Futam : J0 - 1.futam S J A0 S - 2021-09-25 08:00:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Benkő Brigitta Tímea Picúr "Picúr " A0 - Kezdő S - Mini
2 Sipka Marianna Drystream Blue Velvet "Kiky" A0 - Kezdő S - Mini
3 Dobi Diana OrangeKingdom Caramell Kiss "DASHA" A0 - Kezdő S - Mini
4 Fodorné Horváth Brigitta Barbaranti’s Mimosa "Mimi" A0 - Kezdő S - Mini
5 Csipkereki Brigi Ginger "Gigi" A0 - Kezdő S - Mini
6 Pataki Mónika Be Pawsitive Born To Be A Winner "Cody" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : J3 - Jumping L - Belga Válogató J A3 L - 2021-09-25 08:00:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A3 - A3 L - Maxi
2 Kovács Emese Dangerous Love Rebell Represent "Nova " A3 - A3 L - Maxi
3 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
4 Kiss Nikolett Atlas von Drevil "Kenzo" A3 - A3 L - Maxi
5 Szederkényi Viktória Galaxy di Terra Luna "Tulip" A1 - A1 L - Maxi
6 Berta József Red Sentinel of Kon-Tiki Betty "Ziggy" A2 - A2 L - Maxi
7 Fazekas Ágnes Zimantra "Tra" A2 - A2 L - Maxi
8 Sirkó Teréz Sense of Insanity Secret River "River" A2 - A2 L - Maxi
9 Takács Gizella Garde de la Vie Qurasi "Shayni" A2 - A2 L - Maxi
10 Balanyi Erika Energizer Ezra Rebell Represent "Seal" A1 - A1 L - Maxi
11 Liliom Barbara Mucius Ibiza "Juci " A2 - A2 L - Maxi
Futam : J0 - 1.futam L J A0 L - 2021-09-25 08:12:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Eperjesi Szilvia Colored Borders Bon-Bon By The Chocolate Lake "Dexter" A0 - Kezdő L - Maxi
2 Somogyvári Márta Flower of Old Hill Wizard "Peru" A0 - Kezdő L - Maxi
3 Homonnay Bernadett Dear Lonely at Little Arrabona "Merlin" A0 - Kezdő L - Maxi
4 Kiss Judit Hexe vom Bärtiger Jäger "Hexi" A0 - Kezdő L - Maxi
5 Lenky Eszter Rizling A0 - Kezdő L - Maxi
6 Juhász Adrienn Ningaloo Lenah "Lux" A0 - Kezdő L - Maxi
7 Zana Szilvia Flower of Old Hill Whizz "Pinkie" A0 - Kezdő L - Maxi
8 Mayer Edit Il Mondo del Carmen Bragi "Bragi" A0 - Kezdő L - Maxi
9 Szabó Zsuzsanna Gizda "Gizda" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : J0 - 1.futam M+ J A0 M+ - 2021-09-25 08:54:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kovács Sándor CSaba Poseidon Elfmagic Galadriel "Chirke" A0 - Kezdő L - Maxi
2 Csorvási Csilla Csipke "Cip-Cip-Cipke" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Tóth Anna Krisztina Zazi "Zazi" A0 - Kezdő M+ - M+
4 Karner Soma Gyömbér "Gyömbér" A0 - Kezdő M+ - M+
5 Csányi Orsolya Zero Mistake at Wendigo's Wind "Nera" A0 - Kezdő M+ - M+
6 Tenyei Nikolett Hugó "Hugó" A0 - Kezdő M+ - M+
7 Kósa Szabolcs Molly A0 - Kezdő M+ - M+
8 Szabó Csilla Susi Corrieloch Meg "Nova" A0 - Kezdő M+ - M+
9 Dági Dalma Szikra "Szikra" A0 - Kezdő M+ - M+
10 Fekete Zsófia Forever Young at Real Pearl "Roxi" A0 - Kezdő M+ - M+
11 Győri Cecília Enzo "Enzo" A0 - Kezdő M+ - M+
12 Viziné Papp Kinga Tirza Blessed Borders Yearn For Ewe "Eevee" A0 - Kezdő M+ - M+
13 Persa Kriszti Kokojza "Kokojza" A0 - Kezdő M+ - M+
