Futam : I. Agility S A O S - 2017-03-18 08:45:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
2 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 - A2 S - Mini
3 2 Roland Kolenko Ammy "Ammy" A3 - A3 S - Mini
4 4 Monika Pleterski Seven "Seven" A3 - A3 S - Mini
5 6 Farkas Katalin Kleo A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 9 Pavol Vakonič MERYL MARION of Summergarden "MERYL" A2 - A2 S - Mini
8 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
9 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
10 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
11 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
12 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 - A2 S - Mini
13 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 - A1 S - Mini
14 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
15 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 - A2 S - Mini
16 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 - A3 S - Mini
17 21 Neža Starič Excellent Choice Up 2 You "Lun" A3 - A3 S - Mini
18 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
19 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
20 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 - A2 S - Mini
21 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
22 28 Roland Kolenko Mee "Mee" A3 - A3 S - Mini
23 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
24 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 - A2 S - Mini
25 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
26 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
27 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : I. Agility M A O M - 2017-03-18 08:46:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 11 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
2 29 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
3 30 Matula László Ördög "Ördög" A3 - A3 M - Midi
4 36 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
5 37 Ana Pavlović Berda "Berda" A3 - A3 M - Midi
6 43 Székessyné Varga Judit Gina "Gina" A2 - A2 M - Midi
7 54 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
8 55 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
9 60 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
10 64 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
11 66 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
12 68 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
13 70 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
14 72 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
15 74 Kun Dorka Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
16 75 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
17 78 Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
18 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
19 89 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A1 - A1 M - Midi
Futam : I. Agility L A O L - 2017-03-18 09:55:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 21 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
2 47 Ferencz Éva Kami "Kami" A3 - A3 L - Maxi
3 48 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
4 50 Nagy Dalma Mabon A2 - A2 L - Maxi
5 53 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
6 55 Nina Gregl Mawlch Ris "Ris" A3 - A3 L - Maxi
7 55 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
8 56 Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY "FIONA" A3 - A3 L - Maxi
9 58 Miha Primožič Juice "Juice" A3 - A3 L - Maxi
10 59 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
11 61 Anja Blažević Buha "Buha" A3 - A3 L - Maxi
12 62 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
13 62 Eva Pirc Jazz "Jazz" A3 - A3 L - Maxi
14 63 Anja Primožič Luthien Tinuviel Beyond Dreams "Luthien Tinuv" A3 - A3 L - Maxi
15 64 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
16 68 Szoboszlay Erika Soon "Soon" A3 - A3 L - Maxi
17 70 Zeljko Gora Mawlch Tip "Mawlch Tip" A3 - A3 L - Maxi
18 71 David Javor Kute Nebula from Doggone Borders "LU" A3 - A3 L - Maxi
19 72 Favari Cintia Darleyfalls Hungaricum "Fuji" A3 - A3 L - Maxi
20 77 Gulyás Gabriella Blessed Borders God Bless "Cappy" A3 - A3 L - Maxi
21 78 Dávid István Irhaberki Ciróka Maróka "Luca" A3 - A3 L - Maxi
22 80 Schulcz Alexandra Mawlch Pip "Bryn" A2 - A2 L - Maxi
23 81 Monika Pleterski Six "Six" A3 - A3 L - Maxi
24 82 Bali Dóra Shakti Se Faith In You "Jayzee" A3 - A3 L - Maxi
25 83 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
26 85 Rády Rebeka Trust your heart Dusk till Dawn "Jam" A3 - A3 L - Maxi
27 87 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
28 91 Molnárné Szuhai Zita Csipke "Csipke" A3 - A3 L - Maxi
29 92 Nina Gregl Ebony Nose Gothic "Tic" A3 - A3 L - Maxi
30 93 Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA "IKEA" A3 - A3 L - Maxi
31 94 Alen Marekovic Asa "Asa" A1 - A1 L - Maxi
32 95 Veres Viola Árkosligeti Iggy "Iggy" A3 - A3 L - Maxi
33 96 Kiss-Rezes Eszter Blessed Borders More Than Just Routine "Raynee" A3 - A3 L - Maxi
34 96 Bernarda Debuš Redžić Mawlch Ada "Kira" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
36 100 Miha Primožič Shadow of Aire Irish Coffee "Ivy" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Farkas Andrea Artúr A2 - A2 L - Maxi
38 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
39 105 Bruna Kukec Tama "Tama" A3 - A3 L - Maxi
40 107 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
41 108 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A2 - A2 L - Maxi
42 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
43 112 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A1 - A1 L - Maxi
44 115 Anja Blažević Noonbarra Will "Noonbarra Wil" A3 - A3 L - Maxi
45 116 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
46 116 Mateja Majer Munja "Munja" A3 - A3 L - Maxi
47 117 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
48 118 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A2 - A2 L - Maxi
49 119 Zeljko Gora Tammikallion Nefer "Tammikallion" A3 - A3 L - Maxi
50 119 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
51 121 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
52 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A2 - A2 L - Maxi
53 124 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
54 128 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
55 129 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A2 - A2 L - Maxi
56 130 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3 - A3 L - Maxi
57 131 Nina Gregl Mawlch Wai "Wai" A3 - A3 L - Maxi
58 133 Ivana Obad Dona "Dona" A3 - A3 L - Maxi
59 135 Fekete Regina Miló "Miló" A2 - A2 L - Maxi
