Futam : Open Jumping S J O S - 2019-10-19 08:45:00 Bíró : Stefanie Semkat
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
2 1 Kalóz Noémi Sunny "Sunny" A1 - A1 S - Mini
3 2 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
4 3 Pataki Mónika Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
5 3 Gózné Szabó Orsolya Maya "Maya" A2 - A2 S - Mini
6 4 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 4 Wéber Krisztina Nils Holgersson von Morosso "Nils" A2 - A2 S - Mini
8 5 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
9 5 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
10 6 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
11 7 Varga Éva Barbaranti's Fleurie "Fleurie" A3 - A3 S - Mini
12 7 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A3 - A3 S - Mini
13 8 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
14 8 Vékony Hajnalka Mystic Moonlight Bi Black Versace "Logan" A1 - A1 S - Mini
15 9 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A3 - A3 S - Mini
16 9 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
17 10 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A3 - A3 S - Mini
18 10 Zsidi Gergő Lara "Lara" A3 - A3 S - Mini
19 11 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
20 12 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A3 - A3 S - Mini
21 13 Acsády Krisztina Drystream Black Ízisz "Rege" A3 - A3 S - Mini
22 14 Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
23 16 Kovácsné Gulyás Linda Szöszmösz "Szöszi" A1 - A1 S - Mini
24 19 Kovácsné Szabó Györgyi Palamenti Black Maya "Maya" A1 - A1 S - Mini
25 20 Kundler Anita Emma "Emma" A2 - A2 S - Mini
26 21 Kuti Péter Prince of Sunlight Daring Blue "Nico" A2 - A2 S - Mini
27 23 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A2 - A2 S - Mini
28 24 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A3 - A3 S - Mini
29 26 Molnár Nikolett Powder Puff Zoey Rainbow Princess "Zoey" A1 - A1 S - Mini
30 27 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
31 28 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
32 29 Péntek Olivia Töpörtyű "Töpi" A3 - A3 S - Mini
33 30 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
34 31 Tálas Andrea Bán-Boncida Blanka "Blanka" A1 - A1 S - Mini
35 32 Weibl Jenő Rocky "Rocky" A1 - A1 S - Mini
36 34 Vencz Mercédesz Suzy "Suzy" A2 - A2 S - Mini
Futam : Open Jumping M J O M - 2019-10-19 09:15:00 Bíró : Stefanie Semkat
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 10 Kaszás Vera Kolon-Tó Széli Vadász Zuzmó "Zuzmó" A2 - A2 M - Midi
2 11 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
3 12 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
4 13 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
5 14 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
6 15 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
7 16 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
8 17 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
9 18 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
10 19 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
11 20 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
12 21 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
13 42 Csenki Vivien Csodavirág Örzse Mendy "Mendy" A1 - A1 M - Midi
14 43 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A3 - A3 M - Midi
15 44 Fekete Gábor Toboz "Toboz" A3 - A3 M - Midi
16 46 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A3 - A3 M - Midi
17 47 Vida Noémi Smart Cocker Amigo "Brady" A3 - A3 M - Midi
18 50 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
19 51 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
20 54 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
