Futam : Finálé (S-M) S A O S - 2017-11-03 08:00:00 Bíró : Nagy Veronika
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
2 2 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
3 3 Németh Viktória Tipli "Tipli" A2 - A2 S - Mini
4 4 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
5 5 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
6 6 Acsády Krisztina Drystream Black Ízisz "Rege" A3 - A3 S - Mini
7 7 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
8 8 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
9 9 Csiki Gábor The South's Star Zarah "Suzy" A2 - A2 S - Mini
10 10 Daubner Tibor Pumukli Kölyke Modern Romance "Polly" A3 - A3 S - Mini
11 11 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
12 12 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
13 13 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
14 14 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
15 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
Futam : Finálé (S-M) M A O M - 2017-11-03 08:00:00 Bíró : Nagy Veronika
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
2 2 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
3 4 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
4 5 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
5 6 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A2 - A2 M - Midi
6 8 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
7 9 Bartos Zsuzsanna Amadeus dog from wonderland "Marley" A2 - A2 M - Midi
8 10 Takács Liza Szösz "Szösz" A2 - A2 M - Midi
9 12 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
10 13 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
11 14 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
12 15 Kun Dorottya Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
13 16 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
14 17 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
15 56 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
16 78 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
17 82 Holti Krisztina Maya "Maya" A3 - A3 M - Midi
Futam : Finálé (L) L A O L - 2017-11-03 08:00:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
2 2 Ruzsa Emese Baltazár "Baltazár" A2 - A2 L - Maxi
3 3 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3 - A3 L - Maxi
4 4 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
5 5 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
6 6 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
7 7 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
8 8 Nagy Zoltán Rutger Hauer "Tutti" A3 - A3 L - Maxi
9 9 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
10 10 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
11 11 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A2 - A2 L - Maxi
12 12 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
13 13 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
14 14 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
15 15 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
16 16 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
17 17 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A1 - A1 L - Maxi
18 18 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
19 19 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A2 - A2 L - Maxi
20 20 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
21 21 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
22 22 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A2 - A2 L - Maxi
23 23 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
24 24 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
25 25 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
26 27 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
27 29 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
28 30 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
29 31 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
30 32 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
31 33 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
32 34 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
33 105 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A2 - A2 L - Maxi
34 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
Futam : I. A1 Agility A A1 S - 2017-11-03 17:40:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Füzesi Hajni Icey A1 - A1 S - Mini
2 2 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A1 - A1 S - Mini
3 3 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A1 - A1 S - Mini
4 4 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A1 - A1 S - Mini
5 5 Pintér Vera Riki "Riki" A1 - A1 S - Mini
6 6 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 - A1 S - Mini
7 7 Csenki Vivien Jessyka "Jessyka" A1 - A1 S - Mini
8 8 Kundler Anita Emma A1 - A1 S - Mini
Futam : I. A1 Agility A A1 M - 2017-11-03 18:00:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 9 Benes Orsi Momo "Momo" A1 - A1 M - Midi
2 10 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A1 - A1 M - Midi
3 11 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
4 12 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
5 13 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A1 - A1 M - Midi
6 14 Gyulai Zsuzsa Happy Shepherds Tango "Tangó" A1 - A1 M - Midi
7 15 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
8 16 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A1 - A1 M - Midi
9 17 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A1 - A1 M - Midi
10 18 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A1 - A1 M - Midi
11 19 Guoth Emília Bora "Bora" A1 - A1 M - Midi
12 20 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A1 - A1 M - Midi