60 139 Sandra Belko Australis Florida Dream "Australis Flo" A3 - A3 L - Maxi
61 139 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
62 141 Miha Primožič Shadow of Aire On The Run "Dice" A3 - A3 L - Maxi
63 141 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
64 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
65 142 Eva Pirc Flying paws so catch me "Flying paws s" A3 - A3 L - Maxi
66 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
67 145 Szaka Rita Kondorvölgyi Nati "Daphne" A1 - A1 L - Maxi
68 146 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
69 147 Bruna Kukec Tau "Tau" A3 - A3 L - Maxi
70 147 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
71 149 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
72 149 Jakab Erika Mawlch Taff "Taffi" A3 - A3 L - Maxi
73 150 Alen Marekovic Mawlch Runo "Mawlch Runo" A3 - A3 L - Maxi
74 150 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
75 151 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
76 152 Eva Pirc Cuba "Cuba" A3 - A3 L - Maxi
77 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A1 - A1 L - Maxi
78 152 Mateja Majer Sora "Sora" A2 - A2 L - Maxi
79 153 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
80 155 Lóránth Sándor Vili "Vili" A3 - A3 L - Maxi
81 156 Juhász Adrienn Kip Doakimo Dog "Kip" A3 - A3 L - Maxi
82 158 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
83 159 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
84 161 Korán Csaba ET Dei Matiblu "ET" A3 - A3 L - Maxi
85 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
86 164 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
87 167 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
88 170 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
89 172 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
90 179 Szabó Zsófi Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
91 181 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
92 182 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A1 - A1 L - Maxi
93 183 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A1 - A1 L - Maxi
94 184 Bognár Zsófia Lakvölgyi Alma "Repce" A2 - A2 L - Maxi
95 188 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
Futam : II. Agility S A O S - 2017-03-18 11:00:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
2 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 - A2 S - Mini
3 2 Roland Kolenko Ammy "Ammy" A3 - A3 S - Mini
4 4 Monika Pleterski Seven "Seven" A3 - A3 S - Mini
5 6 Farkas Katalin Kleo A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 9 Pavol Vakonič MERYL MARION of Summergarden "MERYL" A2 - A2 S - Mini
8 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
9 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
10 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
11 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
12 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 - A2 S - Mini
13 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 - A1 S - Mini
14 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
15 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 - A2 S - Mini
16 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 - A3 S - Mini
17 21 Neža Starič Excellent Choice Up 2 You "Lun" A3 - A3 S - Mini
18 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
19 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
20 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 - A2 S - Mini
21 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
22 28 Roland Kolenko Mee "Mee" A3 - A3 S - Mini
23 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
24 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 - A2 S - Mini
25 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
26 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
27 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : II. Agility M A O M - 2017-03-18 11:01:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 11 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
2 29 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
3 30 Matula László Ördög "Ördög" A3 - A3 M - Midi
4 36 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
5 37 Ana Pavlović Berda "Berda" A3 - A3 M - Midi
6 43 Székessyné Varga Judit Gina "Gina" A2 - A2 M - Midi
7 54 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
8 55 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
9 60 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
10 64 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
11 66 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
12 68 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
13 70 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
14 72 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
15 74 Kun Dorka Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
16 75 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
17 78 Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
18 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
19 89 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A1 - A1 M - Midi
Futam : II. Agility L A O L - 2017-03-18 12:15:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 21 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
2 47 Ferencz Éva Kami "Kami" A3 - A3 L - Maxi
3 48 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
4 50 Nagy Dalma Mabon A2 - A2 L - Maxi
5 53 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
6 55 Nina Gregl Mawlch Ris "Ris" A3 - A3 L - Maxi
7 55 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
8 56 Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY "FIONA" A3 - A3 L - Maxi
9 58 Miha Primožič Juice "Juice" A3 - A3 L - Maxi
10 59 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
11 61 Anja Blažević Buha "Buha" A3 - A3 L - Maxi
12 62 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
13 62 Eva Pirc Jazz "Jazz" A3 - A3 L - Maxi
14 63 Anja Primožič Luthien Tinuviel Beyond Dreams "Luthien Tinuv" A3 - A3 L - Maxi
15 64 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
16 68 Szoboszlay Erika Soon "Soon" A3 - A3 L - Maxi
17 70 Zeljko Gora Mawlch Tip "Mawlch Tip" A3 - A3 L - Maxi
18 71 David Javor Kute Nebula from Doggone Borders "LU" A3 - A3 L - Maxi
19 72 Favari Cintia Darleyfalls Hungaricum "Fuji" A3 - A3 L - Maxi
20 77 Gulyás Gabriella Blessed Borders God Bless "Cappy" A3 - A3 L - Maxi
21 78 Dávid István Irhaberki Ciróka Maróka "Luca" A3 - A3 L - Maxi
22 80 Schulcz Alexandra Mawlch Pip "Bryn" A2 - A2 L - Maxi
23 81 Monika Pleterski Six "Six" A3 - A3 L - Maxi
24 82 Bali Dóra Shakti Se Faith In You "Jayzee" A3 - A3 L - Maxi
25 83 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