21 57 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
22 58 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
23 59 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
24 60 Szépfalusi Noémi Zengő "Zengő" A2 - A2 M - Midi
25 61 Kundler Anita Mira "Mira" A3 - A3 M - Midi
26 62 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
27 63 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A3 - A3 M - Midi
28 64 Dávid Enikő Norbu of Kari Tibetian Shine "Boo" A2 - A2 M - Midi
29 65 Noficzer Eszter Turbó "Turbó" A3 - A3 M - Midi
30 67 Korcz Nikolett Tockins of Beauty and Beast "Csió" A1 - A1 M - Midi
31 68 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A2 - A2 M - Midi
32 69 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
33 70 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A3 - A3 M - Midi
34 71 László Réka Happy Shepherds Tango "Tangó" A1 - A1 M - Midi
35 72 Muskovits Mónika Skinny "Skinny" A1 - A1 M - Midi
36 73 Róth Ágnes Csunyatelepi Pillangó "Böbe" A2 - A2 M - Midi
37 74 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
38 75 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A3 - A3 M - Midi
39 76 László Zsombor Happy Shepherds Arkansas "Ark" A1 - A1 M - Midi
40 78 Végh Cecilia Joker "Joker" A2 - A2 M - Midi
41 79 Szellár-Gátszegi Hajnalka ZORA "ZORA" A2 - A2 M - Midi
42 81 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A3 - A3 M - Midi
43 82 Vicze Fanni Numa "Numa" A3 - A3 M - Midi
44 83 Szabó Andrea Csilla Veresi Akácos Gemenc "Sió" A2 - A2 M - Midi
45 84 Szépfalusi Noémi Piszke "Piszke" A1 - A1 M - Midi
46 85 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
47 86 Reményi Lili Pattogó Parázs Cuki "Hédi" A3 - A3 M - Midi
48 88 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
49 89 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A3 - A3 M - Midi
50 90 Zöld Lajosné Ménesvölgyi Timur Csuri "Csuri" A2 - A2 M - Midi
51 92 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A3 - A3 M - Midi
52 93 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
53 94 Reinhartzné Kata Bigi "Bigi" A3 - A3 M - Midi
54 95 Bacsa Nóra Titoktudó Durák "Durák" A1 - A1 M - Midi
Futam : Open Jumping M+ J O M+ - 2019-10-19 10:55:00 Bíró : Stefanie Semkat
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 M+ - M+
2 25 dr. Landauer Krisztina Nyírségfia Pakli "Pakli" A3 - A3 M+ - M+
3 26 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A2 - A2 M+ - M+
4 27 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
5 28 Tamás Daniella Orsolya Füge "Füge" A3 - A3 M+ - M+
6 29 Róth Ágnes Góbételki Eszes Derelye "Tádi" A1 - A1 M+ - M+
7 100 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 M+ - M+
8 101 Dr. Szép Beáta Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 M+ - M+
9 102 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A3 - A3 M+ - M+
10 108 Ember Katalin Irhaberki Páratlan Jóság "Jojó" A2 - A2 M+ - M+
11 109 Csorba Eszter Rozi "Rozi" A2 - A2 M+ - M+
12 110 Vágó Zoltán Need for Speed Black Chevers "Sam" A3 - A3 M+ - M+
13 111 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A2 - A2 M+ - M+
14 112 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A1 - A1 M+ - M+
Futam : Open Jumping L J O L - 2019-10-19 11:05:00 Bíró : Stefanie Semkat
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
2 31 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
3 32 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
4 33 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World is Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
5 34 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
6 35 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
7 36 Benedek Viktória Naty "Naty" A3 - A3 L - Maxi
