxi
2 151 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
3 147 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
4 148 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
5 149 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
6 150 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
7 153 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
8 154 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
9 155 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
10 156 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
11 158 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
12 160 Renata Millan kralova Crash Quick angel "Crash" A3 - A3 L - Maxi
13 161 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
14 162 Lucia Fialová Sarah "Sarah" A3 - A3 L - Maxi
15 164 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
16 167 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
17 168 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
18 169 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
19 170 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
20 174 Farkas Andrea Lucky For You Far Far Away "Artúr" A3 - A3 L - Maxi
21 165 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
22 163 Davide Codebue Aragorn "Bomber" A3 - A3 L - Maxi
23 175 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
24 171 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
25 173 Claudia Frühwirth Amazing Macintosh of Styrian Westpoint "Mac" A3 - A3 L - Maxi
26 152 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
27 166 Pierre Yves Millan Astra DAphie "Duffy" A3 - A3 L - Maxi
Futam : I. A2 Agility H,V A V S - 2018-01-20 21:00:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 176 Fazekas Ágnes Mogyi "Mogyi" V - Veterán S - Mini
2 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
3 182 Kovácsné Szabó Györgyi Bambusz "Bambusz" H - Hobbi L - Maxi
Futam : II. A2 Agility H,V A V S - 2018-01-20 21:00:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 176 Fazekas Ágnes Mogyi "Mogyi" V - Veterán S - Mini
2 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
3 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
4 180 Kiss Gábor Magna Hungaria Árnika "Árnika" V - Veterán L - Maxi
5 182 Kovácsné Szabó Györgyi Bambusz "Bambusz" H - Hobbi L - Maxi
Futam : Open Jumping H,V J V S - 2018-01-20 21:00:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 182 Kovácsné Szabó Györgyi Bambusz "Bambusz" H - Hobbi L - Maxi
2 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
3 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
4 176 Fazekas Ágnes Mogyi "Mogyi" V - Veterán S - Mini
Futam : III. A1 Agility S A A1 S - 2018-01-21 08:46:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 34 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
2 37 Fodor Kornélia Bogyó "Bogyó" A1 - A1 S - Mini
3 41 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 - A1 S - Mini
4 38 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
5 39 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
6 42 Ivánné Frey Krisztina Molly "Molly" A1 - A1 S - Mini
7 33 Csenki Vivien Jessyka "Jessyka" A1 - A1 S - Mini
Futam : III. A1 Agility M A A1 M - 2018-01-21 08:55:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 43 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A1 - A1 M - Midi
2 44 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
3 45 Végh Cecilia Joker "Joker" A1 - A1 M - Midi
4 7 Kundler Anita Mira "Mira" A1 - A1 M - Midi
5 47 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
Futam : III. A1 Agility L A A1 L - 2018-01-21 09:00:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 63 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
2 48 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
3 65 Juhász Zsófi Latte "Latte" A1 - A1 L - Maxi
4 57 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
5 61 Marina Sinobad Jilloc of Dalmawords "Storm" A1 - A1 L - Maxi
6 51 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A1 - A1 L - Maxi
7 52 Csilla Nagy Apollo pod Mlynskym kopcem "Jovi" A1 - A1 L - Maxi
8 53 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A1 - A1 L - Maxi
9 54 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
10 55 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
11 56 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
12 59 Bokor Aranka Aida A1 - A1 L - Maxi
13 64 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
14 62 Natalija Celic ASK HER DANCE IN Extreme speed "Iv" A1 - A1 L - Maxi
15 69 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
16 70 Bartalis Viktória Happy A1 - A1 L - Maxi
17 71 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A1 - A1 L - Maxi
18 73 Milena Cvorovic Blur Bardick Magick Border Collies "Blur " A1 - A1 L - Maxi
19 75 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
20 67 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A1 - A1 L - Maxi
Futam : III. Kezdő Jumping S J A0 S - 2018-01-21 10:00:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Kuti Péter The South's Star Amidala "Bodza" A0 - Kezdő S - Mini
2 2 Petrik Katalin Lia "Lia" A0 - Kezdő S - Mini
3 6 Orbán Dorottya Nubes Singiduni's Charisma "MissLik" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : III. Kezdő Jumping M J A0 M - 2018-01-21 10:05:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 8 Kiss Anna Boróka Of The Sporty Heroes A0 - Kezdő M - Midi
2 10 Bíró Kitti Heidy "Heidy" A0 - Kezdő M - Midi
3 11 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A0 - Kezdő M - Midi