26 85 Rády Rebeka Trust your heart Dusk till Dawn "Jam" A3 - A3 L - Maxi
27 87 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
28 91 Molnárné Szuhai Zita Csipke "Csipke" A3 - A3 L - Maxi
29 92 Nina Gregl Ebony Nose Gothic "Tic" A3 - A3 L - Maxi
30 93 Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA "IKEA" A3 - A3 L - Maxi
31 94 Alen Marekovic Asa "Asa" A1 - A1 L - Maxi
32 95 Veres Viola Árkosligeti Iggy "Iggy" A3 - A3 L - Maxi
33 96 Kiss-Rezes Eszter Blessed Borders More Than Just Routine "Raynee" A3 - A3 L - Maxi
34 96 Bernarda Debuš Redžić Mawlch Ada "Kira" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
36 100 Miha Primožič Shadow of Aire Irish Coffee "Ivy" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Farkas Andrea Artúr A2 - A2 L - Maxi
38 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
39 105 Bruna Kukec Tama "Tama" A3 - A3 L - Maxi
40 107 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
41 108 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A2 - A2 L - Maxi
42 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
43 112 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A1 - A1 L - Maxi
44 115 Anja Blažević Noonbarra Will "Noonbarra Wil" A3 - A3 L - Maxi
45 116 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
46 116 Mateja Majer Munja "Munja" A3 - A3 L - Maxi
47 117 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
48 118 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A2 - A2 L - Maxi
49 119 Zeljko Gora Tammikallion Nefer "Tammikallion" A3 - A3 L - Maxi
50 119 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
51 121 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
52 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A2 - A2 L - Maxi
53 124 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
54 128 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
55 129 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A2 - A2 L - Maxi
56 130 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3 - A3 L - Maxi
57 131 Nina Gregl Mawlch Wai "Wai" A3 - A3 L - Maxi
58 133 Ivana Obad Dona "Dona" A3 - A3 L - Maxi
59 135 Fekete Regina Miló "Miló" A2 - A2 L - Maxi
60 139 Sandra Belko Australis Florida Dream "Australis Flo" A3 - A3 L - Maxi
61 139 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
62 141 Miha Primožič Shadow of Aire On The Run "Dice" A3 - A3 L - Maxi
63 141 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
64 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
65 142 Eva Pirc Flying paws so catch me "Flying paws s" A3 - A3 L - Maxi
66 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
67 145 Szaka Rita Kondorvölgyi Nati "Daphne" A1 - A1 L - Maxi
68 146 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
69 147 Bruna Kukec Tau "Tau" A3 - A3 L - Maxi
70 147 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
71 149 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
72 149 Jakab Erika Mawlch Taff "Taffi" A3 - A3 L - Maxi
73 150 Alen Marekovic Mawlch Runo "Mawlch Runo" A3 - A3 L - Maxi
74 150 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
75 151 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
76 152 Eva Pirc Cuba "Cuba" A3 - A3 L - Maxi
77 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A1 - A1 L - Maxi
78 152 Mateja Majer Sora "Sora" A2 - A2 L - Maxi
79 153 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
80 155 Lóránth Sándor Vili "Vili" A3 - A3 L - Maxi
81 156 Juhász Adrienn Kip Doakimo Dog "Kip" A3 - A3 L - Maxi
82 158 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
83 159 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
84 161 Korán Csaba ET Dei Matiblu "ET" A3 - A3 L - Maxi
85 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
86 164 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
87 167 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
88 170 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
89 172 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
90 179 Szabó Zsófi Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
91 181 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
92 182 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A1 - A1 L - Maxi
93 183 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A1 - A1 L - Maxi
94 184 Bognár Zsófia Lakvölgyi Alma "Repce" A2 - A2 L - Maxi
95 188 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
Futam : I. Jumping S J O S - 2017-03-18 15:05:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
2 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 - A2 S - Mini
3 2 Roland Kolenko Ammy "Ammy" A3 - A3 S - Mini
4 4 Monika Pleterski Seven "Seven" A3 - A3 S - Mini
5 6 Farkas Katalin Kleo A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 9 Pavol Vakonič MERYL MARION of Summergarden "MERYL" A2 - A2 S - Mini
8 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
9 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
10 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
11 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
12 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 - A2 S - Mini
13 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 - A1 S - Mini
14 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
15 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 - A2 S - Mini
16 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 - A3 S - Mini
17 21 Neža Starič Excellent Choice Up 2 You "Lun" A3 - A3 S - Mini
18 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
19 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
20 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 - A2 S - Mini
21 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
22 28 Roland Kolenko Mee "Mee" A3 - A3 S - Mini
23 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
24 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 - A2 S - Mini
25 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
26 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
27 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : I. Jumping M J O M - 2017-03-18 15:06:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 11 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
2 29 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
3 30 Matula László Ördög "Ördög" A3 - A3 M - Midi
4 36 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
5 37 Ana Pavlović Berda "Berda" A3 - A3 M - Midi
6 43 Székessyné Varga Judit Gina "Gina" A2 - A2 M - Midi
7 54 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
8 55 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
9 60 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