8 37 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
9 38 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
10 39 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
11 40 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
12 41 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
13 42 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
14 43 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
15 44 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
16 45 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
17 46 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A3 - A3 L - Maxi
18 47 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
19 48 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
20 49 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
21 50 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
22 113 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" A1 - A1 L - Maxi
23 114 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
24 115 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
25 116 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
26 117 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A3 - A3 L - Maxi
27 118 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
28 119 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
29 120 Kulisity Petra Mawlch Dara "Dara" A1 - A1 L - Maxi
30 121 Eifert Anna Holman’s Nebraska "Neb" A2 - A2 L - Maxi
31 122 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
32 123 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
33 124 Csúcs Bernadett Babóca "Babóca" A2 - A2 L - Maxi
34 127 Czeróczki Mónika Dynamic Drive Zea "NesQuick" A1 - A1 L - Maxi
35 128 Csapó Roland Perfect Sense Double Trouble "Digit" A1 - A1 L - Maxi
36 129 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
37 131 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
38 132 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A3 - A3 L - Maxi
39 133 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
40 135 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
41 136 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
42 137 Farkas Andrea Wanderers of Saint Wendelin Ben "Ben" A1 - A1 L - Maxi
43 138 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
44 139 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
45 141 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
46 142 Kovács Emese Dangerous Love Rebell Represent "Nova " A1 - A1 L - Maxi
47 143 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
48 144 Fazekas Ágnes Zimantra "Tra" A1 - A1 L - Maxi
49 146 Géczi Balázs Mira "Mira " A1 - A1 L - Maxi
50 147 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 L - Maxi
51 151 Homolyai Márta Legendary of Jet Black "Mithos" A1 - A1 L - Maxi
52 154 Acsády Krisztina Arvendell Blaze "Elza" A1 - A1 L - Maxi
53 156 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
54 157 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A3 - A3 L - Maxi
55 158 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A2 - A2 L - Maxi
56 159 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A3 - A3 L - Maxi
57 161 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
58 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
59 163 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
60 164 Kővári-Horváth Ágnes Bariguard Fire-Dragon "Guru" A2 - A2 L - Maxi
61 165 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A3 - A3 L - Maxi
62 166 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
63 169 Lovró Szilvia Demi z Halmova dvora "Demi" A1 - A1 L - Maxi
64 170 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
65 171 Matula László Future Hope Don't Stop Doris "Doris" A2 - A2 L - Maxi
