Futam : J0 1 S J A0 S - 2021-07-31 08:30:00 Bíró : Somogyi Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Viczei Csilla Hefner "Hefner" A0 - Kezdő S - Mini
2 Dr. Szabó Réka Dolli A0 - Kezdő S - Mini
3 Novak Agi Hedi A0 - Kezdő S - Mini
4 Adácsi-Maczák Györgyi Maszat "Maszat" A0 - Kezdő S - Mini
5 Berényi Hanna Sid A0 - Kezdő S - Mini
6 Gyuris Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : J0 1 M J A0 M - 2021-07-31 08:40:00 Bíró : Somogyi Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 dr. Illés-Németh Olivér Liza "Liza" A0 - Kezdő M - Midi
2 Csányi Eszter Puszi "Puszi" A0 - Kezdő M - Midi
3 Bódis Krisztina Dante A0 - Kezdő M - Midi
4 Viczei Erika Liza "Liza" A0 - Kezdő M - Midi
5 Gácsi Adrienn Milo "Milo" A0 - Kezdő M - Midi
6 Nagy Luca Dorka A0 - Kezdő M - Midi
7 Dr. Szabó Réka Timon A0 - Kezdő M - Midi
Futam : J01 M+ J A0 M+ - 2021-07-31 08:50:00 Bíró : Somogyi Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Bokor Aranka BEOFFBEAT BIKFIC "BIKFIC" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Krisztin-Fehèr Hajnalka Lucky For You New Castle "Cassie" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Török Dóra Zizi "Zizi" A0 - Kezdő M+ - M+
4 Réka Dobány Daisy "Daisy" A0 - Kezdő M+ - M+
5 Deák Orsolya Posseidon Elfmagic Kassius "Goblin" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : J0 1 L J A0 L - 2021-07-31 09:00:00 Bíró : Somogyi Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Fodor Kornélia Eucleia Bernette "Tia" A0 - Kezdő L - Maxi
2 Kis Bernadett Maximilian "Max" A0 - Kezdő L - Maxi
3 Mayer Edit Il Mondo del Carmen Bragi "Bragi" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : J0 2 S J A0 S - 2021-07-31 09:30:00 Bíró : Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Viczei Csilla Hefner "Hefner" A0 - Kezdő S - Mini
2 Dr. Szabó Réka Dolli A0 - Kezdő S - Mini
3 Novak Agi Hedi A0 - Kezdő S - Mini
4 Adácsi-Maczák Györgyi Maszat "Maszat" A0 - Kezdő S - Mini
5 Berényi Hanna Sid A0 - Kezdő S - Mini
6 Gyuris Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : J0 2 M J A0 M - 2021-07-31 09:40:00 Bíró : Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 dr. Illés-Németh Olivér Liza "Liza" A0 - Kezdő M - Midi
2 Csányi Eszter Puszi "Puszi" A0 - Kezdő M - Midi
3 Bódis Krisztina Dante A0 - Kezdő M - Midi
4 Viczei Erika Liza "Liza" A0 - Kezdő M - Midi
5 Gácsi Adrienn Milo "Milo" A0 - Kezdő M - Midi
6 Nagy Luca Dorka A0 - Kezdő M - Midi
7 Dr. Szabó Réka Timon A0 - Kezdő M - Midi
Futam : J0 2 M+ J A0 M+ - 2021-07-31 09:50:00 Bíró : Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Bokor Aranka BEOFFBEAT BIKFIC "BIKFIC" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Krisztin-Fehèr Hajnalka Lucky For You New Castle "Cassie" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Török Dóra Zizi "Zizi" A0 - Kezdő M+ - M+
4 Réka Dobány Daisy "Daisy" A0 - Kezdő M+ - M+
5 Deák Orsolya Posseidon Elfmagic Kassius "Goblin" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : J0 2 L J A0 L - 2021-07-31 10:00:00 Bíró : Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Fodor Kornélia Eucleia Bernette "Tia" A0 - Kezdő L - Maxi
2 Kis Bernadett Maximilian "Max" A0 - Kezdő L - Maxi
3 Mayer Edit Il Mondo del Carmen Bragi "Bragi" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : kuszoverseny S P O S - 2021-07-31 10:50:00 Bíró : Liliom Barbara Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Berényi Hanna Sid A0 - Kezdő S - Mini
2 Gyuris Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A0 - Kezdő S - Mini
3 Görög Marietta Sea Blue Sequences Of Most Majestic "Blue" A2 - A2 S - Mini
4 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
5 Dr. Szabó Réka Dolli A0 - Kezdő S - Mini
6 Gyuris Zoltan Aszpravolta Dark Of The Moon "Darky" A3 - A3 S - Mini
7 Török Dóra Chilly "Chilly " A1 - A1 S - Mini
8 Viczei Csilla Hefner "Hefner" A0 - Kezdő S - Mini
9 Novak Agi Hedi A0 - Kezdő S - Mini
10 Gyuris Zoltan Aszpravolta Clone Me "Klón" A2 - A2 S - Mini
11 Fodor Kornélia Bogyó "Bogyó" A2 - A2 S - Mini
12 Adácsi-Maczák Györgyi Maszat "Maszat" A0 - Kezdő S - Mini
13 Ray Brigitta Oliwonder’s Frenetic Winner "Freni" A1 - A1 S - Mini