10 64 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
11 66 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
12 68 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
13 70 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
14 72 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
15 74 Kun Dorka Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
16 75 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
17 78 Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
18 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
19 89 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A1 - A1 M - Midi
Futam : I. Jumping L J O L - 2017-03-18 15:55:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 21 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
2 47 Ferencz Éva Kami "Kami" A3 - A3 L - Maxi
3 48 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 L - Maxi
4 50 Nagy Dalma Mabon A2 - A2 L - Maxi
5 53 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
6 55 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
7 55 Nina Gregl Mawlch Ris "Ris" A3 - A3 L - Maxi
8 56 Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY "FIONA" A3 - A3 L - Maxi
9 58 Miha Primožič Juice "Juice" A3 - A3 L - Maxi
10 59 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
11 61 Anja Blažević Buha "Buha" A3 - A3 L - Maxi
12 62 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
13 62 Eva Pirc Jazz "Jazz" A3 - A3 L - Maxi
14 63 Anja Primožič Luthien Tinuviel Beyond Dreams "Luthien Tinuv" A3 - A3 L - Maxi
15 64 Biljana Popovic Naomi Running Wild "Si" A2 - A2 L - Maxi
16 68 Szoboszlay Erika Soon "Soon" A3 - A3 L - Maxi
17 70 Zeljko Gora Mawlch Tip "Mawlch Tip" A3 - A3 L - Maxi
18 71 David Javor Kute Nebula from Doggone Borders "LU" A3 - A3 L - Maxi
19 72 Favari Cintia Darleyfalls Hungaricum "Fuji" A3 - A3 L - Maxi
20 77 Gulyás Gabriella Blessed Borders God Bless "Cappy" A3 - A3 L - Maxi
21 78 Dávid István Irhaberki Ciróka Maróka "Luca" A3 - A3 L - Maxi
22 80 Schulcz Alexandra Mawlch Pip "Bryn" A2 - A2 L - Maxi
23 81 Monika Pleterski Six "Six" A3 - A3 L - Maxi
24 82 Bali Dóra Shakti Se Faith In You "Jayzee" A3 - A3 L - Maxi
25 83 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
26 85 Rády Rebeka Trust your heart Dusk till Dawn "Jam" A3 - A3 L - Maxi
27 87 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
28 91 Molnárné Szuhai Zita Csipke "Csipke" A3 - A3 L - Maxi
29 92 Nina Gregl Ebony Nose Gothic "Tic" A3 - A3 L - Maxi
30 93 Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA "IKEA" A3 - A3 L - Maxi
31 94 Alen Marekovic Asa "Asa" A1 - A1 L - Maxi
32 95 Veres Viola Árkosligeti Iggy "Iggy" A3 - A3 L - Maxi
33 96 Kiss-Rezes Eszter Blessed Borders More Than Just Routine "Raynee" A3 - A3 L - Maxi
34 96 Bernarda Debuš Redžić Mawlch Ada "Kira" A3 - A3 L - Maxi
35 99 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
36 100 Miha Primožič Shadow of Aire Irish Coffee "Ivy" A3 - A3 L - Maxi
37 101 Farkas Andrea Artúr A2 - A2 L - Maxi
38 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
39 105 Bruna Kukec Tama "Tama" A3 - A3 L - Maxi
40 107 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
41 108 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A2 - A2 L - Maxi
42 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
43 112 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A1 - A1 L - Maxi
44 115 Anja Blažević Noonbarra Will "Noonbarra Wil" A3 - A3 L - Maxi
45 116 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
46 116 Mateja Majer Munja "Munja" A3 - A3 L - Maxi
47 117 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
48 118 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A2 - A2 L - Maxi
49 119 Zeljko Gora Tammikallion Nefer "Tammikallion" A3 - A3 L - Maxi
50 119 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
51 121 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
52 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A2 - A2 L - Maxi
53 124 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
54 128 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
55 129 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A2 - A2 L - Maxi
56 130 Oláh Eszter Cooinda Yanka "Ynka" A3 - A3 L - Maxi
57 131 Nina Gregl Mawlch Wai "Wai" A3 - A3 L - Maxi
58 133 Ivana Obad Dona "Dona" A3 - A3 L - Maxi
59 135 Fekete Regina Miló "Miló" A2 - A2 L - Maxi
60 139 Sandra Belko Australis Florida Dream "Australis Flo" A3 - A3 L - Maxi
61 139 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
62 141 Miha Primožič Shadow of Aire On The Run "Dice" A3 - A3 L - Maxi
63 141 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
64 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
65 142 Eva Pirc Flying paws so catch me "Flying paws s" A3 - A3 L - Maxi
66 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
67 145 Szaka Rita Kondorvölgyi Nati "Daphne" A1 - A1 L - Maxi
68 146 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
69 147 Bruna Kukec Tau "Tau" A3 - A3 L - Maxi
70 147 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
71 149 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
72 149 Jakab Erika Mawlch Taff "Taffi" A3 - A3 L - Maxi
73 150 Alen Marekovic Mawlch Runo "Mawlch Runo" A3 - A3 L - Maxi
74 150 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
75 151 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
76 152 Eva Pirc Cuba "Cuba" A3 - A3 L - Maxi
77 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A1 - A1 L - Maxi
78 152 Mateja Majer Sora "Sora" A2 - A2 L - Maxi
79 153 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
80 155 Lóránth Sándor Vili "Vili" A3 - A3 L - Maxi
81 156 Juhász Adrienn Kip Doakimo Dog "Kip" A3 - A3 L - Maxi
82 158 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
83 159 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
84 161 Korán Csaba ET Dei Matiblu "ET" A3 - A3 L - Maxi
85 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
86 164 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
87 167 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
88 170 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
89 172 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
90 179 Szabó Zsófi Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
91 181 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
92 182 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A1 - A1 L - Maxi
93 183 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A1 - A1 L - Maxi
94 184 Bognár Zsófia Lakvölgyi Alma "Repce" A2 - A2 L - Maxi
95 188 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