4 13 Szatyina Szilvia Cani-ball Amazon "Pí" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : III. Kezdő Jumping L J A0 L - 2018-01-21 10:10:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 24 Gulyás László Awesome and Able to Extreme Speed "Able" A0 - Kezdő L - Maxi
2 15 Almás Gergő Dalton A0 - Kezdő L - Maxi
3 18 Vattai Balázs Zoraa A0 - Kezdő L - Maxi
4 23 Lantos Melinda Deni "Deni" A0 - Kezdő L - Maxi
5 25 Takács Gizella Garde de la Vie Independance "Indy" A0 - Kezdő L - Maxi
6 26 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő L - Maxi
7 28 Erháth Vivien Mazsii "Mazsi" A0 - Kezdő L - Maxi
8 29 Németh Viktória Legendary Stardust Kimi "Pixie" A0 - Kezdő L - Maxi
9 30 Szőr Vivien Flower of Old Hill Never Enough "Colin" A0 - Kezdő L - Maxi
10 31 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A0 - Kezdő L - Maxi
11 32 Lovró Szilvia Demi z Halmova dvora "Demi" A0 - Kezdő L - Maxi
12 17 Pintér Andrea Khyannes Breakaway "Kenzie" A0 - Kezdő L - Maxi
13 27 Lantos Melinda Vital Balance Arn "Arn" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : Open Agility S A O S - 2018-01-21 10:16:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 124 Davide Codebue VonDavidBillyTheKid "Billy" A3 - A3 S - Mini
2 119 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
3 120 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
4 122 Michaela Cabadajova goldjump aus. Simply the best "Dee" A3 - A3 S - Mini
5 131 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
6 123 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
7 117 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
8 125 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
9 129 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
10 121 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
11 128 Klonka Sára Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
12 127 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
13 130 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
14 132 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
15 33 Csenki Vivien Jessyka "Jessyka" A1 - A1 S - Mini
16 34 Kundler Anita Emma "Emma" A1 - A1 S - Mini
17 37 Fodor Kornélia Bogyó "Bogyó" A1 - A1 S - Mini
18 38 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
19 39 Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 - A1 S - Mini
20 42 Ivánné Frey Krisztina Molly "Molly" A1 - A1 S - Mini
21 41 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 - A1 S - Mini
22 181 Orbán Dorottya Izé "Izé" H - Hobbi S - Mini
23 80 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
24 78 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
25 79 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
26 83 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
27 82 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Goia" A2 - A2 S - Mini
28 81 Marton Márta Epistylium Calvus Dog Alma "Alma" A2 - A2 S - Mini
Futam : Open Agility M A O M - 2018-01-21 10:40:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 133 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
2 137 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
3 146 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
4 138 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
5 140 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
6 136 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
7 135 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
8 143 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
9 134 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
10 142 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
11 43 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A1 - A1 M - Midi
12 44 Magony Nikoletta Kassziopeia from Golden Regia "Kesszi" A1 - A1 M - Midi
13 45 Végh Cecilia Joker "Joker" A1 - A1 M - Midi
14 47 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
15 7 Kundler Anita Mira "Mira" A1 - A1 M - Midi
16 145 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
17 88 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
18 94 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A2 - A2 M - Midi
19 84 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
20 85 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A2 - A2 M - Midi
21 86 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
22 87 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
23 91 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
24 92 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
25 93 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
26 96 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
27 177 Osskó Krisztina Jumping Wallaby Cadwgawn "Sanyi" V - Veterán L - Maxi
28 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
29 180 Kiss Gábor Magna Hungaria Árnika "Árnika" V - Veterán L - Maxi
30 90 Korbeák Eszter Maszat "Maszat" A2 - A2 M - Midi
31 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
Futam : IV. Kezdő Jumping S J A0 S - 2018-01-21 10:55:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Kuti Péter The South's Star Amidala "Bodza" A0 - Kezdő S - Mini
2 2 Petrik Katalin Lia "Lia" A0 - Kezdő S - Mini
3 6 Orbán Dorottya Nubes Singiduni's Charisma "MissLik" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : IV. Kezdő Jumping M J A0 M - 2018-01-21 11:00:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 8 Kiss Anna Boróka Of The Sporty Heroes A0 - Kezdő M - Midi
2 10 Bíró Kitti Heidy "Heidy" A0 - Kezdő M - Midi
3 11 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A0 - Kezdő M - Midi