66 172 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
67 173 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
68 174 Mezei Dalma Chilly Wind of Real Shepherds "Menta" A2 - A2 L - Maxi
69 175 Molnár Adrienn Lucky Summer Spumante "ASTI" A1 - A1 L - Maxi
70 177 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A3 - A3 L - Maxi
71 178 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
72 179 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
73 180 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
74 181 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
75 183 Polonyi Melinda Legendary Stardust Happy "Polka" A2 - A2 L - Maxi
76 184 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
77 185 Román Gabriella Poseidon Elmagic Felicitas "Fédra" A1 - A1 L - Maxi
78 186 Ruzsa Emese Baltazár "Baltazár" A2 - A2 L - Maxi
79 187 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
80 188 Stummer Máté Abira Zathara "Abira" A1 - A1 L - Maxi
81 189 Schubert Veronika Odi "Odi" A1 - A1 L - Maxi
82 190 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
83 191 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
84 193 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
85 195 Szőr Vivien Flower of Old Hill Never Enough "Colin" A1 - A1 L - Maxi
86 197 Takács Bálint Sheila "Shila" A1 - A1 L - Maxi
87 198 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A3 - A3 L - Maxi
88 199 Traj Tamas Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
89 201 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
90 202 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A3 - A3 L - Maxi
91 203 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
92 204 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
93 206 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A2 - A2 L - Maxi
94 207 Vizi Dóra Darwin "Darwin" A1 - A1 L - Maxi
95 208 Németh Viktória Katalin Stalwart Black Queen Akina "Aygo" A1 - A1 L - Maxi
Futam : Open Agility S A O S - 2019-10-19 13:35:00 Bíró : Juhászné Szoboszlay Erika
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
2 1 Kalóz Noémi Sunny "Sunny" A1 - A1 S - Mini
3 2 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
4 3 Pataki Mónika Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
5 3 Gózné Szabó Orsolya Maya "Maya" A2 - A2 S - Mini
6 4 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
7 4 Wéber Krisztina Nils Holgersson von Morosso "Nils" A2 - A2 S - Mini
8 5 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
9 5 Süvöltős Péter Apollo "Apollo" A3 - A3 S - Mini
10 6 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
11 7 Varga Éva Barbaranti's Fleurie "Fleurie" A3 - A3 S - Mini
12 7 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A3 - A3 S - Mini
13 8 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
14 8 Vékony Hajnalka Mystic Moonlight Bi Black Versace "Logan" A1 - A1 S - Mini
15 9 Káli Anita Limit Blue of Sprightliness "Limit" A3 - A3 S - Mini
16 9 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
17 10 Kerékgyártó Anna Csöpi "Csöpi" A3 - A3 S - Mini
18 11 Korcz Nikolett Csöppnyi Sheltie Athéné "Panna" A3 - A3 S - Mini
19 12 Heincinger Lilla Tücsök McQueen "Tücsök" A3 - A3 S - Mini
20 13 Acsády Krisztina Drystream Black Ízisz "Rege" A3 - A3 S - Mini
21 14 Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 - A3 S - Mini
22 16 Kovácsné Gulyás Linda Szöszmösz "Szöszi" A1 - A1 S - Mini
23 19 Kovácsné Szabó Györgyi Palamenti Black Maya "Maya" A1 - A1 S - Mini
24 20 Kundler Anita Emma "Emma" A2 - A2 S - Mini
25 21 Kuti Péter Prince of Sunlight Daring Blue "Nico" A2 - A2 S - Mini
26 23 Kovács Ágnes Persy Slovakia Lutra "Mani" A2 - A2 S - Mini
27 24 Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A3 - A3 S - Mini
