Futam : Kezdő jumping 1. M J A0 M - 2020-09-26 08:16:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Jelinek Zita Bariguard Tasmanian Terence "Devil" A0 - Kezdő M - Midi
2 Hagyó Dorottya Rudi "Rudi" A0 - Kezdő M - Midi
3 Papp Róbertné Aliz Mecseki Bundás Olimpia "Elizabeth" A0 - Kezdő M - Midi
4 Hámori Zara Kárpáti Kerítő Nono "Bodza" A0 - Kezdő M - Midi
5 Izer Emőke Luce del Sole Cara "Mocca" A0 - Kezdő M - Midi
6 Jäckl Anikó Nyírségfia Betyár Szellő "Szöszi" A0 - Kezdő M - Midi
Futam : Kezdő jumping 1. L J A0 L - 2020-09-26 08:28:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Mester Dominik Diablo "Diablo" A0 - Kezdő L - Maxi
2 Magyar Andrea Tengu A0 - Kezdő L - Maxi
3 Markos Bertalan Sunny "Sunny" A0 - Kezdő L - Maxi
4 Ács Bettina Beauty of Mátra Melange "Peg" A0 - Kezdő L - Maxi
5 Papp Róbert Olaf Van”t Vlassenhout "Olaf" A0 - Kezdő L - Maxi
6 Bihari-Vikor Veronika Wixtra Lose My Number "Yandu" A0 - Kezdő L - Maxi
7 Dömsödi Eszter Herbie "Herbie" A0 - Kezdő L - Maxi
8 Fekete Attila Bariguard Indian Meokueni "Aphra" A0 - Kezdő L - Maxi
9 Nagy Edina Emerei Yalli Quamayi "Léna" A0 - Kezdő L - Maxi
10 Őry Barnabás Pinka A0 - Kezdő L - Maxi
11 Papp Róbertné Aliz Bariguard Bound Energy "Bandi" A0 - Kezdő L - Maxi
12 Peres István Coco Chanel "Coco" A0 - Kezdő L - Maxi
13 Tóth Bettina "Dazzling" A0 - Kezdő L - Maxi
14 Veres Viola Trust and Follow Noble Knight "Taki" A0 - Kezdő L - Maxi
Futam : Kezdő jumping 1. M+ J A0 M+ - 2020-09-26 08:56:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Tenyei Nikolett Hugó "Hugó" A0 - Kezdő M+ - M+
2 Papp Róbert Bariguard Bekon Professor X "Charles" A0 - Kezdő M+ - M+
3 Csilla Kárpáti Masni "Masni" A0 - Kezdő M+ - M+
4 Papp Róbertné Aliz Bariguard Bekon Magneto "Mike" A0 - Kezdő M+ - M+
5 Kis Noémi Fiorella "Fifi" A0 - Kezdő M+ - M+
6 Laki Zsolt Dancing on Fire Starfox "Fox" A0 - Kezdő M+ - M+
7 Springinzeisz Ágnes Vilmos "Vilmos" A0 - Kezdő M+ - M+
8 Tóth Barnabás Mira "Mira" A0 - Kezdő M+ - M+
9 Vass Péter Bariguard Emily "Emily" A0 - Kezdő M+ - M+
Futam : Kezdő jumping 1. S J A0 S - 2020-09-26 09:14:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Bauer Ádám Frigyes Bullton company BENTLEY "BENTLEY " A0 - Kezdő S - Mini
2 Füzi Réka Junior "Junior" A0 - Kezdő S - Mini
3 Kamarás Brigitta Bella (Kamarás Brigitta) "Bella" A0 - Kezdő S - Mini
4 Bella-Kerékgyártó Anita Loki "Loki" A0 - Kezdő S - Mini
5 Kemény Klára Ballada vom Goldenen Sandrücken "Ribizli" A0 - Kezdő S - Mini
6 Bella Gergő Nina "Nina" A0 - Kezdő S - Mini
7 Lóránth Sándor Prince of Sunlight Black Diamond "Spock" A0 - Kezdő S - Mini
8 Somogyi Dóra Pinsch-Bull Bryan "Csipesz" A0 - Kezdő S - Mini
Futam : J3 futam L J A3 L - 2020-09-26 10:00:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Halász Ildikó Lego Bergerac de Hu "Lego" A3 - A3 L - Maxi
2 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
3 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
4 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
5 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A3 - A3 L - Maxi
6 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A3 - A3 L - Maxi
7 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A3 - A3 L - Maxi
8 Kiss Nikolett Atlas von Drevil "Kenzo" A3 - A3 L - Maxi
9 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
10 Juhász Zsófi Latte "Latte" A3 - A3 L - Maxi
Futam : J3 futam S J A3 S - 2020-09-26 10:16:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A3 - A3 S - Mini
2 Kovácsné Gulyás Linda Szöszmösz "Szöszi" A3 - A3 S - Mini
3 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A3 - A3 S - Mini