4 13 Szatyina Szilvia Cani-ball Amazon "Pí" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : IV. Kezdő Jumping L J A0 L - 2018-01-21 11:05:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 24 Gulyás László Awesome and Able to Extreme Speed "Able" A0 - Kezdő L - Maxi
2 15 Almás Gergő Dalton A0 - Kezdő L - Maxi
3 18 Vattai Balázs Zoraa A0 - Kezdő L - Maxi
4 23 Lantos Melinda Deni "Deni" A0 - Kezdő L - Maxi
5 25 Takács Gizella Garde de la Vie Independance "Indy" A0 - Kezdő L - Maxi
6 26 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő L - Maxi
7 28 Erháth Vivien Mazsii "Mazsi" A0 - Kezdő L - Maxi
8 29 Németh Viktória Legendary Stardust Kimi "Pixie" A0 - Kezdő L - Maxi
9 30 Szőr Vivien Flower of Old Hill Never Enough "Colin" A0 - Kezdő L - Maxi
10 31 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A0 - Kezdő L - Maxi
11 32 Lovró Szilvia Demi z Halmova dvora "Demi" A0 - Kezdő L - Maxi
12 17 Pintér Andrea Khyannes Breakaway "Kenzie" A0 - Kezdő L - Maxi
13 27 Lantos Melinda Vital Balance Arn "Arn" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : Open Agility L A O L - 2018-01-21 11:35:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 105 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
2 63 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
3 48 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
4 65 Juhász Zsófi Latte "Latte" A1 - A1 L - Maxi
5 57 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
6 61 Marina Sinobad Jilloc of Dalmawords "Storm" A1 - A1 L - Maxi
7 51 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A1 - A1 L - Maxi
8 52 Csilla Nagy Apollo pod Mlynskym kopcem "Jovi" A1 - A1 L - Maxi
9 53 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A1 - A1 L - Maxi
10 54 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
11 55 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
12 56 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
13 59 Bokor Aranka Aida A1 - A1 L - Maxi
14 64 Császár Sarolta Wixtra The Only One "Merlin" A1 - A1 L - Maxi
15 62 Natalija Celic ASK HER DANCE IN Extreme speed "Iv" A1 - A1 L - Maxi
16 69 Köböl Evelin Effy "Effy" A1 - A1 L - Maxi
17 70 Bartalis Viktória Happy A1 - A1 L - Maxi
18 71 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A1 - A1 L - Maxi
19 75 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
20 67 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A1 - A1 L - Maxi
21 172 Claudia Frühwirth Case for Hailey of Blue Angeldust "Samantha" A3 - A3 L - Maxi
22 149 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
23 150 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
24 153 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
25 155 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
26 156 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
27 158 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
28 160 Renata Millan kralova Crash Quick angel "Crash" A3 - A3 L - Maxi
29 161 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
30 162 Lucia Fialová Sarah "Sarah" A3 - A3 L - Maxi
31 164 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
32 167 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
33 168 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
34 169 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
35 170 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
36 165 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
37 163 Davide Codebue Aragorn "Bomber" A3 - A3 L - Maxi
38 171 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
39 173 Claudia Frühwirth Amazing Macintosh of Styrian Westpoint "Mac" A3 - A3 L - Maxi
40 166 Pierre Yves Millan Astra DAphie "Duffy" A3 - A3 L - Maxi
41 151 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
42 110 Pierre Yves Millan Astra Safir "Zafir" A2 - A2 L - Maxi
43 60 Renata Millan kralova Amaya Anjelska Straz "Maja" A1 - A1 L - Maxi
44 97 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
45 98 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
46 99 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
47 102 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
48 104 Adele Paris Hadrian Auksine Zvaigzde "Kasu" A2 - A2 L - Maxi
49 106 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
50 107 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
51 109 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
52 111 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
53 112 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
54 113 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
55 114 Köböl Szabina Bo "Bo" A2 - A2 L - Maxi
56 115 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
57 159 Pierre Yves Millan A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu "Ziggy" A2 - A2 L - Maxi
58 116 Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2 - A2 L - Maxi
59 103 Marina Sinobad Spotted Angels Cloud Dancer "Cloud" A2 - A2 L - Maxi
60 108 Korbeák Eszter Perfect Sense Darshil "Spin" A2 - A2 L - Maxi
61 101 Dr. Csanálosi Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A2 - A2 L - Maxi
62 100 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
63 152 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
Futam : III. A2 Agility S A A2 S - 2018-01-21 11:56:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 181 Orbán Dorottya Izé "Izé" H - Hobbi S - Mini
2 80 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
3 78 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
4 79 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
5 83 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