14 Szabó Szonja Bariguard Zaragosa "Zara" A0 - Kezdő M+ - M+
15 Jelinek Zita Cherusker do it with pace "Helly" A0 - Kezdő M+ - M+
16 Csorvási Csilla Dzsina "Dzsina " A0 - Kezdő M+ - M+
17 Eperjesi Szilvia Blissful Shine Hope Feeling "Jenna" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : J0 - 1.futam M J A0 M - 2021-09-25 09:28:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Konrád Barbara Buci Maci "Buci" A0 - Kezdő M - Midi
2 Csapó Viktória Fehér-Morcos Galád "Sushi" A0 - Kezdő M - Midi
3 Fazekas Emese Happy Shepherds Katrina "Katrina" A0 - Kezdő M - Midi
4 Boronkai Luca Bodza "Bodza" A0 - Kezdő M - Midi
5 Hagyó Dorottya Rudi "Rudi" A0 - Kezdő M - Midi
6 Heincinger Lilla Prince of Sunlight Hitparade "Ász" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : J3 - Jumping S J A3 S - 2021-09-25 10:08:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 László Réka Pepper Power at Small Swan "Pepper" A3 - A3 S - Mini
2 Halász Ildikó Djiny Bergerac de Hu "Djiny" A3 - A3 S - Mini
3 Takács Andrea Bán-Boncida Blanka "Blanka" A3 - A3 S - Mini
4 Kovácsné Szabó Györgyi Palamenti Black Maya "Maya" A3 - A3 S - Mini
5 Hagyó Gábor Mystic Moonlight Bi Black Versace "Logan" A3 - A3 S - Mini
6 Kovácsné Gulyás Linda Szöszmösz "Szöszi" A3 - A3 S - Mini
7 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A3 - A3 S - Mini
Futam : J3 - Jumping M J A3 M - 2021-09-25 10:20:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Fehér Ági Smart Cocker Amigo "Brady" A3 - A3 M - Midi
2 Bacsinszky Éva Quinlent Tullibardine "Woma" A3 - A3 M - Midi
3 Vicze Fanni Numa "Numa" A3 - A3 M - Midi
4 Bohony Brigitta Csini "Csinos" A3 - A3 M - Midi
5 Végh Cecilia Joker "Joker" A3 - A3 M - Midi
6 Fekete Gábor Toboz "Toboz" A3 - A3 M - Midi
7 Pintér Nikolett Polett "Polett" A3 - A3 M - Midi
8 Szabó Csilla Susi Zeusz A3 - A3 M - Midi
9 Nina Gregl Fying Paws Black Boom "Boom" A3 - A3 M - Midi
Futam : J3 - Jumping M+ J A3 M+ - 2021-09-25 10:34:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
2 Mezei Dalma Chilly Wind of Real Shepherds "Menta" A3 - A3 M+ - M+
3 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 M+ - M+
4 Takács Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A3 - A3 M+ - M+
5 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 M+ - M+
Futam : J3 - Jumping L J A3 L - 2021-09-25 10:58:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Nina Gregl Mawlch Knick "Knick" A3 - A3 L - Maxi
2 Juhász Zsófi Latte macchiato "Latte" A3 - A3 L - Maxi
3 Eifert Anna Holman’s Nebraska "Neb" A3 - A3 L - Maxi
4 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
5 Kertész Diána Csudacifra Éles Bicska "Zsömi" A3 - A3 L - Maxi
6 Nina Gregl Simba A3 - A3 L - Maxi
7 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
8 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
9 Liliom Barbara Mucius Honey "Honey" A3 - A3 L - Maxi