28 26 Molnár Nikolett Powder Puff Zoey Rainbow Princess "Zoey" A1 - A1 S - Mini
29 27 Papp Rita Flyland My Meteor "Riga" A3 - A3 S - Mini
30 28 Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 - A3 S - Mini
31 29 Péntek Olivia Töpörtyű "Töpi" A3 - A3 S - Mini
32 30 Süvöltős Péter Loreene Gräfin von Burg Wildenstein "Efi" A1 - A1 S - Mini
33 31 Tálas Andrea Bán-Boncida Blanka "Blanka" A1 - A1 S - Mini
34 32 Weibl Jenő Rocky "Rocky" A1 - A1 S - Mini
35 34 Vencz Mercédesz Suzy "Suzy" A2 - A2 S - Mini
Futam : Open Agility M A O M - 2019-10-19 14:15:00 Bíró : Juhászné Szoboszlay Erika
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 10 Kaszás Vera Kolon-Tó Széli Vadász Zuzmó "Zuzmó" A2 - A2 M - Midi
2 11 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
3 12 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
4 13 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
5 14 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
6 15 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
7 16 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
8 17 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
9 18 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
10 19 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
11 20 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
12 21 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
13 42 Csenki Vivien Csodavirág Örzse Mendy "Mendy" A1 - A1 M - Midi
14 43 Daróczi Orsi Espresso Piccolo Harisson "JAXX" A3 - A3 M - Midi
15 44 Fekete Gábor Toboz "Toboz" A3 - A3 M - Midi
16 46 Ficzere Csenge Köves-bérci Betyár Ötletes Rozi "Rozi" A3 - A3 M - Midi
17 47 Vida Noémi Smart Cocker Amigo "Brady" A3 - A3 M - Midi
18 50 Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 - A2 M - Midi
19 51 Bartha Zsófia Bogár "Bogár" A3 - A3 M - Midi
20 54 Szabó Adrienne Fernando from Golden Regia "Nando" A3 - A3 M - Midi
21 57 Tóth Vivien Mixi "Mixi" A2 - A2 M - Midi
22 58 Keskeny Edina Köves-bérci Betyár Ejha "Mese" A3 - A3 M - Midi
23 59 Kiss Gábor Köves-Bérci Betyár Lepke "Lepke " A1 - A1 M - Midi
24 60 Szépfalusi Noémi Zengő "Zengő" A2 - A2 M - Midi
25 61 Kundler Anita Mira "Mira" A3 - A3 M - Midi
26 62 Fodor Csilla Pallisters Cosmopolitan "Fény" A3 - A3 M - Midi
27 63 Lenner Karolina Csipisz "Csipisz" A3 - A3 M - Midi
28 64 Dávid Enikő Norbu of Kari Tibetian Shine "Boo" A2 - A2 M - Midi
29 65 Noficzer Eszter Turbó "Turbó" A3 - A3 M - Midi
30 67 Korcz Nikolett Tockins of Beauty and Beast "Csió" A1 - A1 M - Midi
31 68 Marosi Melinda Power of Darkness Xena "Khaleesi" A2 - A2 M - Midi
32 69 Rácz Beáta Tréfi "Tréfi" A3 - A3 M - Midi
33 70 Mózsa Gyöngyvér TEO "TEO" A3 - A3 M - Midi
34 71 László Réka Happy Shepherds Tango "Tangó" A1 - A1 M - Midi
35 72 Muskovits Mónika Skinny "Skinny" A1 - A1 M - Midi
36 73 Róth Ágnes Csunyatelepi Pillangó "Böbe" A2 - A2 M - Midi
37 74 Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 - A3 M - Midi
38 75 Szakál Evelin Whirlwind Sasha Regenfield "Sasha" A3 - A3 M - Midi
39 76 László Zsombor Happy Shepherds Arkansas "Ark" A1 - A1 M - Midi
40 78 Végh Cecilia Joker "Joker" A2 - A2 M - Midi
41 79 Szellár-Gátszegi Hajnalka ZORA "ZORA" A2 - A2 M - Midi
42 81 Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A3 - A3 M - Midi
43 82 Vicze Fanni Numa "Numa" A3 - A3 M - Midi
44 83 Szabó Andrea Csilla Veresi Akácos Gemenc "Sió" A2 - A2 M - Midi
45 84 Szépfalusi Noémi Piszke "Piszke" A1 - A1 M - Midi
46 85 Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 - A3 M - Midi
47 86 Reményi Lili Pattogó Parázs Cuki "Hédi" A3 - A3 M - Midi
48 88 Szappanos Petra Dakar Driver Harisson "Dakar" A3 - A3 M - Midi
49 89 Tálasi Zsófi Ménesvölgyi Vitéz "Vitéz" A3 - A3 M - Midi