Futam : kuszoverseny M P O M - 2021-07-31 11:00:00 Bíró : Liliom Barbara Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 dr. Illés-Németh Olivér Liza "Liza" A0 - Kezdő M - Midi
2 Gácsi Adrienn Milo "Milo" A0 - Kezdő M - Midi
3 Szépfalusi Noémi Zengő "Zengő" A2 - A2 M - Midi
4 Viczei Erika Liza "Liza" A0 - Kezdő M - Midi
5 Deák Orsolya Vöröskői-Kondacsipkedő Menta "Menta" A1 - A1 M - Midi
6 Csányi Eszter Puszi "Puszi" A0 - Kezdő M - Midi
7 Dr. Szabó Réka Timon A0 - Kezdő M - Midi
8 Bódis Krisztina Dante A0 - Kezdő M - Midi
9 Nagy Luca Dorka A0 - Kezdő M - Midi
10 Szépfalusi Noémi Piszke "Piszke" A2 - A2 M - Midi
Futam : kuszoverseny M+ P O M+ - 2021-07-31 11:10:00 Bíró : Liliom Barbara Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Bokor Aranka BEOFFBEAT BIKFIC "BIKFIC" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Krisztin-Fehèr Hajnalka Lucky For You New Castle "Cassie" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Török Dóra Zizi "Zizi" A0 - Kezdő M+ - M+
4 Réka Dobány Daisy "Daisy" A0 - Kezdő M+ - M+
5 Urbán Zsolt Árkosligeti Kócos Mitévő "Buksi" A1 - A1 M+ - M+
6 Deák Orsolya Posseidon Elfmagic Kassius "Goblin" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : kuszoverseny L P O L - 2021-07-31 11:20:00 Bíró : Liliom Barbara Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Fodor Kornélia Eucleia Bernette "Tia" A0 - Kezdő L - Maxi
2 Kis Bernadett Maximilian "Max" A0 - Kezdő L - Maxi
3 Hegyesi Viktória Aranyszabja-földi Lütyő "Lütyő" A1 - A1 L - Maxi
4 Mayer Edit Il Mondo del Carmen Bragi "Bragi" A0 - Kezdő L - Maxi
5 Tamási Anikó Léna "Léna" A1 - A1 L - Maxi
Futam : open agility 1 S A O S - 2021-07-31 12:00:00 Bíró : Somogyi Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
2 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A3 - A3 S - Mini
3 Fodor Kornélia Bogyó "Bogyó" A2 - A2 S - Mini
4 Gyuris Zoltan Aszpravolta Dark Of The Moon "Darky" A3 - A3 S - Mini
5 Török Dóra Chilly "Chilly " A1 - A1 S - Mini
6 Görög Marietta Sea Blue Sequences Of Most Majestic "Blue" A2 - A2 S - Mini
7 Ray Brigitta Oliwonder’s Frenetic Winner "Freni" A1 - A1 S - Mini
8 Gyuris Zoltan Aszpravolta Clone Me "Klón" A2 - A2 S - Mini
Futam : open agility 1 M A O M - 2021-07-31 12:10:00 Bíró : Somogyi Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Szépfalusi Noémi Zengő "Zengő" A2 - A2 M - Midi
2 Deák Orsolya Vöröskői-Kondacsipkedő Menta "Menta" A1 - A1 M - Midi
3 Szépfalusi Noémi Piszke "Piszke" A2 - A2 M - Midi
Futam : open agility 1 M+ A O M+ - 2021-07-31 12:20:00 Bíró : Somogyi Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Urbán Zsolt Árkosligeti Kócos Mitévő "Buksi" A1 - A1 M+ - M+
Futam : open agility 1 L A O L - 2021-07-31 12:30:00 Bíró : Somogyi Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Tamási Anikó Léna "Léna" A1 - A1 L - Maxi
2 Hegyesi Viktória Aranyszabja-földi Lütyő "Lütyő" A1 - A1 L - Maxi
Futam : open agility 2 S A O S - 2021-07-31 13:30:00 Bíró : Somogyvári Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
2 Görög Marietta Happy Sparks Of The Tempest "Happy" A3 - A3 S - Mini
3 Fodor Kornélia Bogyó "Bogyó" A2 - A2 S - Mini
4 Gyuris Zoltan Aszpravolta Dark Of The Moon "Darky" A3 - A3 S - Mini
5 Török Dóra Chilly "Chilly " A1 - A1 S - Mini
6 Görög Marietta Sea Blue Sequences Of Most Majestic "Blue" A2 - A2 S - Mini
7 Ray Brigitta Oliwonder’s Frenetic Winner "Freni" A1 - A1 S - Mini
8 Gyuris Zoltan Aszpravolta Clone Me "Klón" A2 - A2 S - Mini
Futam : open agility 2 M A O M - 2021-07-31 13:40:00 Bíró : Somogyvári Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Szépfalusi Noémi Zengő "Zengő" A2 - A2 M - Midi
2 Deák Orsolya Vöröskői-Kondacsipkedő Menta "Menta" A1 - A1 M - Midi
3 Szépfalusi Noémi Piszke "Piszke" A2 - A2 M - Midi
Futam : open agility 2 M+ A O M+ - 2021-07-31 13:50:00 Bíró : Somogyvári Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Urbán Zsolt Árkosligeti Kócos Mitévő "Buksi" A1 - A1 M+ - M+
Futam : open agility 2 L A O L - 2021-07-31 14:00:00 Bíró : Somogyvári Timea Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Tamási Anikó Léna "Léna" A1 - A1 L - Maxi
2 Hegyesi Viktória Aranyszabja-földi Lütyő "Lütyő" A1 - A1 L - Maxi