10 Kovács Emese Dangerous Love Rebell Represent "Nova " A3 - A3 L - Maxi
11 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
12 Kiss Nikolett Atlas von Drevil "Kenzo" A3 - A3 L - Maxi
13 Nina Gregl Zaelie "Zaelie" A3 - A3 L - Maxi
14 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
15 Halász Ildikó Lego Bergerac de Hu "Lego" A3 - A3 L - Maxi
Futam : J2 - Jumping M+ J A2 M+ - 2021-09-25 12:04:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Juhász Zsófi Dot "Dot" A2 - A2 M+ - M+
2 Ember Katalin Irhaberki Páratlan Jóság "Jojó" A2 - A2 M+ - M+
3 Adonyi Vanessza Cheza "Cheza" A2 - A2 M+ - M+
4 Erdő-Bonyár Szabina Éowyn of Dashing Dawn "Sky" A2 - A2 M+ - M+
5 Gémesi Rita Angels Never Die Aenid "Enid" A2 - A2 M+ - M+
6 Kovács Andrea Dynamic Drive Image "Unique" A2 - A2 M+ - M+
7 Szabó Hanna Considerate Beauty Of Real Shepherds "Molly" A2 - A2 M+ - M+
8 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A2 - A2 M+ - M+
9 Novák Tamara Corrieloch Moss "Moss" A2 - A2 M+ - M+
Futam : J2 - Jumping S J A2 S - 2021-09-25 12:20:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kaári Gyöngyi Fickó "Fickó" A2 - A2 S - Mini
2 Mayer Edit Kompi "Kompi" A2 - A2 S - Mini
3 Vencz Mercédesz Suzy "Suzy" A2 - A2 S - Mini
4 Nagy Edina Bridget from beloved Ursula "Bridzsi" A2 - A2 S - Mini
5 Wu Xiaoying Chen Xixi "Sisi" A2 - A2 S - Mini
6 Petkes Melinda Stars of Crystal Valley Favorit "Eliot" A2 - A2 S - Mini
7 Tantó Bettina Berry "Berry" A2 - A2 S - Mini
8 Kemény Klára Ballada vom Goldenen Sandrücken "Ribizli" A2 - A2 S - Mini
9 Halász Ildikó Neela Bergerac de Hu "Nini" A2 - A2 S - Mini
Futam : J2 - Jumping M J A2 M - 2021-09-25 13:12:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Jelinek Zita Bariguard Tasmanian Terence "Devil" A2 - A2 M - Midi
2 Péczely Tünde Jun From Golden Regia "Ácsi" A2 - A2 M - Midi
3 Nagy Petra Fanni "Fanni" A2 - A2 M - Midi
Futam : J2 - Jumping L J A2 L - 2021-09-25 13:28:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Liliom Barbara Corrieloch Tess "Tess" A2 - A2 L - Maxi
2 Novák Tamara Perfect Sense England "Neela" A2 - A2 L - Maxi
3 Berta József Red Sentinel of Kon-Tiki Betty "Ziggy" A2 - A2 L - Maxi
4 Fazekas Ágnes Zimantra "Tra" A2 - A2 L - Maxi
5 Sirkó Teréz Sense of Insanity Secret River "River" A2 - A2 L - Maxi
6 Almási Zita Buck "Buck" A2 - A2 L - Maxi
7 Román Gabriella Poseidon Elmagic Felicitas "Fédra" A2 - A2 L - Maxi
8 Homolyai Márta Legendary of Jet Black "Mithos" A2 - A2 L - Maxi
9 Budai Katalin Curious Black from Valachian Highlands "Zen" A2 - A2 L - Maxi
10 Kulisity Petra Mawlch Dara "Dara" A2 - A2 L - Maxi
11 Nagy Enikő Diego "Diego" A2 - A2 L - Maxi
12 Jelinek Zita Dynamic Drive Zip "Zip" A2 - A2 L - Maxi
13 Takács Gizella Garde de la Vie Qurasi "Shayni" A2 - A2 L - Maxi
14 Liliom Barbara Mucius Ibiza "Juci " A2 - A2 L - Maxi
15 Mirna Miličević Ziva "Ziva" A2 - A2 L - Maxi
16 Farkas Andrea Wanderers of Saint Wendelin Ben "Ben" A2 - A2 L - Maxi