50 90 Zöld Lajosné Ménesvölgyi Timur Csuri "Csuri" A2 - A2 M - Midi
51 92 Varga Rita Glorious Amulets Balerina Butterfly "Audrey" A3 - A3 M - Midi
52 93 Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A3 - A3 M - Midi
53 94 Reinhartzné Kata Bigi "Bigi" A3 - A3 M - Midi
54 95 Bacsa Nóra Titoktudó Durák "Durák" A1 - A1 M - Midi
Futam : Open Agility M+ A O M+ - 2019-10-19 15:55:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 Fazekas Ágnes Terreur-Masquée Celestina "Barrique" A3 - A3 M+ - M+
2 25 dr. Landauer Krisztina Nyírségfia Pakli "Pakli" A3 - A3 M+ - M+
3 26 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A2 - A2 M+ - M+
4 27 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
5 28 Tamás Daniella Orsolya Füge "Füge" A3 - A3 M+ - M+
6 29 Róth Ágnes Góbételki Eszes Derelye "Tádi" A1 - A1 M+ - M+
7 100 Czukor Kinga Panka "Panka" A3 - A3 M+ - M+
8 101 Dr. Szép Beáta Szélvigyázó-Garabonciás Iszkiri "Iszkiri" A3 - A3 M+ - M+
9 102 dr. Kovács Eszter Judit Blessed Borders Keely "Tep" A3 - A3 M+ - M+
10 108 Ember Katalin Irhaberki Páratlan Jóság "Jojó" A2 - A2 M+ - M+
11 109 Csorba Eszter Rozi "Rozi" A2 - A2 M+ - M+
12 110 Vágó Zoltán Need for Speed Black Chevers "Sam" A3 - A3 M+ - M+
13 111 Noficzer Eszter Future Hope Curry "Fly" A2 - A2 M+ - M+
14 112 Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" A1 - A1 M+ - M+
Futam : Open Agility L A O L - 2019-10-19 16:10:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
2 31 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
3 32 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
4 33 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World is Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
5 34 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
6 35 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
7 36 Benedek Viktória Naty "Naty" A3 - A3 L - Maxi
8 37 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
9 38 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
10 39 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
11 40 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
12 41 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
13 42 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
14 43 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
15 44 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
16 45 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
17 46 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A3 - A3 L - Maxi
18 47 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
19 48 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
20 49 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
21 50 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi
22 113 Baki Ingrid Future Hope Easy Run "Aiden" A1 - A1 L - Maxi
23 114 Káli Anita Poseidon Elfmagic Especial Cube "Cube" A3 - A3 L - Maxi
24 115 Kovács Ágnes Szélvigyázó-Garabonciás Hantás "Lolka" A3 - A3 L - Maxi
25 116 Sallay Zsófia Lexgryfe Ríra "Ríra" A3 - A3 L - Maxi
26 117 Bihari-Vikor Veronika Extraordinary at Brainiac Borders "Duncan" A3 - A3 L - Maxi
27 118 Biro Zsofi Köves-Bérci Betyár Falat "Kaija" A3 - A3 L - Maxi
28 119 Juhász Gábor Chicago Von Malihattan "Keen" A3 - A3 L - Maxi
29 120 Kulisity Petra Mawlch Dara "Dara" A1 - A1 L - Maxi
30 121 Eifert Anna Holman’s Nebraska "Neb" A2 - A2 L - Maxi
31 122 Nagy Veronika Blessed Borders Master Piece "Elf" A3 - A3 L - Maxi
32 123 Naggyőr Dalma Vital Balance Amazon "Pille" A3 - A3 L - Maxi
33 124 Csúcs Bernadett Babóca "Babóca" A2 - A2 L - Maxi
34 127 Czeróczki Mónika Dynamic Drive Zea "NesQuick" A1 - A1 L - Maxi
35 128 Csapó Roland Perfect Sense Double Trouble "Digit" A1 - A1 L - Maxi
36 129 Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 - A2 L - Maxi