Futam : III. Agility S A O S - 2017-03-19 08:55:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
2 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 - A2 S - Mini
3 2 Roland Kolenko Ammy "Ammy" A3 - A3 S - Mini
4 4 Monika Pleterski Seven "Seven" A3 - A3 S - Mini
5 6 Farkas Katalin Kleo A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 9 Kornhoffer Mónika Pimpa "Pimpa" A2 - A2 S - Mini
8 9 Pavol Vakonič MERYL MARION of Summergarden "MERYL" A2 - A2 S - Mini
9 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
10 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
11 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
12 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
13 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 - A2 S - Mini
14 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 - A1 S - Mini
15 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
16 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 - A2 S - Mini
17 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 - A3 S - Mini
18 21 Neža Starič Excellent Choice Up 2 You "Lun" A3 - A3 S - Mini
19 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
20 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
21 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 - A2 S - Mini
22 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
23 28 Roland Kolenko Mee "Mee" A3 - A3 S - Mini
24 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
25 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 - A2 S - Mini
26 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
27 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
28 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : III. Agility M A O M - 2017-03-19 08:56:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 11 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
2 29 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
3 30 Tamara Sedlmaier Limited Edition Ash of Summergarden "You" A2 - A2 M - Midi
4 36 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
5 37 Ana Pavlović Berda "Berda" A3 - A3 M - Midi
6 41 Bacsur Petra Süti A3 - A3 M - Midi
7 42 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
8 53 Tamara Sedlmaier Shellove Man After Midnight "Twain" A3 - A3 M - Midi
9 54 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
10 55 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
11 60 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
12 64 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
13 66 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
14 68 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
15 70 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
16 72 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
17 74 Kun Dorka Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
18 75 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
19 78 Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
20 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
21 83 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
22 89 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A1 - A1 M - Midi
Futam : III. Agility L A O L - 2017-03-19 10:05:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 21 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
2 47 Ferencz Éva Kami "Kami" A3 - A3 L - Maxi
3 50 Nagy Dalma Mabon A2 - A2 L - Maxi
4 53 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
5 55 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
6 55 Nina Gregl Mawlch Ris "Ris" A3 - A3 L - Maxi
7 56 Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY "FIONA" A3 - A3 L - Maxi
8 58 Miha Primožič Juice "Juice" A3 - A3 L - Maxi
9 59 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
10 61 Anja Blažević Buha "Buha" A3 - A3 L - Maxi
11 62 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 62 Roland Kolenko Jazz "Jazz" A3 - A3 L - Maxi
13 68 Szoboszlay Erika Soon "Soon" A3 - A3 L - Maxi
14 70 Zeljko Gora Mawlch Tip "Mawlch Tip" A3 - A3 L - Maxi
15 71 David Javor Kute Nebula from Doggone Borders "LU" A3 - A3 L - Maxi
16 72 Favari Cintia Darleyfalls Hungaricum "Fuji" A3 - A3 L - Maxi
17 77 Gulyás Gabriella Blessed Borders God Bless "Cappy" A3 - A3 L - Maxi
18 78 Dávid István Irhaberki Ciróka Maróka "Luca" A3 - A3 L - Maxi
19 80 Schulcz Alexandra Mawlch Pip "Bryn" A2 - A2 L - Maxi
20 81 Monika Pleterski Six "Six" A3 - A3 L - Maxi
21 82 Bali Dóra Shakti Se Faith In You "Jayzee" A3 - A3 L - Maxi
22 83 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
23 85 Rády Rebeka Trust your heart Dusk till Dawn "Jam" A3 - A3 L - Maxi
24 87 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
25 89 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A1 - A1 L - Maxi
26 92 Nina Gregl Ebony Nose Gothic "Tic" A3 - A3 L - Maxi
27 93 Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA "IKEA" A3 - A3 L - Maxi
28 94 Alen Marekovic Asa "Asa" A1 - A1 L - Maxi
29 95 Veres Viola Árkosligeti Iggy "Iggy" A3 - A3 L - Maxi
30 96 Kiss-Rezes Eszter Blessed Borders More Than Just Routine "Raynee" A3 - A3 L - Maxi
31 96 Bernarda Debuš Redžić Mawlch Ada "Kira" A3 - A3 L - Maxi
32 99 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
33 100 Miha Primožič Shadow of Aire Irish Coffee "Ivy" A3 - A3 L - Maxi
34 101 Farkas Andrea Artúr A2 - A2 L - Maxi
35 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
36 105 Bruna Kukec Tama "Tama" A3 - A3 L - Maxi
37 107 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
38 108 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A2 - A2 L - Maxi
39 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
40 112 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A1 - A1 L - Maxi
41 115 Anja Blažević Noonbarra Will "Noonbarra Wil" A3 - A3 L - Maxi
42 116 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
43 116 David Javor Mawlch Hero "Hero" A3 - A3 L - Maxi
44 117 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
45 118 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A2 - A2 L - Maxi
46 119 Zeljko Gora Tammikallion Nefer "Tammikallion" A3 - A3 L - Maxi
47 119 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
48 121 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
49 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A2 - A2 L - Maxi
50 124 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
51 128 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
52 129 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A2 - A2 L - Maxi
53 131 Nina Gregl Mawlch Wai "Wai" A3 - A3 L - Maxi
54 133 Ivana Obad Dona "Dona" A3 - A3 L - Maxi
55 135 Fekete Regina Miló "Miló" A2 - A2 L - Maxi
56 139 Sandra Belko Australis Florida Dream "Australis Flo" A3 - A3 L - Maxi
