St. Felvezető Kutya Futam Hely Öh. M. Idő H. Megt. Ih. S.
Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 jumping(02) L
Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" Finálé(02) L
Bakos Zoltán Bözsi "Bözsi" A3 agility(02) L
Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 Agility L
Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 jumping(02) L
Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" Finálé(02) L
Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 Jumping(01) L
Bokor Aranka MÁZLI "MÁZLI" A3 agility(02) L
Csiszár László Viktor Árkosligeti Kócos Konkoly "Koni" A1 jumping M+
Csiszár László Viktor Árkosligeti Kócos Konkoly "Koni" Finálé(02) M+
Csiszár László Viktor Árkosligeti Kócos Konkoly "Koni" A1 agility M+
Csiszár László Viktor Árkosligeti Kócos Konkoly "Koni" Open agility(A1-A2)(02) M+
Csiszár László Viktor Nyírségfia Vargánya "Vari" A1 jumping L
Csiszár László Viktor Nyírségfia Vargánya "Vari" Finálé(02) L
Csiszár László Viktor Nyírségfia Vargánya "Vari" Open agility(A1-A2)(02) L
Czukor Kinga Panka "Panka" A3 Agility L
Czukor Kinga Panka "Panka" A3 jumping(02) L
Czukor Kinga Panka "Panka" Finálé(02) L
Czukor Kinga Panka "Panka" A3 Jumping(01) L
Czukor Kinga Panka "Panka" A3 agility(02) L
Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 Agility S
Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 jumping(02) S
Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" Finálé(02) S
Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 Jumping(01) S
Dr. Hajagos-Tóth Judit Blueberry Of Black Police Angel's Star "Muffin" A3 agility(02) S
Gáti Katalin Mia "Mia" A3 Agility M
Gáti Katalin Mia "Mia" A3 jumping(02) M
Gáti Katalin Mia "Mia" Finálé(02) M
Gáti Katalin Mia "Mia" A3 Jumping(01) M
Gáti Katalin Mia "Mia" A3 agility(02) M
Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2-Veterán-Hobby agility M
Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" A2 Veterán-Hobby jumping(02) M
Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" Finálé(02) M
Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" Open Jumping(A1-A2)(01) M
Gáti Katalin NAGYIREGI TIESTO "THEO" Open agility(A1-A2)(02) M
Györe Laura Lola "Lola" A1 agility S
Györe Laura Lola "Lola" Open Jumping(A1-A2)(01) S
Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" A2 Veterán-Hobby jumping(02) L
Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" Finálé(02) L
Holti Krisztina Firework Hill Be Like Onix "Onix" Open agility(A1-A2)(02) L
Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2-Veterán-Hobby agility L
Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" A2 Veterán-Hobby jumping(02) L
Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" Finálé(02) L
Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Homolyai Márta Jetta Bergerac de Hu "Jetta" Open agility(A1-A2)(02) L
Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 Agility L
Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 jumping(02) L
Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" Finálé(02) L
Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 Jumping(01) L
Jakab Erika Wixtra Bonfire Heart "Nita" A3 agility(02) L
Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 Agility M
Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 jumping(02) M
Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" Finálé(02) M
Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 Jumping(01) M
Jana Polakova Felicita Vero dai Muratori "Chita" A3 agility(02) M
Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A2-Veterán-Hobby agility M
Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" A2 Veterán-Hobby jumping(02) M
Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" Finálé(02) M
Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" Open Jumping(A1-A2)(01) M
Kákonyi Gabriella Crazy Treasure Cola "Cola" Open agility(A1-A2)(02) M
Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 agility L
Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" A1 jumping L
Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" Finálé(02) L
Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Kertész Csilla Gulakuti Útonálló "Roger-Zápor" Open agility(A1-A2)(02) L
Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2-Veterán-Hobby agility L
Kertész Csilla Tasli "Tasli" A2 Veterán-Hobby jumping(02) L
Kertész Csilla Tasli "Tasli" Finálé(02) L
Kertész Csilla Tasli "Tasli" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Kertész Csilla Tasli "Tasli" Open agility(A1-A2)(02) L
Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 agility L
Kopácsi Katalin Nana "Nana" A1 jumping L
Kopácsi Katalin Nana "Nana" Finálé(02) L
Kopácsi Katalin Nana "Nana" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Kopácsi Katalin Nana "Nana" Open agility(A1-A2)(02) L
László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 Agility S
László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 jumping(02) S
László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" Finálé(02) S
László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 Jumping(01) S
László Réka Prince of Sunlight X'Lyn "Lyn" A3 agility(02) S
László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 Agility S
László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 jumping(02) S
László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" Finálé(02) S
László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 Jumping(01) S
László Zsombor Honeybee at Small Swan "Kass" A3 agility(02) S
Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 Agility M
Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 jumping(02) M
Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" Finálé(02) M
Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 Jumping(01) M
Maros Gergely Happy Shepherds Dance "Dance" A3 agility(02) M
Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2-Veterán-Hobby agility S
Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" A2 Veterán-Hobby jumping(02) S
Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" Finálé(02) S
Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" Open Jumping(A1-A2)(01) S
Marton Márta Figaro Sun Di Rabozi "Sunny" Open agility(A1-A2)(02) S
Molnár Tibor Dorka A3 Agility S
Molnár Tibor Dorka A3 jumping(02) S
Molnár Tibor Dorka Finálé(02) S
Molnár Tibor Dorka A3 Jumping(01) S
Molnár Tibor Dorka A3 agility(02) S
Orbán Ágnes Nico "Nico" A2-Veterán-Hobby agility SMM+L
Orbán Ágnes Nico "Nico" A2-Veterán-Hobby agility M
Orbán Ágnes Nico "Nico" A2 Veterán-Hobby jumping(02) SMM+L
Orbán Ágnes Nico "Nico" A2 Veterán-Hobby jumping(02) M
Orbán Ágnes Nico "Nico" Open agility(A1-A2)(02) SMM+L
Orbán Ágnes Nico "Nico" Open Jumping(A1-A2)(01) SMM+L
Orbán Ágnes Nico "Nico" Open Jumping(A1-A2)(01) M
Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 agility M
Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" A1 jumping M
Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" Finálé(02) M
Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" Open Jumping(A1-A2)(01) M
Orbán Ágnes Golden Heart Sparks of the Tempest "Pötty" Open agility(A1-A2)(02) M
Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 jumping(02) L
Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" Finálé(02) L
Pataki Natália Ingardia Vitessa "Vini" A3 agility(02) L
Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" A2-Veterán-Hobby agility M
Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" A2 Veterán-Hobby jumping(02) M
Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" Finálé(02) M
Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" Open Jumping(A1-A2)(01) M
Pergelné Szűcs Eszter Foltos "Foltos" Open agility(A1-A2)(02) M
Pethes Tiborné Nody "Nody" A1 agility L
Pethes Tiborné Nody "Nody" A1 jumping L
Pethes Tiborné Nody "Nody" Finálé(02) L
Pethes Tiborné Nody "Nody" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Pethes Tiborné Nody "Nody" Open agility(A1-A2)(02) L
Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2-Veterán-Hobby agility M
Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" A2 Veterán-Hobby jumping(02) M
Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" Finálé(02) M
Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" Open Jumping(A1-A2)(01) M
Pirity Árpád Lion Blue of Sprightliness "Leon" Open agility(A1-A2)(02) M
Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2-Veterán-Hobby agility L
Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" A2 Veterán-Hobby jumping(02) L
Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" Finálé(02) L
Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Rády Rebeka Fire Inspired Amazing "Mius" Open agility(A1-A2)(02) L
Sájer András Niga "Niga" A3 Agility L
Sájer András Niga "Niga" A3 jumping(02) L
Sájer András Niga "Niga" Finálé(02) L
Sájer András Niga "Niga" A3 Jumping(01) L
Sájer András Niga "Niga" A3 agility(02) L
Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2-Veterán-Hobby agility M
Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" A2 Veterán-Hobby jumping(02) M
Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" Finálé(02) M
Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" Open Jumping(A1-A2)(01) M
Sipőcz Barbara Kaley from Golden Regia "Kaley" Open agility(A1-A2)(02) M
Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 Agility M
Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 jumping(02) M
Szigeti Niki Lulu "Lulu" Finálé(02) M
Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 Jumping(01) M
Szigeti Niki Lulu "Lulu" A3 agility(02) M
Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A1 agility L
Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" A1 jumping L
Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" Finálé(02) L
Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Tarnóczi Katalin Vaya de la Terre Sauvage "Kiara" Open agility(A1-A2)(02) L
Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" A1 agility S
Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" A1 jumping S
Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" Finálé(02) S
Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" Open Jumping(A1-A2)(01) S
Tibold Brigitta Red Caroline Amazing Girl "Sophie" Open agility(A1-A2)(02) S
Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" Kezdő jumping1 M
Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" Kezdő Jumping2 M
Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" 2.Kezdő jumping1 M
Tompa László Nyírségfia Figura "Figura" 2.Kezdő jumping2 M
Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 agility L
Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" A1 jumping L
Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" Finálé(02) L
Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Vágó Judit Oksza Wena Istnienia "Ory" Open agility(A1-A2)(02) L
Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 Agility S
Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 jumping(02) S
Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" Finálé(02) S
Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 Jumping(01) S
Wéber Krisztina Stormy Devil's Ariel "Ariel" A3 agility(02) S
Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2-Veterán-Hobby agility L
Wéber Krisztina Mushu "Mushu" A2 Veterán-Hobby jumping(02) L
Wéber Krisztina Mushu "Mushu" Finálé(02) L
Wéber Krisztina Mushu "Mushu" Open Jumping(A1-A2)(01) L
Wéber Krisztina Mushu "Mushu" Open agility(A1-A2)(02) L