Futam : I. A1 Agility A A1 L - 2017-11-03 18:20:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 21 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
2 22 Biro Zsofi A Beautiful Lie 'Jazzy' "Jazzy" A1 - A1 L - Maxi
3 22 Biro Zsofi A Beautiful Lie 'Jazzy' "Jazzy" A1 - A1 L - Maxi
4 23 Kárász Edit VITALITY AUSSIES CHEERING UP "JOEY" A1 - A1 L - Maxi
5 24 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A1 - A1 L - Maxi
6 25 Hagyó Dorina Rue "Rue" A1 - A1 L - Maxi
7 26 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A1 - A1 L - Maxi
8 27 Matula László Future Hope Don't Stop Doris "Doris" A1 - A1 L - Maxi
9 28 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A1 - A1 L - Maxi
10 29 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A1 - A1 L - Maxi
11 31 Sirokai Judit Maci "Maci" A1 - A1 L - Maxi
12 32 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
13 33 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
14 34 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
15 35 Kaszás Vera Poseidon Elfmagic Cindarella "Mizu" A1 - A1 L - Maxi
16 36 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
17 37 Szücs Enikő Bordermania Dragonfly "Nessie" A1 - A1 L - Maxi
18 38 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
19 39 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
20 40 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A1 - A1 L - Maxi
21 41 László Csilla Artúr "Artúr" A1 - A1 L - Maxi
22 42 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
23 43 Vizi Dóra Darwin "Darwin" A1 - A1 L - Maxi
24 44 Dr. Csanálosi Enikő Posseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
25 45 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
26 46 Szabó Alexandra Caesar "Caesar" A1 - A1 L - Maxi
27 47 Tóth Gábor Niara "Niara" A1 - A1 L - Maxi
28 48 Selymes Kinga Blessed Borders No Compromise "Lunatic" A1 - A1 L - Maxi
29 49 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
30 50 Glocz Adrienn Roxy "Roxy" A1 - A1 L - Maxi
31 51 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
32 52 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A1 - A1 L - Maxi
33 53 Tráj Tamás Riu "Riu" A1 - A1 L - Maxi
Futam : II. A1 Agility S A A1 S - 2017-11-03 19:10:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Füzesi Hajni Icey A1 - A1 S - Mini
2 2 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A1 - A1 S - Mini
3 3 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A1 - A1 S - Mini
4 4 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A1 - A1 S - Mini
5 5 Pintér Vera Riki "Riki" A1 - A1 S - Mini
6 6 Farkas Katalin Powder Puff Tiara "Tia" A1 - A1 S - Mini
7 7 Csenki Vivien Jessyka "Jessyka" A1 - A1 S - Mini
8 8 Kundler Anita Emma A1 - A1 S - Mini
Futam : II. A1 Agility M A A1 M - 2017-11-03 19:30:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 9 Benes Orsi Momo "Momo" A1 - A1 M - Midi
2 10 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A1 - A1 M - Midi
3 11 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
4 12 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
5 13 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A1 - A1 M - Midi
6 14 Gyulai Zsuzsa Happy Shepherds Tango "Tangó" A1 - A1 M - Midi
7 15 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
8 16 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A1 - A1 M - Midi
9 17 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A1 - A1 M - Midi
10 18 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A1 - A1 M - Midi
11 19 Guoth Emília Bora "Bora" A1 - A1 M - Midi
12 20 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A1 - A1 M - Midi
Futam : II. A1 Agility L A A1 L - 2017-11-03 19:40:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 21 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
2 22 Biro Zsofi A Beautiful Lie 'Jazzy' "Jazzy" A1 - A1 L - Maxi
3 23 Kárász Edit VITALITY AUSSIES CHEERING UP "JOEY" A1 - A1 L - Maxi
4 24 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A1 - A1 L - Maxi
5 25 Hagyó Dorina Rue "Rue" A1 - A1 L - Maxi
6 26 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A1 - A1 L - Maxi
7 27 Matula László Future Hope Don't Stop Doris "Doris" A1 - A1 L - Maxi
8 28 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A1 - A1 L - Maxi
9 29 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A1 - A1 L - Maxi
10 31 Sirokai Judit Maci "Maci" A1 - A1 L - Maxi
11 32 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
12 33 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A1 - A1 L - Maxi
13 34 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
14 35 Kaszás Vera Poseidon Elfmagic Cindarella "Mizu" A1 - A1 L - Maxi
15 36 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
16 37 Szücs Enikő Bordermania Dragonfly "Nessie" A1 - A1 L - Maxi
17 38 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A1 - A1 L - Maxi
18 39 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
19 40 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A1 - A1 L - Maxi
20 41 László Csilla Artúr "Artúr" A1 - A1 L - Maxi
21 42 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
22 43 Vizi Dóra Darwin "Darwin" A1 - A1 L - Maxi
23 44 Dr. Csanálosi Enikő Posseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
24 45 Balogh-Nagy Réka Beck's Hill My Dream Is Yours "Cinna" A1 - A1 L - Maxi
25 46 Szabó Alexandra Caesar "Caesar" A1 - A1 L - Maxi
26 47 Tóth Gábor Niara "Niara" A1 - A1 L - Maxi
27 48 Selymes Kinga Blessed Borders No Compromise "Lunatic" A1 - A1 L - Maxi
28 49 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
29 50 Glocz Adrienn Roxy "Roxy" A1 - A1 L - Maxi