37 131 Dr. Csanálosi Enikő Poseidon Elfmagic First Phoenix "First Phoenix" A1 - A1 L - Maxi
38 132 Dr. Szép Beáta Irhaberki Oskola "Tisza" A3 - A3 L - Maxi
39 133 Tálas Andrea Wixtra Twilight Princess "Arya" A2 - A2 L - Maxi
40 135 Csík Ildikó Alíz "Alíz" A3 - A3 L - Maxi
41 136 Németh Viktória Katalin Kab-Hegyi Jessi "Missy" A3 - A3 L - Maxi
42 137 Farkas Andrea Wanderers of Saint Wendelin Ben "Ben" A1 - A1 L - Maxi
43 138 Fazekas Emese Bordermania Fairy Oak "Pippa" A3 - A3 L - Maxi
44 139 Ferencsak Timea Toberoi Tagus "Elina" A3 - A3 L - Maxi
45 141 Ádám-Bökényi Bernadett Bellamie aus dem Bergischen "Mí" A2 - A2 L - Maxi
46 142 Kovács Emese Dangerous Love Rebell Represent "Nova " A1 - A1 L - Maxi
47 143 Florea Daniel Dynamic Drive Zip "Zip" A1 - A1 L - Maxi
48 144 Fazekas Ágnes Zimantra "Tra" A1 - A1 L - Maxi
49 146 Géczi Balázs Mira "Mira " A1 - A1 L - Maxi
50 147 Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 - A3 L - Maxi
51 151 Homolyai Márta Legendary of Jet Black "Mithos" A1 - A1 L - Maxi
52 154 Acsády Krisztina Arvendell Blaze "Elza" A1 - A1 L - Maxi
53 156 Híves Dorottya Wixtra The Wind Waker "Rhiannon" A3 - A3 L - Maxi
54 157 Kertész Csilla Tasli "Tasli" A3 - A3 L - Maxi
55 158 Tóth Ágnes Fire Inspired Smouldering Sunset "Sun" A2 - A2 L - Maxi
56 159 Komódi Attila Poseidon Elfmagic Envee "Envee" A3 - A3 L - Maxi
57 161 Kovács Emese Tabu "Tabu" A3 - A3 L - Maxi
58 162 Homolya Ildikó Szélvigyázó-Garabonciás-Hagyma "Hagyma" A3 - A3 L - Maxi
59 163 Nagy Dalma Beam Jim Bohemia Grant "Mabon" A3 - A3 L - Maxi
60 164 Kővári-Horváth Ágnes Bariguard Fire-Dragon "Guru" A2 - A2 L - Maxi
61 165 Ádám József Áfonya of the Sporty Heroes "Áfi" A3 - A3 L - Maxi
62 166 Németh Anna Lila Con Maige "Lana" A3 - A3 L - Maxi
63 169 Lovró Szilvia Demi z Halmova dvora "Demi" A1 - A1 L - Maxi
64 170 Kiss Anna Noonbarra Elmo "Elmo" A3 - A3 L - Maxi
65 171 Matula László Future Hope Don't Stop Doris "Doris" A2 - A2 L - Maxi
66 172 Hancs Hanna Bariguard Firebird "Zoé" A1 - A1 L - Maxi
67 173 Lukács Hella Shelley "Shelley" A3 - A3 L - Maxi
68 174 Mezei Dalma Chilly Wind of Real Shepherds "Menta" A2 - A2 L - Maxi
69 175 Molnár Adrienn Lucky Summer Spumante "ASTI" A1 - A1 L - Maxi
70 177 Kovács László Dózsafalvi Alíz "Ziva" A3 - A3 L - Maxi
71 178 Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A3 - A3 L - Maxi
72 179 Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 - A3 L - Maxi
73 180 Németh Viktória Legendary Stardust DeeJay "DeeJay" A1 - A1 L - Maxi
74 181 Németh Viktória Katalin Yoko "Yoko" A2 - A2 L - Maxi
75 183 Polonyi Melinda Legendary Stardust Happy "Polka" A2 - A2 L - Maxi
76 184 Vida Noémi Tata-Várudvari Égies "Menta" A3 - A3 L - Maxi
77 185 Román Gabriella Poseidon Elmagic Felicitas "Fédra" A1 - A1 L - Maxi
78 186 Ruzsa Emese Baltazár "Baltazár" A2 - A2 L - Maxi
79 187 Kovács Krisztina Nico "Nico" A3 - A3 L - Maxi
80 188 Stummer Máté Abira Zathara "Abira" A1 - A1 L - Maxi
81 189 Schubert Veronika Odi "Odi" A1 - A1 L - Maxi
82 190 Sipka Marianna Garde Royal Shíva "Kety" A1 - A1 L - Maxi
83 191 Somogyvári Márta Poseidon Elfmagic Cyclone "Rhea" A3 - A3 L - Maxi
84 193 Horváth-Tóth Boglárka Dynamic Drive Icon "Eywa" A3 - A3 L - Maxi
85 195 Szőr Vivien Flower of Old Hill Never Enough "Colin" A1 - A1 L - Maxi
86 197 Takács Bálint Sheila "Shila" A1 - A1 L - Maxi
87 198 Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A3 - A3 L - Maxi
88 199 Traj Tamas Riu "Riu" A3 - A3 L - Maxi
89 201 Tóth Andrea Kelly "Kelly" A2 - A2 L - Maxi
90 202 Szilágyi Anita Infinity Light Live By Heart "Tengo" A3 - A3 L - Maxi
91 203 Ádám-Bökényi Bernadett Choose Ferencik "Osis" A3 - A3 L - Maxi
92 204 Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A2 - A2 L - Maxi