4 Halász Ildikó Djiny Bergerac de Hu "Djiny" A3 - A3 S - Mini
Futam : J3 futam M+ J A3 M+ - 2020-09-26 10:22:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A3 - A3 M+ - M+
2 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 M+ - M+
3 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A3 - A3 M+ - M+
4 Mezei Dalma Chilly Wind of Real Shepherds "Menta" A3 - A3 M+ - M+
5 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 M+ - M+
Futam : J3 futam M J A3 M - 2020-09-26 10:30:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Fekete Gábor Toboz "Toboz" A3 - A3 M - Midi
2 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
3 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
4 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A3 - A3 M - Midi
5 Szabó Csilla Susi Zeusz A3 - A3 M - Midi
6 Végh Cecilia Joker "Joker" A3 - A3 M - Midi
Futam : A2 futam M+ A A2 M+ - 2020-09-26 11:10:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Juhász Zsófi Dot "Dot" A2 - A2 M+ - M+
2 Erdő-Bonyár Szabina Éowyn of Dashing Dawn "Sky" A2 - A2 M+ - M+
Futam : A2 futam S A A2 S - 2020-09-26 11:24:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Vencz Mercédesz Suzy "Suzy" A2 - A2 S - Mini
2 Haskó Tibor Enya Z Romanova Chovu "Cserke" A2 - A2 S - Mini
3 Kovácsné Szabó Györgyi Palamenti Black Maya "Maya" A2 - A2 S - Mini
4 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A2 - A2 S - Mini
5 Szabó-Vékony Hajnalka Mystic Moonlight Bi Black Versace "Logan" A2 - A2 S - Mini
6 Mulikné Arlett Zsuzsanna Oszi A2 - A2 S - Mini
Futam : A3 futam M+ A A3 M+ - 2020-09-26 11:30:00 Bíró : Korán Csaba Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A3 - A3 M+ - M+
2 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 M+ - M+
3 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A3 - A3 M+ - M+
4 Mezei Dalma Chilly Wind of Real Shepherds "Menta" A3 - A3 M+ - M+
5 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 M+ - M+
Futam : A2 futam L A A2 L - 2020-09-26 11:36:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
2 Csató Nikolett Honey A2 - A2 L - Maxi
3 Engler Zsófia Jaycee Blue du Serment des Brumes "Shauri" A2 - A2 L - Maxi
4 Kővári-Horváth Ágnes Bariguard Fire-Dragon "Guru" A2 - A2 L - Maxi
5 Papinóth-Bartos Zsuzsanna Wixtra Paradise "Chia" A2 - A2 L - Maxi
6 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
Futam : A3 futam L A A3 L - 2020-09-26 11:40:00 Bíró : Korán Csaba Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Halász Ildikó Lego Bergerac de Hu "Lego" A3 - A3 L - Maxi
2 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
3 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
4 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
5 Szederkényi Viktória Artemis Avaho "Selina" A3 - A3 L - Maxi
6 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A3 - A3 L - Maxi
7 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A3 - A3 L - Maxi
8 Kiss Nikolett Atlas von Drevil "Kenzo" A3 - A3 L - Maxi
9 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
10 Juhász Zsófi Latte "Latte" A3 - A3 L - Maxi
Futam : A2 futam M A A2 M - 2020-09-26 11:54:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Bacsinszky Éva Quinlent Tullibardine "Woma" A2 - A2 M - Midi
2 Zöld Lajosné Ménesvölgyi Timur Csuri "Csuri" A2 - A2 M - Midi
3 Bohony Brigitta Csini "Csinos" A2 - A2 M - Midi
4 dr. Kovács Eszter Judit Dancing on Fire Nova "Nova" A2 - A2 M - Midi
5 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
6 Major Dóra Minka "Minka" A2 - A2 M - Midi
7 Szabó Andrea Csilla Veresi Akácos Gemenc "Sió" A2 - A2 M - Midi