30 51 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
31 52 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A1 - A1 L - Maxi
32 53 Tráj Tamás Riu "Riu" A1 - A1 L - Maxi
Futam : Open Jumping J O S - 2017-11-04 09:20:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
2 2 Ötvös József Lare's Sen Vol Hero "Hero" A3 - A3 S - Mini
3 3 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A1 - A1 S - Mini
4 4 Németh Viktória Tipli "Tipli" A2 - A2 S - Mini
5 5 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
6 6 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
7 7 Daubner Tibor Pumukli Kölyke Modern Romance "Polly" A3 - A3 S - Mini
8 8 Acsády Krisztina Drystream Black Ízisz "Rege" A3 - A3 S - Mini
9 9 Kornhoffer Mónika Pimpa "Pimpa" A2 - A2 S - Mini
10 10 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A1 - A1 S - Mini
11 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
12 12 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
13 13 Sallay Zsófia Pitypang "Pitypang " A2 - A2 S - Mini
14 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
15 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
16 16 Szabó Rita Rudi "Rudi" A3 - A3 S - Mini
17 17 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
18 18 Papp Krisztián Henrik Bergerac De Hu Quimby "Quimby" A3 - A3 S - Mini
19 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
20 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
21 22 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
22 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
23 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 - A2 S - Mini
24 25 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
25 26 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
26 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
27 28 Csiki Gábor The South's Star Zarah "Suzy" A2 - A2 S - Mini
28 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
29 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
30 32 Székelyhidi Dorottya Dottie "Dottie" A2 - A2 S - Mini
31 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
32 34 Kaári Gyöngyi Bátor "Bátor" A3 - A3 S - Mini
33 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
34 37 Börcsök József Ribizli A2 - A2 S - Mini
35 38 Springinzeisz Ágnes Patti "Patti" A3 - A3 S - Mini
36 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
37 40 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
38 41 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
Futam : Open Jumping J O M - 2017-11-04 09:45:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 50 Filep Viktor Tóbiás "Tobi" A3 - A3 M - Midi
2 51 Magony Nikoletta Zoé "Zoé" A3 - A3 M - Midi
3 52 Budainé Mezei Zita Lili "Lili" A3 - A3 M - Midi
4 53 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A1 - A1 M - Midi
5 54 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
6 55 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
7 56 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
8 57 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
9 58 Szépfalusi Noémi Zengő "Zengő" A2 - A2 M - Midi
10 59 Takács Liza Szösz "Szösz" A2 - A2 M - Midi
11 60 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
12 61 Reinhartzné Kata Bigi "Bigi" A3 - A3 M - Midi
13 62 Mózsa Gyöngyvér Teo "Teo" A2 - A2 M - Midi
14 63 Czeróczki Mónika Vacak "Vacak" A2 - A2 M - Midi
15 64 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
16 65 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A1 - A1 M - Midi
17 66 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
18 67 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
19 68 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
20 69 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A2 - A2 M - Midi
21 70 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
22 71 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A2 - A2 M - Midi
23 72 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
24 73 Guoth Emília Bora "Bora" A1 - A1 M - Midi
25 74 Kun Dorottya Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
26 75 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
27 76 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
28 77 Miklósi Bernadett Regenfield Nathalie "Nati" A2 - A2 M - Midi
29 78 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
30 79 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
31 80 Reményi Lili Pattogó Parázs Cuki "Hédi" A3 - A3 M - Midi
32 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
33 82 Holti Krisztina Maya "Maya" A3 - A3 M - Midi
34 83 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
35 84 Bartos Zsuzsanna Amadeus dog from wonderland "Marley" A2 - A2 M - Midi
36 85 Noficzer Eszter Turbó "Turbó" A2 - A2 M - Midi
37 86 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A2 - A2 M - Midi
38 87 Biro Zsofi Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A3 - A3 M - Midi
39 88 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
40 89 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
41 90 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
42 91 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A1 - A1 M - Midi
43 92 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A1 - A1 M - Midi
44 93 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
45 94 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A1 - A1 M - Midi
Futam : Open Jumping J O L - 2017-11-04 10:20:00 Bíró : Sari Mikkilä
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 28 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A1 - A1 L - Maxi
2 39 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