57 139 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
58 140 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
59 141 Miha Primožič Shadow of Aire On The Run "Dice" A3 - A3 L - Maxi
60 141 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
61 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
62 142 Eva Pirc Flying paws so catch me "Flying paws s" A3 - A3 L - Maxi
63 144 Petra Reichetzer Paisley "Paisley" A3 - A3 L - Maxi
64 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
65 146 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
66 147 Bruna Kukec Tau "Tau" A3 - A3 L - Maxi
67 147 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
68 149 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
69 149 Jakab Erika Mawlch Taff "Taffi" A3 - A3 L - Maxi
70 150 Alen Marekovic Mawlch Runo "Mawlch Runo" A3 - A3 L - Maxi
71 150 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
72 151 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
73 152 Nina Gregl Cuba "Cuba" A3 - A3 L - Maxi
74 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A1 - A1 L - Maxi
75 153 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
76 155 Lóránth Sándor Vili "Vili" A3 - A3 L - Maxi
77 156 Juhász Adrienn Kip Doakimo Dog "Kip" A3 - A3 L - Maxi
78 158 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
79 159 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
80 161 Korán Csaba ET Dei Matiblu "ET" A3 - A3 L - Maxi
81 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
82 164 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
83 167 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
84 170 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
85 172 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
86 179 Szabó Zsófi Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
87 181 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
88 182 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A1 - A1 L - Maxi
89 183 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A1 - A1 L - Maxi
90 184 Bognár Zsófia Lakvölgyi Alma "Repce" A2 - A2 L - Maxi
91 188 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
Futam : II. Jumping S J O S - 2017-03-19 11:10:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
2 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 - A2 S - Mini
3 2 Sibila Vadlja Ammy "Ammy" A3 - A3 S - Mini
4 4 Monika Pleterski Seven "Seven" A3 - A3 S - Mini
5 6 Farkas Katalin Kleo A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 9 Pavol Vakonič MERYL MARION of Summergarden "MERYL" A2 - A2 S - Mini
8 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
9 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
10 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
11 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
12 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 - A2 S - Mini
13 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 - A1 S - Mini
14 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
15 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 - A2 S - Mini
16 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 - A3 S - Mini
17 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
18 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
19 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 - A2 S - Mini
20 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
21 28 Monika Pleterski Mee "Mee" A3 - A3 S - Mini
22 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
23 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 - A2 S - Mini
24 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
25 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
26 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : II. Jumping M J O M - 2017-03-19 11:11:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 11 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
2 29 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
3 30 Tamara Sedlmaier Limited Edition Ash of Summergarden "You" A2 - A2 M - Midi
4 36 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
5 37 Ana Pavlović Berda "Berda" A3 - A3 M - Midi
6 41 Bacsur Petra Süti A3 - A3 M - Midi
7 42 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
8 53 Tamara Sedlmaier Shellove Man After Midnight "Twain" A3 - A3 M - Midi
9 54 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
10 55 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
11 60 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
12 64 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
13 66 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
14 68 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
15 70 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
16 72 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
17 74 Kun Dorka Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
18 75 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
19 78 Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
20 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
21 83 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
22 89 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A1 - A1 M - Midi
Futam : II. Jumping L J O L - 2017-03-19 12:00:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 21 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
2 47 Ferencz Éva Kami "Kami" A3 - A3 L - Maxi
3 50 Nagy Dalma Mabon A2 - A2 L - Maxi
4 53 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
5 55 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
6 55 Nina Gregl Mawlch Ris "Ris" A3 - A3 L - Maxi
7 56 Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY "FIONA" A3 - A3 L - Maxi
8 58 Miha Primožič Juice "Juice" A3 - A3 L - Maxi
9 59 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
10 61 Anja Blažević Buha "Buha" A3 - A3 L - Maxi
11 62 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 62 Roland Kolenko Jazz "Jazz" A3 - A3 L - Maxi
13 68 Szoboszlay Erika Soon "Soon" A3 - A3 L - Maxi
14 70 Zeljko Gora Mawlch Tip "Mawlch Tip" A3 - A3 L - Maxi
15 71 David Javor Kute Nebula from Doggone Borders "LU" A3 - A3 L - Maxi
16 72 Favari Cintia Darleyfalls Hungaricum "Fuji" A3 - A3 L - Maxi
17 77 Gulyás Gabriella Blessed Borders God Bless "Cappy" A3 - A3 L - Maxi
18 78 Dávid István Irhaberki Ciróka Maróka "Luca" A3 - A3 L - Maxi
19 80 Schulcz Alexandra Mawlch Pip "Bryn" A2 - A2 L - Maxi
20 81 Monika Pleterski Six "Six" A3 - A3 L - Maxi
21 82 Bali Dóra Shakti Se Faith In You "Jayzee" A3 - A3 L - Maxi
22 83 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
23 85 Rády Rebeka Trust your heart Dusk till Dawn "Jam" A3 - A3 L - Maxi