Futam : A3 futam M A A3 M - 2020-09-26 12:10:00 Bíró : Korán Csaba Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Fekete Gábor Toboz "Toboz" A3 - A3 M - Midi
2 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
3 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
4 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A3 - A3 M - Midi
5 Szabó Csilla Susi Zeusz A3 - A3 M - Midi
6 Végh Cecilia Joker "Joker" A3 - A3 M - Midi
Futam : A3 futam S A A3 S - 2020-09-26 12:24:00 Bíró : Korán Csaba Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A3 - A3 S - Mini
2 Kovácsné Gulyás Linda Szöszmösz "Szöszi" A3 - A3 S - Mini
3 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A3 - A3 S - Mini
4 Halász Ildikó Djiny Bergerac de Hu "Djiny" A3 - A3 S - Mini
Futam : A1 1.futam S A A1 S - 2020-09-26 12:48:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kaári Gyöngyi Fickó "Fickó" A1 - A1 S - Mini
2 Győrfi Matild Melánia Jávor Pál Of Brown Spitz "Pajti" A1 - A1 S - Mini
3 Füzi Réka Mázli "Mázli" A1 - A1 S - Mini
4 Hatvani Viktória Zozi "Zozi" A1 - A1 S - Mini
5 Molnár Nikolett Powder Puff Zoey Rainbow Princess "Zoey" A1 - A1 S - Mini
6 Nagy Edina Bridget from beloved Ursula "Bridzsi" A1 - A1 S - Mini
7 Kaári Gyöngyi Nanus Utlagatus Huncut "Huncut" A1 - A1 S - Mini
8 Győrfi Matild Melánia Pepe "Pepe" A1 - A1 S - Mini
Futam : A1 2.futam M A A1 M - 2020-09-26 13:00:00 Bíró : Korán Csaba Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Szilágyi Szófia Henna "Henna" A1 - A1 M - Midi
2 Papp Róbert Gulakuti Pöpec "Pöpec" A1 - A1 M - Midi
3 Csapó Csilla Füles "Füles" A1 - A1 M - Midi
4 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke" A1 - A1 M - Midi
5 Muskovits Mónika Skinny "Skinny" A1 - A1 M - Midi
6 Ondrisek Vivien Nardai Hurrikan Pocket Rocket "Maeby" A1 - A1 M - Midi
7 Witt Andrea Süti A1 - A1 M - Midi
8 Keskeny Edina Köves-Bérci Betyár Pille "Pille" A1 - A1 M - Midi
9 Szabó Csilla Susi Nero A1 - A1 M - Midi
10 Végh Cecilia Akina "Akina" A1 - A1 M - Midi
11 Papp Róbert Gulakuti Kleopátra "Olívia" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 2.futam L A A1 L - 2020-09-26 13:30:00 Bíró : Korán Csaba Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Szilágyi Szófia Masni "Masni" A1 - A1 L - Maxi
2 Szabó Márton Bariguard Zippo "Zippo" A1 - A1 L - Maxi
3 Almási Zita Buck "Buck" A1 - A1 L - Maxi
4 Budai Katalin Curious Black from Valachian Highlands "Zen" A1 - A1 L - Maxi
5 Erdei-Nagy Orsolya FI Midnight Moon-Vu "Vu" A1 - A1 L - Maxi
6 Farkas Andrea Wanderers of Saint Wendelin Ben "Ben" A1 - A1 L - Maxi
7 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
8 Géczi Balázs Mira "Mira " A1 - A1 L - Maxi
9 Takács Gizella Garde de la Vie Qurasi "Shayni" A1 - A1 L - Maxi
10 Gulyás Gabi Wanderers of Saint Wendelin Belle "Belle" A1 - A1 L - Maxi
11 Homolyai Márta Legendary of Jet Black "Mithos" A1 - A1 L - Maxi
12 Baráth Orsolya "Lujzaa" A1 - A1 L - Maxi
13 Hungler Erzsébet H. Molly "Molly" A1 - A1 L - Maxi
14 Kertész Diána Csudacifra Éles Bicska "Zsömi" A1 - A1 L - Maxi
15 László Csilla Denali From Camilland’s "Menta" A1 - A1 L - Maxi
16 Liliom Barbara Mucius Ibiza "Lucy" A1 - A1 L - Maxi
17 Novák Tamara Perfect Sense England "Neela" A1 - A1 L - Maxi
18 Palyik-Lukács Anett Wixtra Blue On Blue "Sweepy" A1 - A1 L - Maxi
19 Kádár Kitti Shepherdseyes Dopamin Dopping "Dopi" A1 - A1 L - Maxi
20 Prédli Beatrix Luppa Vadász Ilka "Gyopár" A1 - A1 L - Maxi
21 Román Gabriella Poseidon Elmagic Felicitas "Fédra" A1 - A1 L - Maxi
22 Számfira Eszter Zoé "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
23 Vencz Mercédesz Démon "Démon" A1 - A1 L - Maxi