3 49 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
4 100 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
5 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
6 102 Dr. Vitéz- Maros Zita Lepke "Lepke" A2 - A2 L - Maxi
7 103 Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2 - A2 L - Maxi
8 104 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
9 105 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A2 - A2 L - Maxi
10 106 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
11 107 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
12 108 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
13 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
14 110 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
15 111 Szatyina Szilvia Sidney "Sidney" A3 - A3 L - Maxi
16 112 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
17 113 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
18 114 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
19 115 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
20 116 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A2 - A2 L - Maxi
21 117 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
22 118 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
23 119 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
24 120 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A2 - A2 L - Maxi
25 121 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
26 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
27 123 Fejes Zsuzsanna Poseidon Elfmagic Zhyliana "Liana" A2 - A2 L - Maxi
28 124 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
29 125 Dr. Csanálosi Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A2 - A2 L - Maxi
30 126 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
31 127 Korbeák Eszter Perfect Sense Darshil "Spin" A2 - A2 L - Maxi
32 128 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
33 129 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
34 130 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3 - A3 L - Maxi
35 131 Biro Zsofi A Beautiful Lie 'Jazzy' "Jazzy" A1 - A1 L - Maxi
36 132 Marosi Melinda Daisy "Daisy" A2 - A2 L - Maxi
37 133 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
38 134 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
39 135 Fekete Regina Miló "Miló" A2 - A2 L - Maxi
40 136 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
41 137 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A2 - A2 L - Maxi
42 138 Kiss Nikolett Huntitan Bambino "Tiara" A3 - A3 L - Maxi
43 139 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
44 140 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
45 141 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
46 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
47 143 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A1 - A1 L - Maxi
48 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
49 145 Szaka Rita Kondorvölgyi Nati "Daphne" A2 - A2 L - Maxi
50 146 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
51 147 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
52 149 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
53 150 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
54 151 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
55 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
56 153 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
57 154 Gál Tamás Sheila "Sheila" A2 - A2 L - Maxi
58 155 Lóránth Sándor Vili "Vili" A3 - A3 L - Maxi
59 156 Juhász Adrienn Kip Doakimo Dog "Kip" A3 - A3 L - Maxi
60 157 Sallay Zsófia Zamat "Zamat" A2 - A2 L - Maxi
61 158 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
62 159 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
63 160 Németh Tímea Rio "Rio" A2 - A2 L - Maxi
64 161 Korán Csaba ET Dei Matiblu "ET" A3 - A3 L - Maxi
65 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
66 163 Fejes Zsuzsanna Blessed Borders Moment Of Choice "Ginny" A2 - A2 L - Maxi
67 164 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A1 - A1 L - Maxi
68 165 Hagyó Dorina Rue "Rue" A1 - A1 L - Maxi
69 166 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
70 167 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
71 168 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
72 169 Szuhai Zita Csipke "Csipke" A3 - A3 L - Maxi
73 170 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
74 171 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
75 172 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
76 173 Ruzsa Emese Baltazár "Baltazár" A2 - A2 L - Maxi
77 174 Szoboszlay Erika Hybeck Soon "Soon" A3 - A3 L - Maxi
78 175 Nagy Orsolya Fahéj "Fahéj " A3 - A3 L - Maxi
79 176 Ondrisek Vivien Nomicon Art "Keisha" A2 - A2 L - Maxi
80 177 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
81 179 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
82 180 Nagy Zoltán Rutger Hauer "Tutti" A3 - A3 L - Maxi
83 181 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
84 182 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
85 183 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
86 184 Bognár Zsófia Lakvölgyi Alma "Repce" A2 - A2 L - Maxi
87 185 Ádám-Bökényi Bernadett Mary "Mary" A3 - A3 L - Maxi
88 186 Wiesner Györgyi Gleen Mhor's Peter Willemos "Lego" A2 - A2 L - Maxi
89 187 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
90 188 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
91 189 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
92 190 Sirokai Judit Maci "Maci" A1 - A1 L - Maxi
93 192 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi
Futam : Open Agility S A O S - 2017-11-04 14:45:00 Bíró : Nagy Veronika
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Samu Hedvig Gyógyfürdői Jani "Topi" A3 - A3 S - Mini
2 2 Ötvös József Lare's Sen Vol Hero "Hero" A3 - A3 S - Mini
3 3 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A1 - A1 S - Mini
4 4 Németh Viktória Tipli "Tipli" A2 - A2 S - Mini
5 5 Zsidi Gergő Lara "Lara" A2 - A2 S - Mini
6 6 Hazai Anita Bull Brother's Hellboy "Rugó" A3 - A3 S - Mini
7 7 Daubner Tibor Pumukli Kölyke Modern Romance "Polly" A3 - A3 S - Mini
8 8 Acsády Krisztina Drystream Black Ízisz "Rege" A3 - A3 S - Mini
9 9 Kornhoffer Mónika Pimpa "Pimpa" A2 - A2 S - Mini
10 10 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi "Oszi" A1 - A1 S - Mini
11 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
12 12 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
13 13 Sallay Zsófia Pitypang "Pitypang " A2 - A2 S - Mini
14 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
15 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
16 16 Szabó Rita Rudi "Rudi" A3 - A3 S - Mini
17 17 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 - A2 S - Mini
18 18 Papp Krisztián Henrik Bergerac De Hu Quimby "Quimby" A3 - A3 S - Mini
19 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A3 - A3 S - Mini
20 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
21 22 Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A2 - A2 S - Mini
22 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
23 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 - A2 S - Mini
24 25 Orbánné Tóth Ágnes Nyuszi "Nyuszi" A3 - A3 S - Mini
25 26 Pataki Mónika Brigitta Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
26 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
27 28 Csiki Gábor The South's Star Zarah "Suzy" A2 - A2 S - Mini
28 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
29 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
30 32 Székelyhidi Dorottya Dottie "Dottie" A2 - A2 S - Mini
31 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
32 34 Kaári Gyöngyi Bátor "Bátor" A3 - A3 S - Mini
33 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
34 37 Börcsök József Ribizli A2 - A2 S - Mini
35 38 Springinzeisz Ágnes Patti "Patti" A3 - A3 S - Mini
36 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
37 40 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
38 41 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
Futam : Open Agility M A O M - 2017-11-04 14:50:00 Bíró : Nagy Veronika
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 50 Filep Viktor Tóbiás "Tobi" A3 - A3 M - Midi
2 51 Magony Nikoletta Zoé "Zoé" A3 - A3 M - Midi
3 52 Budainé Mezei Zita Lili "Lili" A3 - A3 M - Midi
4 53 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A1 - A1 M - Midi
5 54 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
6 55 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
7 56 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A2 - A2 M - Midi
8 57 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
9 58 Szépfalusi Noémi Zengő "Zengő" A2 - A2 M - Midi
10 59 Takács Liza Szösz "Szösz" A2 - A2 M - Midi
11 60 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
12 61 Reinhartzné Kata Bigi "Bigi" A3 - A3 M - Midi
13 62 Mózsa Gyöngyvér Teo "Teo" A2 - A2 M - Midi
14 63 Czeróczki Mónika Vacak "Vacak" A2 - A2 M - Midi
15 64 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
16 65 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A1 - A1 M - Midi
17 66 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
18 67 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
19 68 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
20 69 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A2 - A2 M - Midi
21 70 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
22 71 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A2 - A2 M - Midi
23 72 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
24 73 Guoth Emília Bora "Bora" A1 - A1 M - Midi
25 74 Kun Dorottya Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
26 75 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
27 76 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
28 77 Miklósi Bernadett Regenfield Nathalie "Nati" A2 - A2 M - Midi
29 78 Ács-Kövesi Ágnes Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
30 79 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
31 80 Reményi Lili Pattogó Parázs Cuki "Hédi" A3 - A3 M - Midi
32 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
33 82 Holti Krisztina Maya "Maya" A3 - A3 M - Midi
34 83 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
35 84 Bartos Zsuzsanna Amadeus dog from wonderland "Marley" A2 - A2 M - Midi
36 85 Noficzer Eszter Turbó "Turbó" A2 - A2 M - Midi
37 86 Székessyné Varga Judit Gina von Golden Regia "Gina" A2 - A2 M - Midi
38 87 Biro Zsofi Amico Terrier's Orion Sword "Ori" A3 - A3 M - Midi
39 88 Takács Gizella Cukkini "Cukkini" A3 - A3 M - Midi
40 89 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A2 - A2 M - Midi
41 90 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
42 91 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A1 - A1 M - Midi
43 92 Máthé Ágnes Köves-Bérci Betyár Fekete Felhő "Felhő" A1 - A1 M - Midi
44 93 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A1 - A1 M - Midi
45 94 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A1 - A1 M - Midi
Futam : Open Agility L A O L - 2017-11-04 15:15:00 Bíró : Nagy Veronika
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 28 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A1 - A1 L - Maxi
2 39 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
