Futam : A0 jumping I. (06.24.) S J A0 S - 2017-06-24 17:05:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Guoth Emília "Karel" A0 - Kezdő S - Mini
2 4 Horváth Patrik Teodor "Teodor" A0 - Kezdő S - Mini
3 5 Zsidi Gergô Lara "Lara" A0 - Kezdő S - Mini
4 5 Vogronics Judit Chili "Chili" A0 - Kezdő S - Mini
5 6 Németh Evelin Kuszkusz "Kuszi" A0 - Kezdő S - Mini
6 7 Kalóz Noémi Sunny "Sunny" A0 - Kezdő S - Mini
7 8 Kundler Anita Emma A0 - Kezdő S - Mini
Futam : A0 jumping I. (06.24.) M J A0 M - 2017-06-24 17:21:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 9 Soós Péter Billy A0 - Kezdő M - Midi
2 10 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő M - Midi
3 10 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A0 - Kezdő M - Midi
4 11 Mózsa Réka Berta "Berta" A0 - Kezdő M - Midi
5 12 Bíró Kitty Heidy "Heidy" A0 - Kezdő M - Midi
6 13 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : A0 jumping I. (06.24.) L J A0 L - 2017-06-24 17:33:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 15 Sirokai Judit Maci "Maci" A0 - Kezdő L - Maxi
2 16 Árvay Nikolett Avatar Underconstruction "Merlin" A0 - Kezdő L - Maxi
3 17 Debreceni Krisztina Butch "Butch" A0 - Kezdő L - Maxi
4 18 Kis Klaudia Aliz "Aliz" A0 - Kezdő L - Maxi
5 19 Szalma Viktória Mira "Mira" A0 - Kezdő L - Maxi
6 21 Kovács Zsuzsa Rasdi "Rasdi" A0 - Kezdő L - Maxi
7 22 Baksa Lívia Mézi "Mézi" A0 - Kezdő L - Maxi
8 25 Tóth Gábor Niara "Niara" A0 - Kezdő L - Maxi
9 26 Árendásné Ildi Alma Royal Goldengreen "Alma" A0 - Kezdő L - Maxi
10 27 Lovró Szilvia Demi z Halmova dvora "Demi" A0 - Kezdő L - Maxi
11 28 Halasi Hella Diego "Diego" A0 - Kezdő L - Maxi
12 29 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A0 - Kezdő L - Maxi
13 95 Horváth Hajnalka Lizi "Lizi" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : A0 jumping II. (06.24.) S J A0 S - 2017-06-24 18:45:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Guoth Emília "Karel" A0 - Kezdő S - Mini
2 4 Horváth Patrik Teodor "Teodor" A0 - Kezdő S - Mini
3 5 Zsidi Gergô Lara "Lara" A0 - Kezdő S - Mini
4 5 Vogronics Judit Chili "Chili" A0 - Kezdő S - Mini
5 6 Németh Evelin Kuszkusz "Kuszi" A0 - Kezdő S - Mini
6 7 Kalóz Noémi Sunny "Sunny" A0 - Kezdő S - Mini
7 8 Kundler Anita Emma A0 - Kezdő S - Mini
Futam : A0 jumping II. (06.24.) M J A0 M - 2017-06-24 19:01:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 9 Soós Péter Billy A0 - Kezdő M - Midi
2 10 Pomázi Mónika Lókötő "Kópé" A0 - Kezdő M - Midi
3 10 Ádám-Bökényi Bernadett Bestagility Diny "Diny" A0 - Kezdő M - Midi
4 11 Mózsa Réka Berta "Berta" A0 - Kezdő M - Midi
5 12 Bíró Kitty Heidy "Heidy" A0 - Kezdő M - Midi
6 13 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : A0 jumping II. (06.24.) L J A0 L - 2017-06-24 19:13:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 15 Sirokai Judit Maci "Maci" A0 - Kezdő L - Maxi
2 16 Árvay Nikolett Avatar Underconstruction "Merlin" A0 - Kezdő L - Maxi
3 17 Debreceni Krisztina Butch "Butch" A0 - Kezdő L - Maxi
4 18 Kis Klaudia Aliz "Aliz" A0 - Kezdő L - Maxi
5 19 Szalma Viktória Mira "Mira" A0 - Kezdő L - Maxi
6 21 Kovács Zsuzsa Rasdi "Rasdi" A0 - Kezdő L - Maxi
7 22 Baksa Lívia Mézi "Mézi" A0 - Kezdő L - Maxi
8 25 Tóth Gábor Niara "Niara" A0 - Kezdő L - Maxi
9 26 Árendásné Ildi Alma Royal Goldengreen "Alma" A0 - Kezdő L - Maxi
10 27 Lovró Szilvia Demi z Halmova dvora "Demi" A0 - Kezdő L - Maxi
11 28 Halasi Hella Diego "Diego" A0 - Kezdő L - Maxi
12 29 Györgyi Orsolya Tisza-Parti Szélvész Quimby "Quimby" A0 - Kezdő L - Maxi
13 95 Horváth Hajnalka Lizi "Lizi" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : A1 szintes agility L A A1 L - 2017-06-24 20:35:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 39 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
2 41 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Tep "Tep" A1 - A1 L - Maxi
3 41 László Csilla Artúr "Artúr" A1 - A1 L - Maxi
4 42 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
5 42 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
6 43 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A1 - A1 L - Maxi
7 46 Glocz Adrienn Roxy "Roxy" A1 - A1 L - Maxi
8 48 Garami Nóra Bogi "Bogi" A1 - A1 L - Maxi
9 49 Bartalis Viktória Happy A1 - A1 L - Maxi
10 49 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
11 50 Varga Balázs Honey from cranberry cottage "Honey" A1 - A1 L - Maxi