6 82 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Goia" A2 - A2 S - Mini
7 81 Marton Márta Epistylium Calvus Dog Alma "Alma" A2 - A2 S - Mini
Futam : III. A2 Agility M A A2 M - 2018-01-21 12:05:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 88 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A2 - A2 M - Midi
2 94 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A2 - A2 M - Midi
3 84 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 - A2 M - Midi
4 85 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A2 - A2 M - Midi
5 86 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A2 - A2 M - Midi
6 87 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
7 91 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
8 92 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
9 93 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
10 96 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
11 90 Korbeák Eszter Maszat "Maszat" A2 - A2 M - Midi
12 177 Osskó Krisztina Jumping Wallaby Cadwgawn "Sanyi" V - Veterán L - Maxi
13 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
14 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
15 180 Kiss Gábor Magna Hungaria Árnika "Árnika" V - Veterán L - Maxi
Futam : III. A2 Agility L A A2 L - 2018-01-21 12:15:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 97 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A2 - A2 L - Maxi
2 102 Illyés Enikő Love of Scotland Deep in my Heart "Leia" A2 - A2 L - Maxi
3 99 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
4 98 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
5 110 Pierre Yves Millan Astra Safir "Zafir" A2 - A2 L - Maxi
6 104 Adele Paris Hadrian Auksine Zvaigzde "Kasu" A2 - A2 L - Maxi
7 60 Renata Millan kralova Amaya Anjelska Straz "Maja" A1 - A1 L - Maxi
8 105 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
9 106 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
10 107 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
11 109 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
12 111 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
13 112 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
14 113 Tráj Tamás Riu "Riu" A2 - A2 L - Maxi
15 114 Köböl Szabina Bo "Bo" A2 - A2 L - Maxi
16 115 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
17 159 Pierre Yves Millan A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu "Ziggy" A2 - A2 L - Maxi
18 116 Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2 - A2 L - Maxi
19 103 Marina Sinobad Spotted Angels Cloud Dancer "Cloud" A2 - A2 L - Maxi
20 108 Korbeák Eszter Perfect Sense Darshil "Spin" A2 - A2 L - Maxi
21 101 Dr. Csanálosi Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A2 - A2 L - Maxi
22 100 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
Futam : III. A3 Agility S A A3 S - 2018-01-21 13:40:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 124 Davide Codebue VonDavidBillyTheKid "Billy" A3 - A3 S - Mini
2 120 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
3 119 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
4 122 Michaela Cabadajova goldjump aus. Simply the best "Dee" A3 - A3 S - Mini
5 131 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
6 123 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
7 117 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
8 125 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
9 129 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
10 121 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
11 128 Klonka Sára Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
12 127 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
13 130 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
14 132 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
Futam : III. A3 Agility M A A3 M - 2018-01-21 13:55:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 133 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
2 137 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
3 138 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
4 140 Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 - A3 M - Midi
5 136 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
6 135 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
7 143 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
8 134 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
9 145 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
10 146 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
11 142 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
Futam : III. A3 Agility L A A3 L - 2018-01-21 14:08:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 172 Claudia Frühwirth Case for Hailey of Blue Angeldust "Samantha" A3 - A3 L - Maxi
2 152 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
3 149 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
4 150 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
5 153 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
6 155 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
7 156 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
8 158 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
9 160 Renata Millan kralova Crash Quick angel "Crash" A3 - A3 L - Maxi
10 161 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
11 162 Lucia Fialová Sarah "Sarah" A3 - A3 L - Maxi
12 164 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
13 167 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
14 168 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
15 169 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