24 Szabó Márton Bariguard Bungee Jumping "Gee-Gee" A1 - A1 L - Maxi
Futam : A1 1.futam M A A1 M - 2020-09-26 13:50:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Papp Róbert Gulakuti Pöpec "Pöpec" A1 - A1 M - Midi
2 Csapó Csilla Füles "Füles" A1 - A1 M - Midi
3 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke" A1 - A1 M - Midi
4 Muskovits Mónika Skinny "Skinny" A1 - A1 M - Midi
5 Ondrisek Vivien Nardai Hurrikan Pocket Rocket "Maeby" A1 - A1 M - Midi
6 Witt Andrea Süti A1 - A1 M - Midi
7 Keskeny Edina Köves-Bérci Betyár Pille "Pille" A1 - A1 M - Midi
8 Szabó Csilla Susi Nero A1 - A1 M - Midi
9 Végh Cecilia Akina "Akina" A1 - A1 M - Midi
10 Papp Róbert Gulakuti Kleopátra "Olívia" A1 - A1 M - Midi
11 Szilágyi Szófia Henna "Henna" A1 - A1 M - Midi
Futam : A1 1.futam M+ A A1 M+ - 2020-09-26 14:30:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Ács Bettina Beauty of Mátra Melody "Melody" A1 - A1 M+ - M+
2 Weibl Jenő Kesu "Kesu" A1 - A1 M+ - M+
3 Adonyi Vanessza Cheza "Cheza" A1 - A1 M+ - M+
4 Fekete Attila McPotter's Creek's Meteor "Vader" A1 - A1 M+ - M+
Futam : A1 2.futam M+ A A1 M+ - 2020-09-26 14:30:00 Bíró : Korán Csaba Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Ács Bettina Beauty of Mátra Melody "Melody" A1 - A1 M+ - M+
2 Weibl Jenő Kesu "Kesu" A1 - A1 M+ - M+
3 Adonyi Vanessza Cheza "Cheza" A1 - A1 M+ - M+
4 Fekete Attila McPotter's Creek's Meteor "Vader" A1 - A1 M+ - M+
Futam : A1 2.futam S A A1 S - 2020-09-26 14:38:00 Bíró : Korán Csaba Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Kaári Gyöngyi Fickó "Fickó" A1 - A1 S - Mini
2 Győrfi Matild Melánia Jávor Pál Of Brown Spitz "Pajti" A1 - A1 S - Mini
3 Füzi Réka Mázli "Mázli" A1 - A1 S - Mini
4 Hatvani Viktória Zozi "Zozi" A1 - A1 S - Mini
5 Molnár Nikolett Powder Puff Zoey Rainbow Princess "Zoey" A1 - A1 S - Mini
6 Nagy Edina Bridget from beloved Ursula "Bridzsi" A1 - A1 S - Mini
7 Kaári Gyöngyi Nanus Utlagatus Huncut "Huncut" A1 - A1 S - Mini
8 Győrfi Matild Melánia Pepe "Pepe" A1 - A1 S - Mini
Futam : A1 1.futam L A A1 L - 2020-09-26 14:40:00 Bíró : Balogh-Nagy Réka Ring:A
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Szilágyi Szófia Masni "Masni" A1 - A1 L - Maxi
2 Szabó Márton Bariguard Zippo "Zippo" A1 - A1 L - Maxi
3 Almási Zita Buck "Buck" A1 - A1 L - Maxi
4 Budai Katalin Curious Black from Valachian Highlands "Zen" A1 - A1 L - Maxi
5 Erdei-Nagy Orsolya FI Midnight Moon-Vu "Vu" A1 - A1 L - Maxi
6 Farkas Andrea Wanderers of Saint Wendelin Ben "Ben" A1 - A1 L - Maxi
7 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
8 Géczi Balázs Mira "Mira " A1 - A1 L - Maxi
9 Takács Gizella Garde de la Vie Qurasi "Shayni" A1 - A1 L - Maxi
10 Gulyás Gabi Wanderers of Saint Wendelin Belle "Belle" A1 - A1 L - Maxi
11 Homolyai Márta Legendary of Jet Black "Mithos" A1 - A1 L - Maxi
12 Baráth Orsolya "Lujzaa" A1 - A1 L - Maxi
13 Hungler Erzsébet H. Molly "Molly" A1 - A1 L - Maxi
14 Kertész Diána Csudacifra Éles Bicska "Zsömi" A1 - A1 L - Maxi
15 László Csilla Denali From Camilland’s "Menta" A1 - A1 L - Maxi
16 Liliom Barbara Mucius Ibiza "Lucy" A1 - A1 L - Maxi
17 Novák Tamara Perfect Sense England "Neela" A1 - A1 L - Maxi
18 Palyik-Lukács Anett Wixtra Blue On Blue "Sweepy" A1 - A1 L - Maxi
19 Kádár Kitti Shepherdseyes Dopamin Dopping "Dopi" A1 - A1 L - Maxi
20 Prédli Beatrix Luppa Vadász Ilka "Gyopár" A1 - A1 L - Maxi
21 Román Gabriella Poseidon Elmagic Felicitas "Fédra" A1 - A1 L - Maxi
22 Számfira Eszter Zoé "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
23 Vencz Mercédesz Démon "Démon" A1 - A1 L - Maxi
24 Szabó Márton Bariguard Bungee Jumping "Gee-Gee" A1 - A1 L - Maxi