12 52 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A1 - A1 L - Maxi
13 52 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
14 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A1 - A1 L - Maxi
Futam : A1 szintes agility M A A1 M - 2017-06-24 21:05:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 9 Benes Orsi Momo "Momo" A1 - A1 M - Midi
2 34 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
3 35 Bedi Orsolya Real Love Jack Russell von Liechtenstein "Sarah" A1 - A1 M - Midi
4 37 Németh Evelin Kormosvári-Hajtó Ügyes "Ügyi" A1 - A1 M - Midi
5 38 Guoth Emília "Bora" A1 - A1 M - Midi
6 62 Mózsa Gyöngyvér Teo "Teo" A1 - A1 M - Midi
7 67 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A1 - A1 M - Midi
8 96 Major Dóra Minka "Minka" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 szintes agility S A A1 S - 2017-06-24 21:19:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Marton Márta Epistylium Calvus Dog Alma "Alma" A1 - A1 S - Mini
2 31 Krisztina Darabos "Luna" A1 - A1 S - Mini
Futam : Open agility L A O L - 2017-06-24 22:20:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 39 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A1 - A1 L - Maxi
2 78 Alar Kivilo Never Never Land G'Whirlaway "Tuffy" A3 - A3 L - Maxi
3 63 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
4 64 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
5 41 László Csilla Artúr "Artúr" A1 - A1 L - Maxi
6 42 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
7 79 Slánitz Adél All That Magic of Daiquincy "Moyra" A3 - A3 L - Maxi
8 86 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
9 49 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A1 - A1 L - Maxi
10 82 Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy "Edi" A3 - A3 L - Maxi
11 84 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
12 52 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A1 - A1 L - Maxi
13 85 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3 - A3 L - Maxi
14 80 Alar Kivilo Trygg "Trygg" A3 - A3 L - Maxi
15 41 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Tep "Tep" A1 - A1 L - Maxi
16 42 Barna Eszter Ákom-bákom of the Sporty Heroes "Ákom" A1 - A1 L - Maxi
17 43 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A1 - A1 L - Maxi
18 46 Glocz Adrienn Roxy "Roxy" A1 - A1 L - Maxi
19 48 Garami Nóra Bogi "Bogi" A1 - A1 L - Maxi
20 49 Bartalis Viktória Happy A1 - A1 L - Maxi
21 50 Varga Balázs Honey from cranberry cottage "Honey" A1 - A1 L - Maxi
22 52 Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 - A1 L - Maxi
23 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
24 114 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
25 115 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
26 140 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
27 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
28 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
29 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A1 - A1 L - Maxi
30 166 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
Futam : Open agility M A O M - 2017-06-24 23:22:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 9 Benes Orsi Momo "Momo" A1 - A1 M - Midi
2 75 Bedi Orsolya Lord Lanchester Jr. von Liechtenstein "Chili" A3 - A3 M - Midi
3 58 Szabó Eszter Cseri-Subás Sári "Sári" A2 - A2 M - Midi
4 59 Dobó Nagy Csaba Pattogó Parázs Cecilia "Cecília" A2 - A2 M - Midi
5 61 Noficzer Eszter Turbó A2 - A2 M - Midi
6 62 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A2 - A2 M - Midi
7 34 Franky Vanroy Ever Ready Bohemia Vivace "Ready" A1 - A1 M - Midi
8 62 Mózsa Gyöngyvér Teo "Teo" A1 - A1 M - Midi
9 67 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A1 - A1 M - Midi
10 35 Bedi Orsolya Real Love Jack Russell von Liechtenstein "Sarah" A1 - A1 M - Midi
11 37 Németh Evelin Kormosvári-Hajtó Ügyes "Ügyi" A1 - A1 M - Midi
12 38 Guoth Emília "Bora" A1 - A1 M - Midi
13 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
14 82 Holti Krisztina Maya "Maya" A3 - A3 M - Midi
15 90 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
16 96 Major Dóra Minka "Minka" A1 - A1 M - Midi
Futam : Open agility veterán A V L - 2017-06-24 23:56:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 89 Franky Vanroy Ilya "Ilya" V - Veterán L - Maxi
2 90 Varga Balázs Quite Victory of Forestry Farm "Peggy" V - Veterán L - Maxi
3 91 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