93 206 Verseczki Vivien Adventure Story Border Black "Nico" A2 - A2 L - Maxi
94 207 Vizi Dóra Darwin "Darwin" A1 - A1 L - Maxi
95 208 Németh Viktória Katalin Stalwart Black Queen Akina "Aygo" A1 - A1 L - Maxi
Futam : Finálé S A O S - 2019-10-20 14:00:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 1 Farkas Katalin Powder Puff Kleo My Mystic Love "Kleo" A3 - A3 S - Mini
2 2 Tóth Vivien Diamond Starlight Daisy "Kelsi" A3 - A3 S - Mini
3 3 Pataki Mónika Spiky "Spiky" A3 - A3 S - Mini
4 4 Varga Éva Geronimo from Golden Regia "Gerka" A3 - A3 S - Mini
5 5 Biro Zsofi Crispy Cookie Cassovia Sunshine "Scilla" A3 - A3 S - Mini
6 6 Urbán Judit Elfy Black of Sprightliness "Cinke" A3 - A3 S - Mini
7 7 Naggyőr Dalma Rolex in blue of Summergarden "Welle" A3 - A3 S - Mini
8 8 László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 - A3 S - Mini
9 9 László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 - A3 S - Mini
10 10 Zsidi Gergő Lara "Lara" A3 - A3 S - Mini
Futam : Finálé M A O M - 2019-10-20 14:30:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 10 Kaszás Vera Kolon-Tó Széli Vadász Zuzmó "Zuzmó" A2 - A2 M - Midi
2 11 Bögre András Luca "Luca" A3 - A3 M - Midi
3 12 Havasi Zsolt Bogi "Bogi" A3 - A3 M - Midi
4 13 Bacsur Petra Ademaro of Seven Flames "Süti" A3 - A3 M - Midi
5 14 Burján Árpád Angyali Annie Lime "Pötty" A3 - A3 M - Midi
6 15 Szabó Adrienne Béta's Hurricane Becca "Becca" A3 - A3 M - Midi
7 16 Tóth Vivien Béta's Hurricane Balance "Ensley" A3 - A3 M - Midi
8 17 Tompa Krisztina Ico "Ico" A3 - A3 M - Midi
9 18 Fábián Mariann Freyja "Freyja" A3 - A3 M - Midi
10 19 Pirity Árpád Devil Black of Sprightliness "Demo" A3 - A3 M - Midi
11 20 Fodor Lili Gulakuti Lóca "Panka" A3 - A3 M - Midi
12 21 Jäckl Anikó Questcock Baylee "Baylee" A3 - A3 M - Midi
Futam : Finálé M+ A O M+ - 2019-10-20 15:00:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 25 dr. Landauer Krisztina Nyírségfia Pakli "Pakli" A3 - A3 M+ - M+
2 26 Kovács Zsuzsanna Hédi "Hédi" A2 - A2 M+ - M+
3 27 Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 - A3 M+ - M+
4 28 Tamás Daniella Orsolya Füge "Füge" A3 - A3 M+ - M+
5 29 Róth Ágnes Góbételki Eszes Derelye "Tádi" A1 - A1 M+ - M+
Futam : Finálé L A O L - 2019-10-20 15:15:00 Bíró :
Indulási sorrend Start szám Felvezető Kutya Osztály Méret
1 30 Bögre András Pitta "Pitta" A3 - A3 L - Maxi
2 31 Hámori Péter Füli "Füli" A3 - A3 L - Maxi
3 32 Szokol Lilla Perfect Sense Cranberry "Cassidy" A3 - A3 L - Maxi
4 33 Kárpáti Dalma Fire Inspired The World is Mine "Yelle" A2 - A2 L - Maxi
5 34 Osskó Krisztina Steinhart Stella "Debi" A3 - A3 L - Maxi
6 35 Hancs Hanna Napóleon "Napóleon" A3 - A3 L - Maxi
7 36 Benedek Viktória Naty "Naty" A3 - A3 L - Maxi
8 37 Veizer Andrea Mi Sombra's It's My Morning Star "Grit" A3 - A3 L - Maxi
9 38 Lapu Tamás Giya Black Runaway's de la Terre Sauvage "Perla" A3 - A3 L - Maxi
10 39 Zana Szilvia Highland Breezes Diamond Rose "Zora" A3 - A3 L - Maxi
11 40 Fodor Lili Visszhang Damil "Damil" A3 - A3 L - Maxi
12 41 Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 - A3 L - Maxi
13 42 Herendy Veronika Haru of Austrian Starlight "Haru" A3 - A3 L - Maxi
14 43 Jelinek Zita Unique Gulden Land "Jyl" A3 - A3 L - Maxi
15 44 Csermely Gábor Ussona Bohemia Alké "Corti" A3 - A3 L - Maxi
16 45 Káli Anita Nirvana at Wendigos Wind "Nash" A3 - A3 L - Maxi
17 46 Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A3 - A3 L - Maxi
18 47 Szilágyi Anita Ebony Nose Afrodita "Dita" A3 - A3 L - Maxi
19 48 Both Eszter C'est la Vie of Lightningborder "Vie" A3 - A3 L - Maxi
20 49 Füzi Júlia Lucky Summer TNT Cinnamon "Tig" A3 - A3 L - Maxi
21 50 Tóth Ágnes Lucky Summer Z' Hot Lava "Lava" A3 - A3 L - Maxi