24 87 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
25 89 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A1 - A1 L - Maxi
26 92 Nina Gregl Ebony Nose Gothic "Tic" A3 - A3 L - Maxi
27 93 Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA "IKEA" A3 - A3 L - Maxi
28 94 Alen Marekovic Asa "Asa" A1 - A1 L - Maxi
29 95 Veres Viola Árkosligeti Iggy "Iggy" A3 - A3 L - Maxi
30 96 Kiss-Rezes Eszter Blessed Borders More Than Just Routine "Raynee" A3 - A3 L - Maxi
31 96 Bernarda Debuš Redžić Mawlch Ada "Kira" A3 - A3 L - Maxi
32 99 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
33 100 Miha Primožič Shadow of Aire Irish Coffee "Ivy" A3 - A3 L - Maxi
34 101 Farkas Andrea Artúr A2 - A2 L - Maxi
35 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
36 105 Bruna Kukec Tama "Tama" A3 - A3 L - Maxi
37 107 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
38 108 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A2 - A2 L - Maxi
39 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
40 112 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A1 - A1 L - Maxi
41 115 Anja Blažević Noonbarra Will "Noonbarra Wil" A3 - A3 L - Maxi
42 116 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
43 116 David Javor Mawlch Hero "Hero" A3 - A3 L - Maxi
44 117 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
45 118 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A2 - A2 L - Maxi
46 119 Zeljko Gora Tammikallion Nefer "Tammikallion" A3 - A3 L - Maxi
47 119 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
48 121 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
49 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A2 - A2 L - Maxi
50 124 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
51 128 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
52 129 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A2 - A2 L - Maxi
53 131 Nina Gregl Mawlch Wai "Wai" A3 - A3 L - Maxi
54 133 Ivana Obad Dona "Dona" A3 - A3 L - Maxi
55 135 Fekete Regina Miló "Miló" A2 - A2 L - Maxi
56 139 Sandra Belko Australis Florida Dream "Australis Flo" A3 - A3 L - Maxi
57 139 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
58 140 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
59 141 Miha Primožič Shadow of Aire On The Run "Dice" A3 - A3 L - Maxi
60 141 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
61 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
62 142 Eva Pirc Flying paws so catch me "Flying paws s" A3 - A3 L - Maxi
63 144 Petra Reichetzer Paisley "Paisley" A3 - A3 L - Maxi
64 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
65 146 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
66 147 Bruna Kukec Tau "Tau" A3 - A3 L - Maxi
67 147 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
68 149 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
69 149 Jakab Erika Mawlch Taff "Taffi" A3 - A3 L - Maxi
70 150 Alen Marekovic Mawlch Runo "Mawlch Runo" A3 - A3 L - Maxi
71 150 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
72 151 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
73 152 Nina Gregl Cuba "Cuba" A3 - A3 L - Maxi
74 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A1 - A1 L - Maxi
75 153 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
76 155 Lóránth Sándor Vili "Vili" A3 - A3 L - Maxi
77 156 Juhász Adrienn Kip Doakimo Dog "Kip" A3 - A3 L - Maxi
78 158 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
79 159 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
80 161 Korán Csaba ET Dei Matiblu "ET" A3 - A3 L - Maxi
81 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
82 164 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
83 167 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
84 170 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
85 172 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
86 179 Szabó Zsófi Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
87 181 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
88 182 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A1 - A1 L - Maxi
89 183 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A1 - A1 L - Maxi
90 184 Bognár Zsófia Lakvölgyi Alma "Repce" A2 - A2 L - Maxi
91 188 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi
Futam : III. Jumping S J O S - 2017-03-19 14:15:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Molnár Tibor Dorka A3 - A3 S - Mini
2 2 Sipőcz Barbara Molly "Molly" A2 - A2 S - Mini
3 2 Sibila Vadlja Ammy "Ammy" A3 - A3 S - Mini
4 4 Monika Pleterski Seven "Seven" A3 - A3 S - Mini
5 6 Farkas Katalin Kleo A3 - A3 S - Mini
6 7 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 9 Pavol Vakonič MERYL MARION of Summergarden "MERYL" A2 - A2 S - Mini
8 10 Perge Nóra Rolling Hamster Elli "Freya" A3 - A3 S - Mini
9 11 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
10 11 Urban Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
11 14 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
12 14 Glant Nóra Dóra The South's Star Nefertiti "Csele" A2 - A2 S - Mini
13 15 Erdei-Nagy Orsolya Flyland Only One "Chivas" A1 - A1 S - Mini
14 15 Ray Brigitta Auricula Sinistra Čáry Máry fuk "Sinistra" A3 - A3 S - Mini
15 19 Sipőcz Barbara Bella "Bella" A2 - A2 S - Mini
16 21 Daubner Tibor Polly "Polly" A3 - A3 S - Mini
17 21 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
18 23 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
19 24 Krizsán Zoltán Gold Junior C.Bing "Bingi" A2 - A2 S - Mini
20 27 Balogh-Nagy Réka Secret Mystery Jump For Joy "Gioia" A2 - A2 S - Mini
21 28 Monika Pleterski Mee "Mee" A3 - A3 S - Mini
22 29 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
23 31 Varga Attila Cora Slovakia Lutra "Sonic" A2 - A2 S - Mini
24 33 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
25 36 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
26 39 Hazai Anita Bull Brother's Kamikaze "Csipisz" A3 - A3 S - Mini
Futam : III. Jumping M J O M - 2017-03-19 14:20:00 Bíró : Mirja Lapanja
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 11 Budainé Mezei Zita Ménesvölgyi Tordas "Tordas" A1 - A1 M - Midi
2 29 Horváth Anikó Bull Brother's Last Chance "Nyüzsi" A3 - A3 M - Midi
3 30 Tamara Sedlmaier Limited Edition Ash of Summergarden "You" A2 - A2 M - Midi
4 36 Eifert Anna Francesca e'l temperamento "Dú" A2 - A2 M - Midi
5 37 Ana Pavlović Berda "Berda" A3 - A3 M - Midi
6 41 Bacsur Petra Süti A3 - A3 M - Midi
7 42 Veizer Andrea Gulakuti Utálatos "Mákos" A2 - A2 M - Midi
8 53 Tamara Sedlmaier Shellove Man After Midnight "Twain" A3 - A3 M - Midi
9 54 Gáti Katalin Mia "Mia" A3 - A3 M - Midi
10 55 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