4 92 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Endless Endurance "Viana" V - Veterán L - Maxi
Futam : Open agility S A O S - 2017-06-25 00:06:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
2 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 - A2 S - Mini
3 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
4 37 Börcsök József Ribizli A2 - A2 S - Mini
5 56 Bedi Orsolya Princess of the Universe Jr von Liechtenstein "Mia" A2 - A2 S - Mini
6 57 Pataki Mónika Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
7 72 dr. Landauer Krisztina "Mogyoró" A3 - A3 S - Mini
8 30 Marton Márta Epistylium Calvus Dog Alma "Alma" A1 - A1 S - Mini
9 31 Krisztina Darabos "Luna" A1 - A1 S - Mini
10 70 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A3 - A3 S - Mini
Futam : Open agility veterán A V M - 2017-06-25 00:26:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 88 Lovró Szilvia Phoebe "Phoebe" V - Veterán M - Midi
Futam : Open agility veterán A V S - 2017-06-25 00:28:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 87 Fazekas Ágnes Mogyi "Mogyi" V - Veterán S - Mini
Futam : A2 szintes agility L A A2 L - 2017-06-25 01:05:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 63 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
2 64 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
3 114 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A2 - A2 L - Maxi
4 115 Novák Tamara Ligeti Borostyán Indigó "Maya" A2 - A2 L - Maxi
5 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
6 166 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A2 - A2 L - Maxi
Futam : A2 szintes agility M A A2 M - 2017-06-25 01:17:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 58 Szabó Eszter Cseri-Subás Sári "Sári" A2 - A2 M - Midi
2 59 Dobó Nagy Csaba Pattogó Parázs Cecilia "Cecília" A2 - A2 M - Midi
3 61 Noficzer Eszter Turbó A2 - A2 M - Midi
4 62 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A2 - A2 M - Midi
5 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
Futam : A2 szintes agility veterán A V L - 2017-06-25 01:27:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 89 Franky Vanroy Ilya "Ilya" V - Veterán L - Maxi
2 90 Varga Balázs Quite Victory of Forestry Farm "Peggy" V - Veterán L - Maxi
3 91 Klonka Sára Picúr "Picúr" V - Veterán L - Maxi
4 92 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Endless Endurance "Viana" V - Veterán L - Maxi
Futam : A2 szintes agility S A A2 S - 2017-06-25 01:37:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 - A2 S - Mini
2 37 Börcsök József Ribizli A2 - A2 S - Mini
3 56 Bedi Orsolya Princess of the Universe Jr von Liechtenstein "Mia" A2 - A2 S - Mini
4 57 Pataki Mónika Spiky "Spiky" A2 - A2 S - Mini
Futam : A2 szintes agility veterán A V M - 2017-06-25 01:45:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 88 Lovró Szilvia Phoebe "Phoebe" V - Veterán M - Midi
Futam : A2 szintes agility veterán A V S - 2017-06-25 01:47:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 87 Fazekas Ágnes Mogyi "Mogyi" V - Veterán S - Mini
Futam : A3 szintes agility L A A3 L - 2017-06-25 02:25:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 78 Alar Kivilo Never Never Land G'Whirlaway "Tuffy" A3 - A3 L - Maxi
2 79 Slánitz Adél All That Magic of Daiquincy "Moyra" A3 - A3 L - Maxi
3 86 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
4 82 Jelena Stipcic Genetic IQ Eddy "Edi" A3 - A3 L - Maxi
5 84 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
6 85 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3 - A3 L - Maxi
7 80 Alar Kivilo Trygg "Trygg" A3 - A3 L - Maxi
8 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
9 140 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
10 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
Futam : A3 szintes agility M A A3 M - 2017-06-25 02:45:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 75 Bedi Orsolya Lord Lanchester Jr. von Liechtenstein "Chili" A3 - A3 M - Midi
2 82 Holti Krisztina Maya "Maya" A3 - A3 M - Midi
3 90 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
Futam : A3 szintes agility S A A3 S - 2017-06-25 02:53:00 Bíró : Bíró Zsófi
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
2 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A3 - A3 S - Mini
3 70 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A3 - A3 S - Mini
4 72 dr. Landauer Krisztina "Mogyoró" A3 - A3 S - Mini