3 49 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
4 100 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
5 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
6 102 Dr. Vitéz- Maros Zita Lepke "Lepke" A2 - A2 L - Maxi
7 103 Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2 - A2 L - Maxi
8 104 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
9 105 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A2 - A2 L - Maxi
10 106 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A2 - A2 L - Maxi
11 107 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
12 108 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
13 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
14 110 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
15 111 Szatyina Szilvia Sidney "Sidney" A3 - A3 L - Maxi
16 112 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A2 - A2 L - Maxi
17 113 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
18 114 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
19 115 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
20 116 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A2 - A2 L - Maxi
21 117 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
22 118 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
23 119 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
24 120 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A2 - A2 L - Maxi
25 121 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
26 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
27 123 Fejes Zsuzsanna Poseidon Elfmagic Zhyliana "Liana" A2 - A2 L - Maxi
28 124 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
29 125 Dr. Csanálosi Enikő Black Bee of Fierce Capoeira "Maya" A2 - A2 L - Maxi
30 126 Kovács Krisztina Nico "Nico" A2 - A2 L - Maxi
31 127 Korbeák Eszter Perfect Sense Darshil "Spin" A2 - A2 L - Maxi
32 128 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
33 129 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
34 130 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3 - A3 L - Maxi
35 131 Biro Zsofi A Beautiful Lie 'Jazzy' "Jazzy" A1 - A1 L - Maxi
36 132 Marosi Melinda Daisy "Daisy" A2 - A2 L - Maxi
37 133 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
38 134 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
39 135 Fekete Regina Miló "Miló" A2 - A2 L - Maxi
40 136 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A2 - A2 L - Maxi
41 137 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A2 - A2 L - Maxi
42 138 Kiss Nikolett Huntitan Bambino "Tiara" A3 - A3 L - Maxi
43 139 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
44 140 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
45 141 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
46 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
47 143 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A1 - A1 L - Maxi
48 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
49 145 Szaka Rita Kondorvölgyi Nati "Daphne" A2 - A2 L - Maxi
50 146 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
51 147 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
52 149 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
53 150 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
54 151 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
55 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A2 - A2 L - Maxi
56 153 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
57 154 Gál Tamás Sheila "Sheila" A2 - A2 L - Maxi
58 155 Lóránth Sándor Vili "Vili" A3 - A3 L - Maxi
59 156 Juhász Adrienn Kip Doakimo Dog "Kip" A3 - A3 L - Maxi
60 157 Sallay Zsófia Zamat "Zamat" A2 - A2 L - Maxi
61 158 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
62 159 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
63 160 Németh Tímea Rio "Rio" A2 - A2 L - Maxi
64 161 Korán Csaba ET Dei Matiblu "ET" A3 - A3 L - Maxi
65 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
66 163 Fejes Zsuzsanna Blessed Borders Moment Of Choice "Ginny" A2 - A2 L - Maxi
67 164 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A1 - A1 L - Maxi
68 165 Hagyó Dorina Rue "Rue" A1 - A1 L - Maxi
69 166 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
70 167 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
71 168 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
72 169 Szuhai Zita Csipke "Csipke" A3 - A3 L - Maxi
73 170 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
74 171 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
75 172 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
76 173 Ruzsa Emese Baltazár "Baltazár" A2 - A2 L - Maxi
77 175 Nagy Orsolya Fahéj "Fahéj " A3 - A3 L - Maxi
78 176 Ondrisek Vivien Nomicon Art "Keisha" A2 - A2 L - Maxi
79 177 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
80 179 Szabó Zsófia Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
81 180 Nagy Zoltán Rutger Hauer "Tutti" A3 - A3 L - Maxi
82 181 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
83 182 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
84 183 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A2 - A2 L - Maxi
85 184 Bognár Zsófia Lakvölgyi Alma "Repce" A2 - A2 L - Maxi
86 185 Ádám-Bökényi Bernadett Mary "Mary" A3 - A3 L - Maxi
87 186 Wiesner Györgyi Gleen Mhor's Peter Willemos "Lego" A2 - A2 L - Maxi
88 187 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
89 188 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
90 189 Varga Viktória Goldie Olbramovicky Kvitek "Winner" A1 - A1 L - Maxi
91 190 Sirokai Judit Maci "Maci" A1 - A1 L - Maxi
92 192 dr. Landauer Krisztina Pakli "Pakli" A1 - A1 L - Maxi