Futam : J2 futam M+ J A2 M+ - 2020-09-26 08:10:00 Bíró : Korán Csaba Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Juhász Zsófi Dot "Dot" A2 - A2 M+ - M+
2 Erdő-Bonyár Szabina Éowyn of Dashing Dawn "Sky" A2 - A2 M+ - M+
Futam : J2 futam S J A2 S - 2020-09-26 08:14:00 Bíró : Korán Csaba Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Vencz Mercédesz Suzy "Suzy" A2 - A2 S - Mini
2 Haskó Tibor Enya Z Romanova Chovu "Cserke" A2 - A2 S - Mini
3 Kovácsné Szabó Györgyi Palamenti Black Maya "Maya" A2 - A2 S - Mini
4 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A2 - A2 S - Mini
5 Szabó-Vékony Hajnalka Mystic Moonlight Bi Black Versace "Logan" A2 - A2 S - Mini
6 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi A2 - A2 S - Mini
Futam : J2 futam L J A2 L - 2020-09-26 08:24:00 Bíró : Korán Csaba Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
2 Csató Nikolett Honey A2 - A2 L - Maxi
3 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A2 - A2 L - Maxi
4 Kővári-Horváth Ágnes Bariguard Fire-Dragon "Guru" A2 - A2 L - Maxi
5 Papinóth-Bartos Zsuzsanna Wixtra Paradise "Chia" A2 - A2 L - Maxi
6 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
Futam : J2 futam M J A2 M - 2020-09-26 08:52:00 Bíró : Korán Csaba Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Bacsinszky Éva Quinlent Tullibardine "Woma" A2 - A2 M - Midi
2 Zöld Lajosné Ménesvölgyi Timur Csuri "Csuri" A2 - A2 M - Midi
3 Bohony Brigitta Csini "Csinos" A2 - A2 M - Midi
4 dr. Kovács Eszter Judit Dancing on Fire Nova "Nova" A2 - A2 M - Midi
5 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
6 Major Dóra Minka "Minka" A2 - A2 M - Midi
7 Szabó Andrea Csilla Veresi Akácos Gemenc "Sió" A2 - A2 M - Midi
Futam : Kezdő jumping 2. M J A0 M - 2020-09-26 09:38:00 Bíró : Korán Csaba Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Jelinek Zita Bariguard Tasmanian Terence "Devil" A0 - Kezdő M - Midi
2 Hagyó Dorottya Rudi "Rudi" A0 - Kezdő M - Midi
3 Papp Róbertné Aliz Mecseki Bundás Olimpia "Elizabeth" A0 - Kezdő M - Midi
4 Hámori Zara Kárpáti Kerítő Nono "Bodza" A0 - Kezdő M - Midi
5 Izer Emőke Luce del Sole Cara "Mocca" A0 - Kezdő M - Midi
6 Jäckl Anikó Nyírségfia Betyár Szellő "Szöszi" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : Kezdő jumping 2. L J A0 L - 2020-09-26 09:48:00 Bíró : Korán Csaba Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Mester Dominik Diablo "Diablo" A0 - Kezdő L - Maxi
2 Magyar Andrea Tengu A0 - Kezdő L - Maxi
3 Markos Bertalan Sunny "Sunny" A0 - Kezdő L - Maxi
4 Ács Bettina Beauty of Mátra Melange "Peg" A0 - Kezdő L - Maxi
5 Papp Róbert Olaf Van”t Vlassenhout "Olaf" A0 - Kezdő L - Maxi
6 Bihari-Vikor Veronika Wixtra Lose My Number "Yandu" A0 - Kezdő L - Maxi
7 Dömsödi Eszter Herbie "Herbie" A0 - Kezdő L - Maxi
8 Fekete Attila Bariguard Indian Meokueni "Aphra" A0 - Kezdő L - Maxi
9 Nagy Edina Emerei Yalli Quamayi "Léna" A0 - Kezdő L - Maxi
10 Őry Barnabás Pinka A0 - Kezdő L - Maxi
11 Papp Róbertné Aliz Bariguard Bound Energy "Bandi" A0 - Kezdő L - Maxi
12 Peres István Coco Chanel "Coco" A0 - Kezdő L - Maxi
13 Tóth Bettina "Dazzling" A0 - Kezdő L - Maxi
14 Veres Viola Trust and Follow Noble Knight "Taki" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : Kezdő jumping 2. S J A0 S - 2020-09-26 10:26:00 Bíró : Korán Csaba Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Bauer Ádám Frigyes Bullton company BENTLEY "BENTLEY " A0 - Kezdő S - Mini
2 Füzi Réka Junior "Junior" A0 - Kezdő S - Mini
3 Kamarás Brigitta Bella (Kamarás Brigitta) "Bella" A0 - Kezdő S - Mini
4 Bella-Kerékgyártó Anita Loki "Loki" A0 - Kezdő S - Mini
5 Kemény Klára Ballada vom Goldenen Sandrücken "Ribizli" A0 - Kezdő S - Mini
6 Bella Gergő Nina "Nina" A0 - Kezdő S - Mini
7 Lóránth Sándor Prince of Sunlight Black Diamond "Spock" A0 - Kezdő S - Mini
8 Somogyi Dóra Pinsch-Bull Bryan "Csipesz" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : Kezdő jumping 2. M+ J A0 M+ - 2020-09-26 10:42:00 Bíró : Korán Csaba Ring:B
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Tenyei Nikolett Hugó "Hugó" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Papp Róbert Bariguard Bekon Professor X "Charles" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Csilla Kárpáti Masni "Masni" A0 - Kezdő M+ - M+
4 Papp Róbertné Aliz Bariguard Bekon Magneto "Mike" A0 - Kezdő M+ - M+
5 Kis Noémi Fiorella "Fifi" A0 - Kezdő M+ - M+
6 Laki Zsolt Dancing on Fire Starfox "Fox" A0 - Kezdő M+ - M+
7 Springinzeisz Ágnes Vilmos "Vilmos" A0 - Kezdő M+ - M+
8 Tóth Barnabás Mira "Mira" A0 - Kezdő M+ - M+
9 Vass Péter Bariguard Emily "Emily" A0 - Kezdő M+ - M+