16 170 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
17 165 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
18 171 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
19 173 Claudia Frühwirth Amazing Macintosh of Styrian Westpoint "Mac" A3 - A3 L - Maxi
20 166 Pierre Yves Millan Astra DAphie "Duffy" A3 - A3 L - Maxi
21 151 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
22 163 Davide Codebue Aragorn "Bomber" A3 - A3 L - Maxi
Futam : Finálé S A O S - 2018-01-21 15:36:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 41 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 - A1 S - Mini
2 33 Csenki Vivien Jessyka "Jessyka" A1 - A1 S - Mini
3 38 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A1 - A1 S - Mini
4 78 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A2 - A2 S - Mini
5 81 Marton Márta Epistylium Calvus Dog Alma "Alma" A2 - A2 S - Mini
6 117 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
7 119 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
8 121 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
9 122 Michaela Cabadajova goldjump aus. Simply the best "Dee" A3 - A3 S - Mini
10 123 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
11 125 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
12 131 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
13 132 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
14 127 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
15 82 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Goia" A2 - A2 S - Mini
Futam : Finálé M A O M - 2018-01-21 15:50:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 133 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
2 85 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A2 - A2 M - Midi
3 89 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
4 91 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A2 - A2 M - Midi
5 93 Soós Péter Billy A2 - A2 M - Midi
6 96 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
7 134 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
8 135 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
9 136 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
10 142 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
11 143 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
12 43 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A1 - A1 M - Midi
Futam : Finálé L A O L - 2018-01-21 16:36:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Lucia Fialová Sarah "Sarah" A3 - A3 L - Maxi
2 48 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
3 51 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A1 - A1 L - Maxi
4 53 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A1 - A1 L - Maxi
5 54 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
6 60 Renata Millan kralova Amaya Anjelska Straz "Maja" A1 - A1 L - Maxi
7 62 Natalija Celic ASK HER DANCE IN Extreme speed "Iv" A1 - A1 L - Maxi
8 71 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A1 - A1 L - Maxi
9 98 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
10 99 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A2 - A2 L - Maxi
11 101 Dr. Csanálosi Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A2 - A2 L - Maxi
12 104 Adele Paris Hadrian Auksine Zvaigzde "Kasu" A2 - A2 L - Maxi
13 106 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
14 107 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
15 109 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A2 - A2 L - Maxi
16 110 Pierre Yves Millan Astra Safir "Zafir" A2 - A2 L - Maxi
17 111 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
18 112 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
19 149 Oláh Eszter Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
20 150 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
21 151 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
22 153 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
23 156 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
24 158 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
25 159 Pierre Yves Millan A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu "Ziggy" A2 - A2 L - Maxi
26 160 Renata Millan kralova Crash Quick angel "Crash" A3 - A3 L - Maxi
27 167 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
28 168 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
29 169 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
30 170 Nagy Veronika Blessed Border Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
31 171 László Réka Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
32 173 Claudia Frühwirth Amazing Macintosh of Styrian Westpoint "Mac" A3 - A3 L - Maxi
Futam : Open Agility H,V A V S - 2018-01-21 21:00:00 Bíró : Szilágyi Anita
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 181 Orbán Dorottya Izé "Izé" H - Hobbi S - Mini
2 177 Osskó Krisztina Jumping Wallaby Cadwgawn "Sanyi" V - Veterán L - Maxi
3 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
4 180 Kiss Gábor Magna Hungaria Árnika "Árnika" V - Veterán L - Maxi
5 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
Futam : III. A2 Agility H,V A V S - 2018-01-21 21:00:00 Bíró : Wolfgang Tieber
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 181 Orbán Dorottya Izé "Izé" H - Hobbi S - Mini
2 177 Osskó Krisztina Jumping Wallaby Cadwgawn "Sanyi" V - Veterán L - Maxi
3 178 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
4 179 Juhász Zsófi Melange "Melange" V - Veterán L - Maxi
5 180 Kiss Gábor Magna Hungaria Árnika "Árnika" V - Veterán L - Maxi