11 60 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A2 - A2 M - Midi
12 64 Both Eszter Kormosvári-Hajtó Rokka "Rokka" A3 - A3 M - Midi
13 66 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
14 68 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
15 70 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
16 72 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
17 74 Kun Dorka Fendi from Golden Regia "Hana" A3 - A3 M - Midi
18 75 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
19 78 Ágnes Ács-Kövesi Ike Hurricane from Golden Regia "Ike" A3 - A3 M - Midi
20 81 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A2 - A2 M - Midi
21 83 Fehér Ágnes Smart Cocker Amigo "Brady" A2 - A2 M - Midi
22 89 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A1 - A1 M - Midi
Futam : III. Jumping L J O L - 2017-03-19 15:10:00 Bíró : Petr Pupik
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 21 Bognár Zsófia Morze "Morze" A1 - A1 L - Maxi
2 47 Ferencz Éva Kami "Kami" A3 - A3 L - Maxi
3 50 Nagy Dalma Mabon A2 - A2 L - Maxi
4 53 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
5 55 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A2 - A2 L - Maxi
6 55 Nina Gregl Mawlch Ris "Ris" A3 - A3 L - Maxi
7 56 Pavol Vakonič Shadow of Aire FIONA FLY "FIONA" A3 - A3 L - Maxi
8 58 Miha Primožič Juice "Juice" A3 - A3 L - Maxi
9 59 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
10 61 Anja Blažević Buha "Buha" A3 - A3 L - Maxi
11 62 Mészáros Petra Lucky Summer Zen "Taco" A3 - A3 L - Maxi
12 62 Roland Kolenko Jazz "Jazz" A3 - A3 L - Maxi
13 68 Szoboszlay Erika Soon "Soon" A3 - A3 L - Maxi
14 70 Zeljko Gora Mawlch Tip "Mawlch Tip" A3 - A3 L - Maxi
15 71 David Javor Kute Nebula from Doggone Borders "LU" A3 - A3 L - Maxi
16 72 Favari Cintia Darleyfalls Hungaricum "Fuji" A3 - A3 L - Maxi
17 77 Gulyás Gabriella Blessed Borders God Bless "Cappy" A3 - A3 L - Maxi
18 78 Dávid István Irhaberki Ciróka Maróka "Luca" A3 - A3 L - Maxi
19 80 Schulcz Alexandra Mawlch Pip "Bryn" A2 - A2 L - Maxi
20 81 Monika Pleterski Six "Six" A3 - A3 L - Maxi
21 82 Bali Dóra Shakti Se Faith In You "Jayzee" A3 - A3 L - Maxi
22 83 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 L - Maxi
23 85 Rády Rebeka Trust your heart Dusk till Dawn "Jam" A3 - A3 L - Maxi
24 87 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
25 89 Szalai Csilla Dark Zephyr di Terra Luna "Zephyr" A1 - A1 L - Maxi
26 92 Nina Gregl Ebony Nose Gothic "Tic" A3 - A3 L - Maxi
27 93 Pavol Vakonič Shadow of Aire IRIS IKEA "IKEA" A3 - A3 L - Maxi
28 94 Alen Marekovic Asa "Asa" A1 - A1 L - Maxi
29 95 Veres Viola Árkosligeti Iggy "Iggy" A3 - A3 L - Maxi
30 96 Kiss-Rezes Eszter Blessed Borders More Than Just Routine "Raynee" A3 - A3 L - Maxi
31 96 Bernarda Debuš Redžić Mawlch Ada "Kira" A3 - A3 L - Maxi
32 99 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A2 - A2 L - Maxi
33 100 Miha Primožič Shadow of Aire Irish Coffee "Ivy" A3 - A3 L - Maxi
34 101 Farkas Andrea Artúr A2 - A2 L - Maxi
35 101 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
36 105 Bruna Kukec Tama "Tama" A3 - A3 L - Maxi
37 107 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
38 108 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A2 - A2 L - Maxi
39 109 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
40 112 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A1 - A1 L - Maxi
41 115 Anja Blažević Noonbarra Will "Noonbarra Wil" A3 - A3 L - Maxi
42 116 Nagy Orsolya Morgans Magical Magyars "Naabi" A3 - A3 L - Maxi
43 116 David Javor Mawlch Hero "Hero" A3 - A3 L - Maxi
44 117 Dávid István Pásztortűz Csillaga Driád "Muci" A3 - A3 L - Maxi
45 118 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A2 - A2 L - Maxi
46 119 Zeljko Gora Tammikallion Nefer "Tammikallion" A3 - A3 L - Maxi
47 119 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
48 121 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
49 122 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A2 - A2 L - Maxi
50 124 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
51 128 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
52 129 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A2 - A2 L - Maxi
53 131 Nina Gregl Mawlch Wai "Wai" A3 - A3 L - Maxi
54 133 Ivana Obad Dona "Dona" A3 - A3 L - Maxi
55 135 Fekete Regina Miló "Miló" A2 - A2 L - Maxi
56 139 Sandra Belko Australis Florida Dream "Australis Flo" A3 - A3 L - Maxi
57 139 Varga Viktória Impulse "Impulse" A3 - A3 L - Maxi
58 140 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 L - Maxi
59 141 Miha Primožič Shadow of Aire On The Run "Dice" A3 - A3 L - Maxi
60 141 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
61 142 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A2 - A2 L - Maxi
62 142 Eva Pirc Flying paws so catch me "Flying paws s" A3 - A3 L - Maxi
63 144 Petra Reichetzer Paisley "Paisley" A3 - A3 L - Maxi
64 144 Csermely Gábor Corti "Corti" A3 - A3 L - Maxi
65 146 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
66 147 Bruna Kukec Tau "Tau" A3 - A3 L - Maxi
67 147 Kádár Kitti Kasmir Bergerac de Hu "Niobe" A3 - A3 L - Maxi
68 149 Sirkó Teréz Infinity Bergerac de Hu "Charity" A3 - A3 L - Maxi
69 149 Jakab Erika Mawlch Taff "Taffi" A3 - A3 L - Maxi
70 150 Alen Marekovic Mawlch Runo "Mawlch Runo" A3 - A3 L - Maxi
71 150 Molnár Adrienn Terreur-Masquée Carignan "Said" A3 - A3 L - Maxi
72 151 Balanyi Erika Terreur-Masquée Coral "Korall" A3 - A3 L - Maxi
73 152 Nina Gregl Cuba "Cuba" A3 - A3 L - Maxi
74 152 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A1 - A1 L - Maxi
75 153 Csávás Viki Lucky Summer The Legend of Zelda "Taru" A3 - A3 L - Maxi
76 155 Lóránth Sándor Vili "Vili" A3 - A3 L - Maxi
77 156 Juhász Adrienn Kip Doakimo Dog "Kip" A3 - A3 L - Maxi
78 158 Vágó Zoltán Blessed Borders In Here "Will" A3 - A3 L - Maxi
79 159 Sájer András Niga "Niga" A3 - A3 L - Maxi
80 161 Korán Csaba ET Dei Matiblu "ET" A3 - A3 L - Maxi
81 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
82 164 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
83 167 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
84 170 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
85 172 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
86 179 Szabó Zsófi Shianne "Shianne" A3 - A3 L - Maxi
87 181 Füzi Júlia Lightspeed Jet "Jet" A3 - A3 L - Maxi
88 182 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A1 - A1 L - Maxi
89 183 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A1 - A1 L - Maxi
90 184 Bognár Zsófia Lakvölgyi Alma "Repce" A2 - A2 L - Maxi
91 188 Virág Andrea Poseidon You Go Boss "Boss" A3 - A3 L - Maxi